Arthur Dalaloyan - Biogrāfija, vingrotājs, ziņas, personīgā dzīve, fotogrāfija, sieva, bērni, vingrotājs Karjera 2021

Biogrāfija

Arthur Dalaloyan ir krievu vingrotājs. Sportists ir vairākkārt kļuvis par pasaules čempionu un ieguva galvenās Eiropas un Krievijas balvas. Arthur ir labi pelnījis Krievijas Federācijas sporta meistars.

Bērnība un jaunieši

Arthur Dalaloyan dzimis 1996. gada 26. aprīlī. Viņa mazā dzimtene kļuva par Tiraspolas pilsētu, kas atrodas Moldovā. Pēdējais vārds devās uz zēnu no Tēva, Armēņu pēc tautības.

Kad Dalaloyan bija bērns, vecāki pārcēlās uz Maskavu. Ģimene ilgu laiku netika aizkavējusies un pārcēlās uz Novosibirsku. 6 gadus vecs, zēns sāka izrādīt interesi par sportu. Viņa pirmās klases notika Sibīrijas pilsētā, bet tad pāreja uz Maskavu atkal tika ievērots, kas atklāja lielas izredzes pirms Artur. Bērns tika ierakstīts vairākās sadaļās - viņš nodarbojās ar vingrošanu, džudo un pat iemācījās skulpt no māla. Ņemot vērā zēna potenciālu, trenažieru treneri ieteica uzsākt apmācību apmācību. Vecāki nebija pret.

Metropoles klubā "Dynamo" viņš bija iesaistīts Aleksandra Kalinīna virzienā. Mentors palīdzēja būt valsts junioru komandas loceklim par 13 gadiem. Jauna cilvēka talants bija acīmredzams. Dalaloyan kļuva par čempionu atsevišķās runās pie šķērskoks un uzvarēja bronzas komandu konvertēšanā. Neskatoties uz lielo potenciālu pēc 2 gadiem, Arthur izstājās no nacionālās komandas, jo viņš nespēja tikt galā ar disciplināriem noteikumiem.

Personīgajā dzīvē

Arthur Dalaloyana ir sieva, viņas vārds ir Olga Borodin. 2019. gada martā vingrotājs veica ievēlēto roku un sirdis. Šobrīd pāris izvirza trīs bērnus - Olga Stepana dēlu un divas kopīgas subsīdijas Nicole un Carolina.

Svarīgiem notikumiem sportists ir sadalīts ar faniem Instagram kontā.

Sportista augšana ir 162 cm, un svars ir 63 kg.

Vingrošana

Sportists ātri saprata, ka profesionālā vingrošana ir viņa aicinājums. Viņš nolēma turpināt sporta biogrāfiju. Atgriežoties valsts komandā, viņš ieguva zeltu valsts čempionātā.

2013. gadā Dalaloyan pieņēma atlasi starptautiskiem konkursiem. Sportists pārstāvēja Krievijas intereses pasaules ģimnāzijā Brazīlijā. Piggy Bank no sasniegumiem, viņš papildināja ar zelta medaļu par sniegumu ar komandu, uz gredzeniem un atsauces lēkt. Arthur arī ieguva bronzas visu apkārtni un sudraba vingrinājumiem pie šķērskoks.

Gadu vēlāk viņš ieguva komandu Krievijas čempionātā un vadīja runu ar vingrinājumiem uz bāriem un gredzeniem. Vingrotājs kļuva par Eiropas čempionāta komandu konkursa sudraba medaļu. Tad sāka konkurenci pieaugušo vecuma kategorijā. Artūrs debija pie Krievijas kausa, bet nespēja uzvarēt balvu.

Bet 2015. gadā viņš kļuva par krievu čempionāta bronzas medaļu un ieguva valsts kausa sudrabu. Taisnība, Krievijas nacionālajā komandā, kas gatavojās olimpiskajām spēlēm, sportists nenāca. Arthur kompensēja uzvaru Voronina kausā. 2017 kļuva par svarīgu gadu vingrošanas karjerā. Viņš ieguva divus zelta un sudraba medaļas Krievijas čempionātā un runāja pie Eiropas čempionāta, kļūstot par labāko atbalsta lēkt un otrais personīgajā visapkārt. Turpmākā Krievijas tase atkal celta divus zelta divus zelta, kā arī divas sudraba balvas.

Lieliska sezona, ko veica vingrotājs, lai nokļūtu viņa pirmajā pasaules čempionātā. Arthur pārstāvēja valsti brīvos vingrinājumos un atbalsta lēkt. Good luck gāja ap viņu, jo traumas traumas, kas iegūts neilgi pirms konkursa. Nākamajā sezonā sportists aizstāvēja Krievijas čempionāta nosaukumus, ieguva trīs zelta un bronzas nosaukumus.

Vingrošanas ticība bija pasaules čempionātu vadība personīgā visapkārtēja sacensībās Dohā. Dalalooyan kļuva par absolūtu čempionu 2018. gadā. No galvenā konkurenta arthur konkurenci, tūkstošdaļu līča no punkta tika atdalītas. Izšķirošie bija papildu rādītāji, ko nosaka noteikumi.

Arthur Dalaloyan tagad

2019. gada aprīlī Krievijas runāja pie Eiropas čempionāta un kļuva par zelta medaļu brīvos vingrinājumos. Sportists ir uzskaitīts Krievijas nacionālajā komandā kopā ar Nikita Nagornohnaya, David Belyavsky, Denis Ablyazin un Ivan Sretovičs. Komanda ieguva zeltu visā pasaules čempionātā.

Dalaloyan kļuva par sudraba medaļu personīgā visapkārt. Arthur arī ieguva sudrabu atbalsta lēkt un bronzas vingrinājumam pie šķērskoks.

Ar tās emocijām no konkursa, vingrotājs dalījās ar auditoriju, lai pārceltu "vakara urģeļus" un follovers, kas sekoja viņam sociālajos tīklos.