Arthur Dalaloyan - biografie, gymnastka, zprávy, osobní život, fotografie, manželka, děti, gymnastka kariéra 2021

Arthur Dalaloyan je ruský gymnastka. Sportovec se opakovaně stal mistrem světa a vyhrál hlavní ceny Evropy a Ruska. Arthur je zasloužený mistr sportů Ruské federace.

Dětství a mládež

Arthur Dalaloyan se narodil 26. dubna 1996. Jeho malá vlast se stala městem Tiraspol, který se nachází v Moldavsku. Poslední jméno šlo k chlapci od Otce, Arménská národnost.

Když byl Dalaloyan dítě, rodiče se přestěhovali do Moskvy. Rodina nebyla delší doba zpožděna v kapitálu a přesunuta do Novosibirska. Ve starších 6 let, chlapec začal zobrazovat zájem o sport. Jeho první třídy se konaly v sibiřském městě, ale pak byl následován přesun do Moskvy, který předem odhalil velké vyhlídky před Arturem. Dítě bylo zaznamenáno v několika sekcích - zapojil se do gymnastiky, Judo a dokonce se naučil vyřezávat z hlíny. Známe potenciál chlapce, trenér tělocvičny navrhl startovní školení školení. Rodiče nebyly proti.

V metropolitnímu klubu "Dynamo" se zabýval směrem Alexandra Kalininu. Mentor pomohl být členem juniorského týmu země o 13 let. Talent mladého muže byl zřejmý. Dalaloyan se stal šampiónem v jednotlivých projevech na břehu a vyhrál bronz v velitelských konverzích. Navzdory velkému potenciálu, po 2 letech, Arthur vypadl z národního týmu, protože se nedokázal vyrovnat s disciplinárními předpisy.

Osobní život

Arthur Dalaloyana má ženu, její jméno je Olga Borodin. V březnu 2019 udělala gymnastka zvolený návrh ruky a srdce. V tuto chvíli pár vyvolává tři děti - syn Olga Stepan a dva společné dotace Nicole a Carolina.

Na důležitých akcích je sportovec rozdělen s fanoušky v Účtu Instagramu.

Růst sportovce je 162 cm a hmotnost je 63 kg.

Gymnastika

Sportovec si rychle uvědomil, že profesionální gymnastika je jeho povoláním. Rozhodl se pokračovat ve sportovní biografii. Vrátil se do národního týmu, vyhrál zlato na národním šampionátu.

V roce 2013 předal Dalaloyan výběr pro mezinárodní soutěže. Sportovec zastupoval zájmy Ruska na světové gymnáziu v Brazílii. Prasátko úspěchů, doplňoval zlatou medaili za výkon s týmem, na kroužcích a referenčním skok. Arthur také vyhrál bronz všeckenně kolem a stříbra pro cvičení na břevně.

O rok později získal tým na ruském mistrovství a vedl v řeči s cvičeními na barech a prstencích. Gymnastka se stala stříbrným medailistem soutěže velení mistrovství Evropy. Pak zahájil soutěž v kategorii dospělých věk. Arthur udělal debut u ruského poháru, ale nedokázal vyhrát cenu.

Ale v roce 2015 se stal bronzovým medailistem ruského šampionátu a vyhrál Stříbro venkovského poháru. Pravda, v ruském národním týmu, který se připravoval na olympijské hry, sportovec nepřišel. Arthur kompenzoval vítězství ve Voronin Cupu. 2017 se stal důležitým rokem v kariéře gymnastka. On vyhrál dva zlaté a stříbrné medaile na ruském mistrovství a promluvil na mistrovství Evropy, stal se nejlepším skokem podpory a druhý v osobním všestranám. Následný šálek Ruska opět přivedl dvě zlaté dvě zlato, stejně jako dvě stříbrná ocenění.

Výborná sezóna strávená pomáhala gymnastka dostat se do svého prvního mistrovství světa. Arthur představil zemi ve volných cvičeních a skok podpory. Hodně štěstí šlo kolem něj kvůli zranění kotníku, získané krátce před konkurencí. Příští sezóna, sportovec obhájil tituly na ruském mistrovství, vyhrál tři zlato a bronz.

Zásluhy gymnastky byly vedoucím pracovníkem na mistrovství světa v rámci osobního všestranného na soutěžích v Dauhá. Dalalooyan se v roce 2018 stal absolutním šampiónem. Od hlavního soutěžícího na Arthurovu soutěž, tisíce laloků bodu byly odděleny. Rozhodující byly další ukazatele daný pravidly.

Arthur Dalaloyan teď

V dubnu 2019, ruska promluvil na mistrovství Evropy a stal se zlatým medailistem ve volných cvičeních. Sportovec je uveden v ruském národním týmu spolu s Nikita Nagorohnanaya, Davidem Belyavským, Denisem Ablyazinem a Ivanem Sretovičem. Tým vyhrál zlato v všestranu na mistrovství světa.

Dalaloyan se stal stříbrným medailistem v osobním všem. Arthur také vyhrál stříbro v podpůrném skoku a bronzu pro cvičení na břevně.

S emocemi ze soutěže se gymnastka sdílela s publikem převést "večerní urgant" a folover, kteří ho následovali v sociálních sítích.