Arthur Dalaloyan - Životopis, Gymnast, Novinky, Osobný život, Foto, manželka, deti, Gymnastová kariéra 2021

Arthur Dalaloyan je ruská gymnastka. Športovec sa opakovane stal majstrom sveta a vyhral hlavné ceny Európy a Ruska. Arthur je zaslúžený majster športu Ruskej federácie.

Detstvo a mládež

Arthur Dalaloyan sa narodil 26. apríla 1996. Jeho malá vlasť sa stala mestom Tiraspolu, ktorý sa nachádza v Moldavsku. Priezvisko išlo k chlapcovi z otca, Arménska podľa národnosti.

Keď bol Dalaloyan dieťa, rodičia sa presťahovali do Moskvy. Rodina nebola oneskorila v hlavnom meste na dlhú dobu a presťahoval sa do Novosibirska. V 6 rokoch sa chlapec začal prejavovať záujem o šport. Jeho prvé triedy sa konali v Siberian City, ale potom sa sledoval ťah do Moskvy, ktorý odhalil veľké vyhliadky pred Artur. Dieťa bolo zaznamenané v niekoľkých častiach - bol zapojený do gymnastiky, Judo a dokonca sa naučil vyrezať z hliny. Všimol si potenciál chlapca, Tréner tímu GYM navrhol začať tréning výcviku. Rodičia neboli proti.

V metropolitnom klube "Dynamo" bol zapojený do smeru Alexander Kalinin. Mentor pomohol byť členom juniorského tímu krajiny o 13 rokov. Talent mladého muža bol zrejmý. DALALOYAN sa stal šampiónom v jednotlivých vystúpeniach na prieskyve a získal bronzový konverziu. Napriek veľkému potenciálu, po 2 rokoch, Arthur vypadol z národného tímu, pretože sa nedokázal vyrovnať s disciplinárnymi predpismi.

Osobný život

Arthur Dalaloyana má ženu, jej meno je Olga Borodin. V marci 2019 gymnastka urobila zvolený návrh ruky a srdcia. V súčasnosti napájanie vyvoláva tri deti - syna Olga Stepana a dvoch spoločných dotácií Nicole a Carolina.

Na dôležitých udalostiach je športovec rozdelený fanúšikmi na účte Instagram.

Rast športovca je 162 cm a hmotnosť je 63 kg.

Gymnastika

Športovec si ho rýchlo uvedomil, že profesionálna gymnastika je jeho povolanie. Rozhodol sa pokračovať v športovej životopise. Návrat do národného tímu, získal zlato na Národnom šampionáte.

V roku 2013 DALALOYAN prešiel výber pre medzinárodné súťaže. Športovec predstavoval záujmy Ruska na svetovej gymnasiadu v Brazílii. Piggy Bank of Aspements, dopytil sa zlatú medailu pre výkon s tímom, na krúžkoch a referenčným skokom. Arthur tiež vyhral bronz v All-Around a Silver pre cvičenia na prieskyte.

O rok neskôr vyhral tím na ruskom šampionáte a vedie v reči s cvičeniami na baroch a krúžkoch. Gymnastka sa stala striebornou medailometom Európskej súťaže majstrovstiev. Potom začali súťaž v kategórii dospelých. Arthur urobil debut na ruskom pohári, ale nedokázal vyhrať cenu.

Ale v roku 2015 sa stal bronzovým medailom Ruského šampionátu a vyhral Country Cup Silver. TRUE, v Ruskom národnom tíme, ktorý sa pripravoval na olympijské hry, športovec neprišiel. Arthur kompenzoval víťazstvo vo Voroninovom pohári. Rok 2017 sa stal dôležitým rokom v kariére gymnastov. On vyhral dve zlaté a strieborné medaily na Ruskom šampionáte a hovorili na majstrovstvách Európy, čo sa stalo najlepším v skenke na podporu a druhý v osobnom All-Around. Následný pohár Ruska opäť priniesol dve zlaté dve zlato, ako aj dve strieborné ocenenia.

Vynikajúca sezóna strávená pomohla Gymnast, aby sa dostala na jeho prvé majstrovstvá sveta. Arthur predstavoval krajinu vo voľných cvičeniach a podporné skok. Veľa šťastia okolo neho kvôli zraneniu členku, získané krátko pred súťažou. Nasledujúca sezóna, športovec bránil tituly na ruskom šampionáte, vyhral tri zlato a bronz.

Zásluhou gymnastov bolo vedením na majstrovstvách sveta v rámci osobného celkového hospodárskej súťaže v Doha. Dalaloyan sa v roku 2018 stal absolútnym šampiónom. Od hlavného konkurenta Arthurovej súťaže sa oddelilo tisícin laloky z bodu. Rozhodujúce boli dodatočné ukazovatele diktované pravidlami.

Arthur Dalaloyan teraz

V apríli 2019 hovoril Rusky na majstrovstvách Európy a stal sa zlatým medailom vo voľných cvičeniach. Športovec je uvedený v Ruskom národnom tíme spolu s Nikitou Nagornohnaya, David Belyravským, Denis Alyazinom a Ivanom Sretovichom. Tím vyhral zlato v All-Around na majstrovstvách sveta.

DALALOYAN sa stal strieborným medailom v osobnom All-Around. Arthur tiež vyhral striebro v podpore skok a bronz na cvičenie na crossbar.

So svojimi emóciami zo súťaže, gymnastka zdieľaná s publikom, aby previedla "večerné urgant" a follovers, ktorí ho nasledovali v sociálnych sieťach.