Johannes Dalo - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, norský biatlon, "Instagram" 2021

Životopis

Po průlomu v sezóně 2020 se mladý a účelný norský biatlikátor Johannes vydali ze skupiny "Save Hope" a začal implementovat ambice šampionů. Sportovec věří, že je nemožné snít o nejlepším životě - ale vždy existuje místo pro rozvoj.

Dětství a mládež

Biografie Johannes Dalo začalo 23. května 1997 v Norwegian Lörenskogge, vyrůstal v obci Blaker, Commune Sirum (nyní - Commune Lillestrom v provincie Akhershus). V národních soutěžích představovaly tým Skiklubb FET.

Otec Johannes Yo často vzpomněl na sportovní kariéru (byl vítězem Světového šampionátu Biatlon mezi Junior 1991) a doufal, že syn by šel do stopy. Chlapec, samozřejmě, se zúčastnil rodinných jízd na lyžích, ale pouze na snídani s vafle a pomerančem. Doufám, že se roztavil, ale jakmile se chlapec přišel ke svému otci a uvedl, že se chce zapojit do biatlonu.

Ukázalo se, že sedí v suterénu domu, Johannes našli své otcovy medaile - brilantní, oni visel na krásných multi-barevných stuhy. To se stalo impulsem, chlapec si myslel, že by bylo hezké dostat se stejně.

Idoly Johannes jako dětství - Ule-Einar Bjorndalen a Taria chlapec, s kým později vystoupil ve stejném týmu. Pro něj, norské šampioni jsou srovnatelní s bohy - chlapec zabalil místnost s nimi s nimi, sledoval video na Youtube, studoval techniku. Na vlastní kanál Sportovec můžete také vidět, jak mladý dale, nahý na pásu, běžel na kolečkové brusle a vytáhl střelbu.

Biatlon.

Johannes promluvil v prvních mezinárodních soutěžích v roce 2017 na Světové mistrovství světa Junior (do 21) v Orsbl, Slovensko, kde spolu s DAG, Sander Bjorndalen, Alexander Fiheldom Andersen a Syndre Pettersen vyhrál stříbrnou medaili v relé, jen k ruskému týmu. V osobních fázích trvalo sportovec 18 a 22.

Na Světovém mistrovství světa Junior v estonském pepře, nový stříbro bylo následováno v relé (se Svetorm Bakkenem, Endre Speresheim a olovem Sturd Holm) a individuálním bronzem v pronásledujícím závodě.

Po vítězstvích v obou jednotlivých závodech konkurence druhé třídy - IBU Cup, v prosinci 2018, v italském Riddan, Dalle dostal šanci ukázat se na Biatlon Světový pohár v českém novém místě-on-Moravu. 20. prosince, uzavření cíle a v horizontální, a ve svislé střelbě, Davely skončil v Sprint na 15. místě. V chodbě, Johannes padl a rozbil pušku, ale dokončil závod s náhradním a stal se 28. let.

Po několika vystoupeních v poháru IBU se čtyřmi pódiemi v únoru se Norwezhez zúčastnil Světového poháru. Po 70. místě ve zkráceném individuálním závodě v kanadské kanadské canmona, v americké pájecí duté v Sprint, první deset zadal první deset. V následujícím výkonu norského stalo 11..

Dále začíná v IBU Cup, sportovec vyhrál sprint v italské val Martello, a podruhé se zvedl na pódium s bronzem. Ve finále sezóny, na Světový pohár v hlavním městě Norska, Oslo, Dalled neprošel kvalifikaci v závodě pronásledování, přičemž 63. v Sprint. Po šálku, sportovec vstoupil do top 50 hodnocení.

Johannes Dalle padli do neustálého složení norského národního týmu na Světovém poháru 2019/2020. V prvním osobním závodě - Sprint v Ostersunde, Dalee vzal 7. místo a na stejném místě 4. prosince 2019 vyhrála první vítězství v týmu relé, kde jeho partneři byli Erlenn Evelin Bithenegor, Taria Boy a Johannes Chlapec.

V následujících dvou fázích, v rakouském Hochfilzen a německém Oberhofu, norské důvody přehrávání opakují úspěchy - v Německu, Lars Helge Birkeland se stali partnery, Erlenn Bithenegor a Vostil Shostad Kristiansen. V německém rupoldingu, Norwegové vydali do francouzštiny a stali se druhou. V první polovině sezóny, Dalee 8krát se dostal do top 10 v jednotlivých začíná, nejlepší výsledky byly 4. místo ve hmotnosti začátku v Oberhofu a 5. místo v jednotlivém závodě v Poketuk, Slovinsko.

Dalee se stal členem týmu Norska a na mistrovství světa 2020 v italské rockové antereselve, kde vzal 23. místo v Sprint, 17. - v pronásledování závodu, 9. - v individuálním závodě, 8. - v hmotě Začněte a také dostal stříbro v týmu relé spolu s Christiansen a Brothers Boe. Skandinávci opět obcházeli francouzštinu.

V závěrečné části sezóny, provádění ve stejném složení jako na mistrovství světa, Norové vyhráli relé v novém place-on-Moravě, a na jednotlivci začíná Dale, dvakrát se dostal do první desítky. Poslední dvě fáze Světového poháru byly zrušeny kvůli pandemii. Obecně platí, že akce byla dána na první desítku, stala se 4. v hodnocení hmoty začíná. Očekává se, že Norsko vyhrál obušek a zařadil první místo v poháru národů.

Osobní život

V médiích mezi hobby bylo zmíněno služba Seznamovací služba. Když mu novináři norské televize ukázali, sportovec ze srdce se zasmál.

Nyní v osobním životě Johannes je trvalá dívka - stejný rok Christiny Skudal, který se také zabývá biatlonem. Pár žije společně v klidné rodinné chatě v Schushenen lyžařské středisko v blízkosti Lillehammer. V Instagramových účtech sportovců můžete často vidět romantické fotografie ze společné dovolené - v Eiffelově věži v Paříži nebo z ohně na oheň v rodném Norsku.

Ve vítězné řeči na Světovém poháru ve fázi Světového poháru v Rakousku, poděkoval za podporu rodiny - matka, otce, babička, dědeček a přítelkyně.

Johannes Dalo teď

Světový pohár Biatlon 2020/2021 se otevřel začátkem finského Contiolachti. Aby se snížilo riziko infekce s Coronavirem, vzhledem ke snížení přemístění, byly zavedeny "sprejové fáze". Ve Finsku, sportovec dvakrát v první desítce poklesl, ale na relé, kde Norsko zvítězilo, nedal to. A biatlonista udělal vše, co by něco naznačovalo chybu.

Top 4 a 4. etapy v Hochfilzenu se stávají super-Supersay pro Dale. V první z nich, norský ve věku 23 let dobyl svůj debut zlato v sprintu, také tím, že vítězstvím týmu relé (s vyrovnaným a bratrem boe) a přijímat bronz v závodě pronásledování a v druhém sprintovém závodě Ztratil se spoluhráče na velení úrovni Sturle Holmu.

Po prvním vítězství, které se stalo třetím závodem v kariéře poháru bez chyb, dal mezeru na stadionu.

"Jsem velmi emocionální, ale je to slzy radosti. Jsem rád, že jsem dosáhl velkého snu. To je psychologické vítězství, "řekl Biatlete.

Neméně úspěšné pro sportovec se také stal mistrovstvím světa, který začal o měsíc později ve Slovinsku. Johannes Dalo vzal třetí místo v individuálním závodě, dávat cestu k jeho krajanovi Sturla Leveld a německý Arnd Paiffer.