Colin Macra - foto, biografie, osobní život, příčina smrti, závodník, rally

Životopis

Skotský závodník Colin Makray, který přišel z rodiny rodiny Rally Champions, v roce 1995 se stal nejmladším vítězem Světové série, který vedl tým Subaru World Rally Team na dlouho očekávaný vedení ve stavebním poháru. Jeho sportovní úspěchy byly poznamenány čestným řádem britské říše a jsou udržovány Codemastery v Colin McRae Video Game Series.

Dětství a mládež

Životopis budoucího jezdce začala 5. srpna 1968 ve Skotsku, kde se narodil v rodině Jimmy Makrey, 5krát vítězství v Ralone British Championship. Colin Style měl staršího bratra jménem Alister, jehož profesionální kariéra je spojena s Racing Series WRC, APRC a FIA World Rallycross Championship.

Vložen z Getty Images

Jako dítě byl chlapec rád soudu, ale snil, že je jako slavný otec, který řídil mocná auta, chtěl se dostat do čtyřkolového sportu. Ve věku 16 let, s pomocí místního klubu Coltness, obdržel závodní licenci pro soutěž mini-Cooper. Poté se zúčastnil Kamees Single-Stage Races na jeho vlastním Hillman Avenger, vyrobený pro domácí použití Chrysler Europe.

Závody aut

V roce 1986, na kole hatchback talbot Sunbeam, Colin udělal debut na šampionátu Skotska a prokázal vynikající schopnost rychlosti a manévrování. A brzy poté, když vezme národní mistrovství korunu na skromném autě Vauxhall Nová, mladý závodník se přestěhoval do Forda Sierra XR 4x4 a na mezinárodní fázi ve Švédsku se poprvé zúčastnil mistrovství světa rally. Dobytí polohy uprostřed pelotonu, na 5. místě skončila sezónu.

V roce 1991, i přes řadu poruch a nehod, Makray podepsal smlouvu s Davidem Richardsem a Subaru tovární tým, paralelně mluvil ve Velké Británii a řízení Auto BMW PRODRIVE. Vzhledem k úmyslné kolizi s pilotem Matthew Nil na dálnici knockhill závodní dálnice, soudci diskvalifikoval Colin a on plně se přesunul na mistrovství světa.

Pokračující spolupráce s Subaru, Scotman hrál ve společnosti se slavným Finnem Ari Vathannanu a jeho partnery Hanna Mikkolova a Marcca Alain. Společně s nimi vyhrál McRea fáze WRC na Novém Zélandu a změnil auto na Subaru Impreza 555.

V roce 1995, v tvrdohlavém boji, obchází Carlos Sainz v závodě ve Velké Británii, Colin vyhrál titulní šampion titul na rally, a pak zvítězil v Acropolis, Katalánsku, Austrálii a San Remo, ve finálovém stole dvakrát ztratil Tommy Mykinen tým Mitsubishi Ralliart.

Přesto, 3 roční období v řadě Subaru vyhrál šálek návrhářů, a Makray vyhrál 1. místo v mistrovském závodě na Kanárských ostrovech. V roce 1999 se pozornostová pozornost přešla na německé výrobce automobilu Ford Focus a podepsal s nimi 2-rok-starý více milionů dolarové smlouvy s nimi.

V roce 2002, po triumfálním vítězství, Safari Makray je Safari dostal do Guinness knihy záznamů a následně provedena na vozech Škoda a Citroën. Zúčastnil se ročního transconentálního maratonu v Dakaru a 24hodinových vytrvalostních závodech se konají v blízkosti francouzského města Le Mans.

Osobní život

V osobním životě se Macrea všechno stalo, protože by mělo být úspěšné, protože on, s nárůstem 186 cm a vyváženou hmotností, našel milující manželku Alison, který mu porodil dva syny.

Soudě podle publikovaných fotografií, pár spolu přišli do soutěže a v roce 1995 se usadil v Monaku a potýkali se s Davidem Kulhardem a jeho rodinou.

Smrt

Kromě profesionálního pilota závodních automobilů měl Colin zkušenost s řízením vrtulníku, který v smutné shodě bylo příčinou smrti jezdce, jeho 5letého syna Johnnyho a dalšího blízkého přátel. Tragédie nastala 15. září 2007 v blízkosti rodinného panství v Lanarci a vedla k knize s 50 tisíci soustrastmi, pamětními akcemi a mnoha novinovými články.

Pohřeb 2 členů slavné závodní rodiny Makreyev, který zemřel z ran na havárii, se konal 26. září na Daldowie Scottish Krematorium, a po 4 dnech se v kostele sv. Nicholasu nachází pamětní služba Stará část rodného města, která se zúčastnila asi 15 tisíc. Člověk.

Následně se sportovní amatéři dozvěděli o skutečnostech ze života šampiona z autobiografické knihy "Skutečné McRae: autobiogografie šampiona lidí". Jedinečný styl jeho řízení byl prezentován v počítačových hrách stejného jména série Colin McRae.