Johannes Dalo - biografija, naujienos, nuotrauka, asmeninis gyvenimas, Norvegijos biatletas, "Instagram" 2021

Biografija

Po proveržio 2020 m. Sezono metu jauni ir tikslingi norvegų biatletas Johannes davė iš grupės "taupyti viltį" ir pradėjo įgyvendinti čempionų ambicijas. Sportininkas mano, kad neįmanoma svajoti apie geriausią gyvenimą - bet visada yra vieta vystymuisi.

Vaikystė ir jaunimas

Johannes Dalo biografija prasidėjo 1997 m. Gegužės 23 d. Norvegijos Lörenskogge, jis užaugo Blaker kaime, komunos sirurum (dabar - komunos lilestrom provincijos Akhershus). Nacionaliniuose konkursuose atstovavo FET Skiklubb komandai.

Tėvas Johannes Yo dažnai priminė sporto karjerą (jis buvo pasaulio biatlono čempionato nugalėtojas tarp jaunimo 1991) ir tikėjosi, kad sūnus būtų eiti į savo pėdsakus. Žinoma, berniukas dalyvavo šeimoje ant slidžių, bet tik pusryčiams su vafliais ir oranžine spalva. Viltis ištirpsta, bet kai pats berniukas atėjo į savo tėvą ir pareiškė, kad jis norėjo užsiimti biatlonu.

Paaiškėjo, kad sėdi namo rūsyje, Johannes rado savo tėvo medalius - puikus, jie pakabinti ant gražių multi-colorbon. Jis tapo impulsu, berniukas manė, kad būtų malonu gauti tą patį.

Johannes idolai kaip vaikystė - Ule-Einar Bjorndalen ir Taria berniukas, su kuriuo jis vėliau atliko toje pačioje komandoje. Jam Norvegijos čempionai yra panašūs į dievus - berniukas sukasi su plakatu su jais, jis stebėjo vaizdo įrašą "YouTube", tyrinėjant techniką. Savo kanalo sportininko, taip pat galite pamatyti, kaip jaunas Dale, plika ant diržo, bėgo ant ritininių riedučių ir ištraukė fotografavimą.

Biatlonas

Johannes 2017 m. "Johannes" kalbėjo 2017 m. į Rusijos komandą. Asmeniniai etapai, sportininkas buvo 18 ir 22.

Pasaulio jaunesnysis pasaulio čempionatas Estijos pipiruose relėje buvo sektas naujas sidabras (su Svetorm Bakken, Endre Speresheim ir Sturd Holm Lead) ir individuali bronzos persekiojimo lenktynėse.

Po pergalių tiek atskirose antrosios klasės varžybose - Ibu taurė, Italijos Riddan, Dalle gavo galimybę parodyti sau į Biatlon Pasaulio taurės čekų naują vietą-Morav. Gruodžio 20 d., Uždarant tikslą ir horizontalią, ir vertikalaus fotografavimo metu, dygiai baigtas sprint 15-oje vietoje. Ištraukoje Johannes nukrito ir sumušė šautuvą, bet baigė lenktynes ​​su atsarga, tampa 28.

Po kelių spektaklių IBU taurėje su keturiais podiumais vasario mėn. Norizhez dalyvavo Pasaulio taurėje. Po 70-osios vietos sutrumpintoje individualioje lenktynėse Kanados Kanadoje Canmona, Amerikos lydmetėje tuščiaviduriai sprint, pirmasis dešimt įrašė į viršų dešimt. Toliau vykusiame Norvegijos siekime tapo 11.

Be to, prasideda Ibu Cup, sportininkas laimėjo Italijos Val Martello sprintą, o antrą kartą pakilo į podiumą su bronzos. Sezono finale, Pasaulio taurės Norvegijos sostinėje, Osle, Dalled nepavyko perduoti persekiojimo varžybų kvalifikaciją, vartojant 63-ą sprinto. Po taurės sportininkas įvedė viršų 50 reitingo.

Johannes Dalle pateko į nuolatinę Norvegijos nacionalinės komandos sudėtį Pasaulio taurėje 2019-2020 m. Pirmajame asmeniniame lenktynėse - "Sprint" "Ostersunde", "Dalee" paėmė 7 vietą ir toje pačioje vietoje 2019 m. Gruodžio 4 d. Ji laimėjo pirmąją pergalę komandos relei, kur jo partneriai buvo Erlenn Evelin Bithenegor, Taria berniukas ir Johannes berniukas.

