Galina Vishnevskaya (biatlete) - životopis, fotky, osobní život, zprávy, biatlon 2021

Galina Aleksandrovna Vishnevskaya je sportovec, původně z Kazachstánu. Dívka se nazývá Hvězda Uplink Biatlon. Na účtu Galina 9 Gold Awards z různých mezinárodních startů.

Biatlete Galina Vishnevskaya.

Dne 10. února 1994 se v Semipalatinsk narodil slavný Kazachstán Biatlete Galina Aleksandrovna Vishnevskaya. O rodičích Sportovec dává přednost tomu, aby neřekl. Ale s potěšením sdílet informace o dětství. Ukazuje se, že Galina je aktivní dítě od mladšího. Dívka Vishnevskaya se zúčastnila různých sekcí. Byl to většinou sportovní směr, dokonce i fotbal.

Teprve po nějaké době rodiče vedli Galinu do biatlonu. Tato osudová událost nastala v roce 2008. První trenér školačka byl Rafail Marsalimov. Podle odborníků, dívka okamžitě začala vykazovat vysoké výsledky, takže jsem dostal na národní tým.

Galina Vishnevskaya.

Ale neplánuje se uzavřít pouze na sportovní kariéře Galiny Vishnevskaya. V biografii biaktilů se objevila nová linka - státní univerzita. Shakarima města rodin. V roce 2012 vstoupil sportovec do pedagogické fakulty.

Biatlon.

První vážný začátek v kariéře Galiny Vishnevskaya byl mistrovství světa U19 v České republice. V individuálním závodě se biatletě zvýšil na třetí pozici hodnocení. To je první medaile ve sportovní biografii dívky. Na mládež olympijských her, které se konaly v Innsbrucku, Galina Alexandrova dosáhla dvou ocenění - stříbrná medaile v sprintu a bronzové trofejí v závodě pronásledování.

Galina Vishnevskaya na dálnici

Sportovec se nechtěl zastavit, takže mistrovství světa přišlo ke změně světa v Coniteateahti. Dívka nedokázala dosáhnout vedení v individuálním závodě, takže se zastavil jen v kroku z Cilý zlato, vyhrál stříbrnou odměnu. Sportovní experti z Kazachstán prorocké Galina do slávy Velkého biatletě, ale zatím nejlepší výsledky Vishnevskaya neuspěly.

Ale sportovec se nezoufal, ale vyškolil, zvyšoval moc. A tady je nový start - Mistrovství mládeže světa. Ale toto prkno nepodhodilo kazašské dívce. Opět v kroku prvního místa, Galina byla zastavena v závodě pronásledování, ale pro národní tým rodné země, to byl již značný úspěch.

Přišel bod soustružení 2014. Vishnevskaya prohlásil tým mládežnickému poháru, který se koná ve Spojených státech. Na sprintu, dívka znovu utrpěla "selhání", která přinesla stříbrnou medaili na populaley národního týmu. Ale úspěch byl před námi. Očekává se, že sportovec bude závodit pronásledování. Tyče se ukázaly být soupeřem za zadní stranou Galiny a povrch je před námi. Vishnevskaya získal první zlatou cenu ve své kariéře.

Galina Vishnevskaya se zlatou medailí

V lednu 2015 šel biatlonista s koučovacím personálem na Zimní Universiade, který se konal na Slovensku. Horní poloha na podstavci tentokrát odmítl být podložen, ale z Universiade Dívka odešla stříbrnou medailí, kterou zvítězil ve smíšeném relé.

Rok Galiny Alexandrovna nebylo nic slyšet, ale v lednu 2017 se sportovec vrátil do Biatlonské dálnice svého rodného Kazachstánu. Zimní Universiad se zde konala. Na Vishnevian vedení národního týmu země byly speciální naděje a dívka neuspěla. Galina uvedla několik etap. Prasátko sportovce přinesla 2 zlata ocenění. Tento úspěch přišel k biatletě na sprintu 7,5 km, ve hmotě začít 12,5 km.

Dívka vyhrála 2 stříbrné medaile: v individuálním závodě a smíšeném relé. Na této Universiade by Vishnevskaya mohl soutěžit o odměnu v závodě pronásledování, ale byl diskvalifikován. Soudci přijali takové rozhodnutí kvůli skutečnosti, že sportovec zmatený pozici při fotografování na otočení.

Galina Vishnevskaya v zimních asijských hrách

Ihned po Universiade, Vishnevska zastupovala Kazachstán v zimních asijských hrách, které se konaly v Sapporo. Dívka "chytila ​​hodně štěstí o ocas." Galina provedená ve 4 závodech. Byl to sprint, pronásledování, masové start a smíšené relé. A v biatlonských soutěžích Vishnevskaya hledala vítězství. Pokaždé, když sportovec vyšel na trati, publikum a komentátoři pochopili, že hymna Kazachstánu bude znovu zvuk.

Dne 8. ledna 2017 se Galina Vishnevskaya stala 4. na scéně Světového poháru ve hmotě začátku v Oberhofu. Tento výsledek byl záznam pro sportovce. Na konci, biatlikace "vypukl" pozici slavných sportovců Jim a Hildebradd.

Osobní život

O osobním životě Galiny Vishnevskaya preferuje, že nebudou zveřejňovat informace. Jen jedna věc je spolehlivě známa - na sportovce není žádný manžel. V některých zdrojích, informace se objevily, že biatlikování se setkává s mladým mužem, ale nikdo volá jména. Na sociálních sítích vytvořily fanoušci stránek Vishnevskaya, na kterých fanoušci publikují fotku dívky s mezinárodními startami.

Galina Vishnevskaya

Nyní mladý sportovec pokračuje ve vlaku a dobytí podstavců na světových soutěžích. Dne 26. listopadu 2017 vytvořili Kazašský sportovec a její národní týmový partner pocit. Ve fázi Světového poháru v Ostersundu, Galina Vishnevskaya a Maxim Brown vyhrál bronz v Supermikste. Byl to první vážný vítězství sportovců Kazachstánu. Start se stal historický.

Odborníci jsou již předpověděni, že rostoucí hvězda bude schopna dobýt pro Kazachstan není jeden vysoký vzorek medaile.