Arthur Dalloyan - elulugu, võimleja, uudised, isiklik elu, foto, naine, lapsed, võimleja karjääri 2021

Elulugu

Arthur Dalloyan on Vene võimleja. Sportlane sai korduvalt maailmameistriks ja võitis peamised auhinnad Euroopas ja Venemaal. Arthur on Venemaa Föderatsiooni hästi teenitud kapten.

Lapsepõlv ja noored

Arthur Dalloyan sündis 26. aprillil 1996. Tema väike kodumaa sai linna Tiraspol, mis asub Moldovas. Perekonnanimi läks poiss Isalt Armeeniani kodakondsuse järgi.

Kui Dalloyan oli laps, kolisid vanemad Moskvasse. Perekond ei olnud pealinnas viibinud pikka aega ja kolis Novosibirskisse. 6-aastane poiss hakkas näitama huvi spordi vastu. Tema esimesed klassid toimusid Siberi linnas, kuid seejärel järgiti Moskvasse liikumist, mis näitas enne Arturit suurepäraseid väljavaateid. Laps registreeriti mitmetes osades - ta tegeles võimlemine, judo ja õppis isegi savi skulptuuri. Märgistades poisi potentsiaali, jõusaali treener soovitas koolituse alustamist. Vanemad ei olnud vastu.

Metropolitaniklubis "Dynamo" tegeleb ta Alexander Kalini suunas. Mentor aitas olla riigi noorema meeskonna liige 13 aastat. Noore mehe talent oli ilmselge. Dalaloyan sai meistriks individuaalsetes kõnedes positsioonil ja võitis käskide konversioonide pronksist. Hoolimata suurest potentsiaalist, pärast 2 aasta möödumist langes Arthur rahvusmeeskonnast välja, sest ta ei suutnud distsiplinaarsete eeskirjadega toime tulla.

Isiklik elu

Arthur Dalloyana on naine, tema nimi on Olga Borodin. 2019. aasta märtsis tegi võimleja poolt valitud ettepaneku ja südamed. Praegu tekitab paar kolm last - Olga Stepani poeg ja kaks ühist toetust Nicole ja Carolina.

Oluliste sündmuste kohta jagatakse sportlane Instagrami konto fännidega.

Sportlase kasv on 162 cm ja kaal on 63 kg.

Võimlemine

Sportlane mõistis kiiresti, et professionaalne võimlemine on tema kutse. Ta otsustas jätkata spordi elulugu. Tagasi riikliku meeskonna juurde, võitis ta kulla riigi meistrivõistlustel.

2013. aastal andis Dalloyan vastu rahvusvaheliste võistluste valiku. Sportlane esindas Venemaa huve maailma Gümnaasias Brasiilias. Piggy pank saavutusi, ta täiendatud kuldmedaliga jõudlusega meeskonnaga, rõngastel ja võrdlushüpe. Arthur võitis ka bronze kõvasti ja hõbedat harjutuste jaoks positsioonil.

Aasta hiljem võitis ta meeskonna Vene meistrivõistlustel ja juhtis kõnet baaride ja rõngaste harjutustega. Võimle sai Euroopa meistrivõistluste käskude võistluse hõbemedalist. Seejärel alustas konkurentsi täiskasvanu vanuse kategooriasse. Arthur tegi oma debüüdi Vene karikaga, kuid ei suutnud auhinna võita.

Aga 2015. aastal sai ta vene meistrivõistluste pronksmedalistiks ja võitis riigi karika hõbedase. Tõsi, Vene rahvusmeeskonnas, mis valmistas ette olümpiamänge, ei tulnud sportlane. Arthur kompenseeris Voronini tassi võidu eest. 2017. aasta sai oluliseks aastaks võimsa karjääri. Ta võitis Vene meistrivõistlustel kaks kulda ja hõbemedali ja rääkis Euroopa meistrivõistlustel, saades parimaks toetuse hüpata ja teise isikliku kogu ümber. Järgnev tass Venemaa tõi taas kaks kuldset kulda, samuti kaks hõbedast auhindu.

Suurepärane hooaeg kulutatud aidanud võimleja saada oma esimese maailmameistrivõistlused. Arthur esindas riiki vabade harjutuste ja toetuse hüpata. Õnn läks tema ümber pahkluu vigastuse tõttu, mis on saadud varsti enne võistlust. Järgmisel hooajal kaitses sportlane vene meistrivõistluste pealkirjade, võitis kolm kulda ja pronksit.

Võimleja teenete tegemine oli maailmameistrivõistlustel juhtpositsioonil isikliku üleliigse võitluse raames Doha võistlustel. DALALOOYAN sai 2018. aastal absoluutseks meistriks. Peamisest konkurentidest Arthuri konkurentsile eraldati tuhandik lohus. Otsustavad olid täiendavad näitajad, mille reegleid dikteerisid.

Arthur Dalloyan nüüd

2019. aasta aprillis rääkis Vene Euroopa meistrivõistlustel ja sai tasuta harjutuste kuldmedalistiks. Sportlane on loetletud Vene riiklikus meeskonnas koos Nikita Napornohnaya, David Bellowavsky, Denis Ablyzin ja Ivan Sretovichiga. Meeskond võitis kulla üle maailma meistrivõistlustel.

Dalloyan sai hõbemedalistiks isiklikus kogu maailmas. Arthur võitis ka hõbedase toetuse hüpata ja bronze harjutuse eest ristil.

Oma emotsioone võistlusest, võimleja jagatud publikuga, et üle kanda "õhtur UPGANT" ja Follavere, kes järgisid teda sotsiaalsetes võrgustikes.