Kitais dviem etapais, Austrijos Hochfilzen ir Vokietijos Oberhof, Norvegijos atkūrimo priežastys yra pakartotiniai pasiekimai - Vokietijoje, Lars Helge Birkeland tapo partneriais, Erlenn Bithenegor ir Vostil Shostad Kristiansen. Vokietijos Rupolding, norvegai davė kelią į prancūzų kalbą ir tapo antra. Per pirmąjį sezono pusmetį Dalee 8 kartus pateko į 10 geriausių asmenų pradžios, geriausi rezultatai buvo 4-oji vieta masėje prasideda Oberhof ir 5 vieta individualioje lenktynėse Pokletuk, Slovėnijoje.

Dalee tapo Norvegijos komandos nariu ir Italijos roko antereselve 2020 m. Pasaulio čempionatuose, kur jis paėmė 23 vietą sprint, 17 - persekiojimo lenktynėse, 9 - individualioje lenktynėje, 8 - masėje Pradėkite ir taip pat gavo sidabro komandos relę kartu su Christiansen ir Brothers Boe. Skandinavai vėl apeiti prancūzų kalbą.

Galutinėje sezono dalyje, atliekant tą pačią kompoziciją, kaip ir pasaulio čempionatuose, norvegai laimėjo relę naujoje vietoje "Morava", o individualiai prasidėjo Dale, du kartus pateko į dešimtuką. Paskutiniai du etapai Pasaulio taurės buvo atšauktos dėl pandemijos. Apskritai, renginys buvo pateiktas dešimties dešimties, tapus 4-ą masės reitingą. Norvegija buvo tikimasi laimėti batoną ir užėmė pirmąją vietą tautų taurėje.

Asmeninis gyvenimas

Žiniasklaidoje tarp hobio buvo paminėta "Tinder" pažinčių tarnyba. Kai Norvegijos televizijos žurnalistai jį parodė, sportininkas iš širdies juokėsi.

Dabar asmeniniame Johannes gyvenime yra nuolatinė mergaitė - tie patys Christina skudo, kuris taip pat užsiima Biatlonu. Pora gyvena ramioje šeimyniniame name Schhenen slidinėjimo kurorte netoli Lillehammer. Sportininkų Instagram sąskaitose dažnai galite pamatyti romantiškus nuotraukas iš bendros atostogų - Eifelio bokšte Paryžiuje arba nuo gaisro gaisro gimtosios Norvegijoje.

Perkorojančioje kalboje Pasaulio taurės etape Austrijoje, padėkojo už šeimos - motinos, tėvo, močiutės, senelio ir draugės paramą.

Johannes Dalo dabar

Pasaulio čempionatas Biatlon 2020/2021 atidarytas su Suomijos contionchti. Siekiant sumažinti infekcijos riziką su coronavirus, dėl perkėlimų sumažinimo, buvo įvesta "purškimo etapai". Suomijoje sportininkas du kartus nukrito į dešimtuką, bet ant relės, kur laimėjo Norvegija, jis to nepadarė. Ir biatlonistas padarė viską, kad būtų nurodyta klaida klaida.

"Hochfilzen" 4 ir 4 etapai tampa "Super-Supersay" Dale. Pirmajame iš 23 Norvegų 23 metų užaugino savo debiutinį auksą sprinto, taip pat laimėjo komandos relę (su debesimis ir broliais Boe) ir gavęs bronzą į vykdymo lenktynes, o antrojoje sprinto lenktynėse Jis prarado komandos draugą dėl "Stumle Holmu" lygio komandos.

Po pirmosios pergalės, kuri tapo trečiuoju lenktynėmis taurės karjeroje be praleistų, davė spragą stadione.

"Aš esu labai emocinis, bet tai yra džiaugsmo ašaros. Džiaugiuosi galėdamas pasiekti didelę svajonę. Tai yra psichologinė pergalė ", - sakė Biatlete.

Ne mažiau sėkmingas sportininkai taip pat tapo pasaulio čempionatu, kuris prasidėjo po mėnesio Slovėnijoje. Johannes Dalo paėmė trečią vietą individualioje lenktynėje, suteikiant kelią savo giminingam Sturla Leveld ir Vokietijos Arnd Paiffer.