Arthur Dalaloyan - Biografija, gimnastičarenje, vijesti, osobni život, fotografija, žena, djeca, gimnastička karijera 2021

Biografija

Arthur Dalaloyan je ruski gimnastičar. Sportaš je više puta postao svjetski prvak i osvojio glavne nagrade Europe i Rusije. Arthur je zasluženi majstor sportova Ruske Federacije.

Djetinjstvo i mlade

Arthur Dalaloyan rođen je 26. travnja 1996. godine. Njegova mala domovina postala je grad Tiraspol, koji se nalazi u Moldaviji. Prezime je otišlo dječaku od oca, armenskog prema nacionalnosti.

Kad je Dalaloyan bio dijete, roditelji se preselili u Moskvu. Obitelj nije dugo odgođena u glavnom gradu i preselila se u Novosibirsk. Na 6 godina, dječak je počeo pokazivati ​​interes za sport. Njegove prve klase odvijale su se u gradu Sibiru, ali onda je nakon Artura ponovno uslijedila potez u Moskvu, što je otkrilo velike izglede prije Artura. Dijete je zabilježeno u nekoliko dijelova - bio je angažiran u gimnastici, judo i čak je naučio oblikovati od gline. Primijetim potencijal dječaka, teretana je predložila početnu obuku. Roditelji nisu bili protiv.

U Metropolitanskom klubu "Dinamo" bio je angažiran u smjeru Aleksandra Kalinina. Mentor je pomogao biti član juniorskog tima zemlje za 13 godina. Talenat mladića bio je očigledan. Dalalojan je postao prvak u pojedinim govorima na poprečnoj traci i osvojio broncu u zapovjedničkim konverzijama. Unatoč velikom potencijalu, nakon 2 godine, Arthur je izbacio iz reprezentacije, jer se nije suočio s disciplinskim propisima.

Osobni život

Arthur Dalaloyana ima ženu, njezino ime je Olga Borodin. U ožujku 2019. gimnast je izabrao izabranog prijedloga ruke i srca. U ovom trenutku, par podiže troje djece - sin Olga Stepan i dvije zajedničke subvencije Nicole i Carolina.

Na važnim događajima sportaš je podijeljen navijačima na Instagram računu.

Rast sportaša je 162 cm, a težina je 63 kg.

Gimnastika

Sportaš je brzo shvatio da je profesionalna gimnastika njegov poziv. Odlučio je nastaviti sportsku biografiju. Vraćajući se u reprezentaciju, osvojio je zlato na nacionalnom prvenstvu.

Dalalojan je 2013. godine donio odabir za međunarodna natjecanja. Sportaš je predstavljao interese Rusije na svjetskoj gimnaziji u Brazilu. Piggy banka postignuća, nadopunio je zlatnom medaljom za izvedbu s timom, na prstenje i referentnom skoku. Arthur je također osvojio broncu u svemu okolo i srebro za vježbe na križanju.

Godinu dana kasnije osvojio je tim na ruskom prvenstvu i vodio je u govoru s vježbama na barovima i prstenima. Gimnast je postala srebrna medalja Europskog natjecanja naredbe prvenstva. Zatim je započeo natjecanje u kategoriji odrasle dob. Arthur je debitirao na ruskom kupu, ali nije uspio osvojiti nagradu.

No, u 2015. postao je brončani medaljki ruskog prvenstva i osvojio srebro za zemlju. Istina, u ruskom reprezentaciji, koja se pripremala za Olimpijske igre, sportaš nije došao. Arthur kompenzirao je pobjedu u Voronin Cup. 2017. postala je važna godina u gimnastičkoj karijeri. Osvojio je dvije zlatne i srebrne medalje na ruskom prvenstvu i razgovarao na Europskom prvenstvu, postajući najbolji u skoku za podršku, a drugi u osobnom all-orokuju. Naknadna šalica Rusije ponovno je donijela dva zlatna zlata, kao i dvije srebrne nagrade.

Izvrsna sezona provedena uz pomoć gimnastika da dođe do prvog svjetskog prvenstva. Arthur je predstavio zemlju u slobodnim vježbama i skok za podršku. Sretna sreća je išla oko njega zbog ozljede gležnja, dobivenih ubrzo prije natjecanja. Sljedeće sezone, sportaš je branio naslove na ruskom prvenstvu, osvojio tri zlata i broncu.

Zasluga gimnastika bila je vodstvo na Svjetskom prvenstvu u okviru osobnog all-okola na natjecanjima u Dohi. Dalalooyan je postao apsolutni prvak u 2018. godini. Od glavnog natjecatelja do Arthurove konkurencije, tisućice posada posade su odvojeni. Odlučujući su dodatni pokazatelji diktirani pravilima.

Arthur Dalaloyan sada

U travnju 2019. ruski je govorio na Europskom prvenstvu i postao zlatna medalja u slobodnim vježbama. Sportaš je uvršten u ruski reprezentacija zajedno s Nikitom Nagornohnonaya, Davidom Belyavskom, Denisom Ablyazinom i Ivanom Sortićem. Tim je osvojio zlato u svega na Svjetskom prvenstvu.

Dalalojan je postao srebrna medalja u osobnom sveobuhvatnom. Arthur je također osvojio srebro u skoku za podršku i broncu za vježbu na križ.

Sa svojim emocijama iz natjecanja, gimnastička gimnast podijelila je s publikom kako bi prenijela "večernje urgant" i prednost, koji su ga slijedili u društvenim mrežama.