Colin Macra - Fotó, életrajz, személyes élet, halál, versenyző, rally

Életrajz

A Skót Racer Colin Makray, aki az olcsóbb Rally Bajnokok családjából származott, 1995-ben a világsor legfiatalabb győztese lett, ami a Subaru World Rally csapatát vezette a hosszú várt vezetéshez a konstruktorok csészéjében. A sportelmeredményeit a Brit Birodalom tiszteletbeli rendje jelezte, és a Colin MCRAE videojáték-sorozatban a Colin McRae videojáték-sorozatban tartották.

Gyermekkor és ifjúság

A jövő lovas életrajza 1968. augusztus 5-én kezdődött Skóciában, ahol Jimmy Makrey családjában született, 5 alkalommal nyerte meg a Ralone brit bajnokságot. Colin Style volt egy régebbi testvére, akinek a szakmai karrierje a Racing Series WRC, APRC és FIA World Rallycross bajnoksághoz kapcsolódik.

Beágyazott getty képekből

Gyermekként a fiú szereti a tárgyalást, de álmodott, hogy olyan, mint egy híres apa, aki erős autókat irányított, akartak egy négykerekű sportba. 16 éves korában a helyi Coltness Club segítségével versenyi engedélyt kapott egy mini-Cooper versenyre. Aztán részt vett a Kamees egylépcsős versenyeken a Saját Hillman Avenger-ben, amelyet Chrysler Europe háztartási használatra készített.

Autóverseny

1986-ban a hatchback Talbot napsugár kerekén Colin debütált a Skócia bajnokságán, és kiemelkedő sebességgel és manőverező képességgel bizonyította. És hamarosan azután, hogy a Nemzeti Bajnokság koronája a szerény autó Vauxhall Nova-nál, a fiatal versenyző költözött a Ford Sierra XR 4x4-re, és a nemzetközi színpadon Svédországban először részt vett a világi rally bajnokságon. A peloton közepén hódító pozíciók, az 5. helyen befejeződött a szezonban.

1991-ben, annak ellenére, hogy egy sor bontás és baleset, Makray szerződést írt alá David Richards és a Subaru gyári csapattal, párhuzamosan beszélve az Egyesült Királyság bajnokságában és egy BMW prodrive autó vezetésével. De a szándékos ütközés miatt a pilóta Máté Nil a knockhill versenyző autópályán, a bírák kizárják Colin-t, és teljesen költözött a világbajnokságra.

Folyamatos együttműködés SUBARU-val, Scotman játszott a cégnél Ari Vathann híres finn és partnerei Hanna Mikkolova és Marcca Alain. Ezekkel együtt MCREA megnyerte az WRC színpadot Új-Zélandon, és megváltoztatta az autót a Subaru Impreza 555-ben.

1995-ben, egy makacs harcban, megkerülve Carlos Sainz a versenyen az Egyesült Királyságban, Colin megnyerte a világbajnok címét a rally, majd az Akropoliszban, Katalóniában, Ausztráliában és San Remo-ban nyerte el, az utolsó asztalnál kétszer elveszett Tommy Mykinen A Mitsubishi Ralliart csapata.

Ennek ellenére a 3 évszakos Subaru 3 évszaka nyerte meg a tervezői csésze, és Makray megnyerte az első helyet a Kanári-szigeteken a bajnoki versenyen. 1999-ben a remegő figyelem a Ford Focus Car német gyártójára váltott, és kétéves többmillió dolláros szerződést írt alá velük.

2002-ben a diadali győzelem után a Safari Makray Safari bejutott a Guinness Records könyvbe, és ezt követően Skoda és Citroën autókon végzett. Részt vett az éves transzkonálási maratonban Dakar és 24 órás tartós versenyeken, a LE Mans francia város közelében.

Magánélet

A személyes életben a Macrea mindent megtörtént, mert sikeresen, mivel ő, 186 cm-es növekedéssel és kiegyensúlyozott súlyával, talált egy szerető feleséget Alison, aki két fia született.

A közzétett fotók megítélése, a pár együtt jött a versenyhez, és 1995-ben Monaco-ban telepedett le, és David Kulhard és családjával szemben.

Halál

A versenyautók szakmai pilóta mellett Colin volt tapasztalata a helikopter vezetésével, amely egy szomorú egybeesés volt a versenyző halála, az 5 éves fia Johnny és két közeli barátja. A tragédia 2007. szeptember 15-én történt a Lanarka családi ingatlan közelében, és 50 ezer részvétű, emlékművel és számos újságcikkrel rendelkező könyvet eredményezett.

A Makreyev híres versenyautójának 2 tagjának temetése, aki a Daldowie Scottish Krematoriumban szeptember 26-án halt meg, és 4 nap elteltével a Szent Miklós templomban emlékművet tartottak. A szülőváros régi része, amelyet körülbelül 15 ezer ember vett részt. Ember.

Ezt követően a sport amatőrök megtanultak a bajnok életétől az önéletrajzi könyvből származó tényekről, "az igazi MCRAE: az emberek bajnoka autobiogográfiája". A vezetés egyedi stílusát a Colin MCRAE sorozat azonos nevű számítógépes játékaiban mutatták be.