Johannes Dalo - elulugu, uudised, foto, isiklik elu, Norra Biathlete, "Instagram" 2021

Elulugu

Pärast läbimurre 2020. hooajal, noorte ja sihipärase Norra biathlete Johannes andis välja grupi "Salvesta Hope" ja hakkas rakendama meister ambitsioone. Sportlane usub, et parima elu kohta on võimatu unistada, kuid alati on arengu koht.

Lapsepõlv ja noored

Biograafia Johannes Dalo algas 23. mail 1997 Norra Lörenskogge, ta kasvas üles külas Blaker, Kommuun Sirum (nüüd - kommuuni Lillestrom provintsi Akhershus). Riiklikes võistlustes esindas Fet Skiklubbi meeskonda.

Isa Johannes Yo meenutas sageli spordikarjääri (ta oli maailma Biatloni meistrivõistluste võitja Junior 1991 seas) ja lootis, et poeg läks oma jälgedesse. Poiss, muidugi osales perekonna seljas suusad, kuid ainult hommikusöögiks vahvlid ja oranž. Loodan sulas, kuid kui poiss ise tuli oma isa juurde ja märkis, et ta tahtis Biathlonis osaleda.

Selgus, et maja keldris istudes leidsid Johannes oma isa medalid - geniaalsed, nad riputasid ilusatele mitmevärvilistele paeladele. See sai tõukeks, poiss arvas, et oleks tore saada sama.

Johannes'i ebajumalaid kui lapsepõlve - Ule-Einar Bjorndlen ja Taria poiss, kellega ta hiljem samal meeskonnas. Tema jaoks on Norra meistrid võrreldavad jumalatega - poiss pakkus nendega plakatitega ruumi, vaatasin Video YouTube'is, õppides tehnikat. Oma kanali sportlane, ka näete ka, kuidas noor Dale, alasti turvavöö, jooksis rulluisukate ja tõmbas pildistamise.

Biatlon

Johannes rääkis esimestel rahvusvahelistel võistlustel 2017. aastal maailma Junior meistrivõistlustel (kuni 21) Orssr, Slovakkia, kus koos Dag, Sander Bjorndalen, Alexander Fiheldom Andersen ja Syndre Pettersen võitis hõbemedali relee, andes ainult Vene meeskonnale. Isiklikes etappides kestis sportlane 18 ja 22nd.

Maailma Junior maailmameistrivõistlused Eesti pipart, uue hõbe järgiti relee (Svetorm Bakken, Endre Speresheim ja Sturd Holm Plii) ja individuaalne pronks tagakiusamise rassi.

Pärast teise klassi võistluse mõlema individuaalse võistluse võitu - IBU tassi, 2018. aasta detsembris sai Itaalia Riddanis Dalle võimalus näidata ennast Biathlon World Cup Tšehhi uues kohas-Morav. 20. detsembril lõpetas sihtmärgi ja horisontaalse ja vertikaalse pildistamise lõpetamises 15. koha sprintis. Läbipääsu ajal langesid Johannes ja murdsid püssi, kuid lõpetas võistluse varuga, muutudes 28.-ni.

Pärast mitmeid etendusi Ibu tassi nelja poodiumide veebruaris Norwezhez osales World Cup. Pärast 70. koha lühendatud individuaalset võistlust Kanada Kanada Kanada Kanada Kanada Sprintis Ameerika jooteõõnes sisenes esimene kümme kümme. Järgmises Norra jätkamisel sai 11.1.

Edasine algab IBU tassi, sportlane võitis Sprint Itaalia Val Martello ja teist korda tõusis poodium pronksiga. Hooaja finaalis ei läbinud Norra pealinnas World Cupis, Oslo, Dallod ei läbinud kvalifikatsiooni tagakiusamisrassi, võttes 63. aastal Sprintis. Pärast tassi järgides sisestatud sportlane top 50 reiting.

Johannes Dalle langes Norra rahvusmeeskonna pidevasse koostise maailmameistrivõistlustes 2019/2020. Esimeses isiklikus rassis - Sprintis Ostersunde'is võttis Dalee 7. koha ja samas kohas 4, 2019 Ta võitis esimese võidu meeskonna relee, kus tema partnerid olid Erlenn Evelin Bithedegor, Taria Boy ja Johannes Boy.

Järgmises kahes etapis on Austria Hochfilzen ja Saksa Oberhofis, Norra taasesituse põhjustel korduvad saavutused - Saksamaal sai Lars Helge Birkeland partnerid, Erlenn Bithedegor ja VoSTil Shostad Kristiansen. Saksa rupoldingis andis norralased prantsuse keelt ja sai teiseks. Esimesel poolel hooaja, Dalee 8 korda sattus Top 10 individuaalne algab, parimad tulemused olid 4. koht mass algus Oberhof ja 5. koht üksikute rassi Pokletk, Sloveenia.

Dalee sai Norra meeskonna liikmeks ja Itaalia rock Anteseselve'is 2020. aasta maailmameistrivõistlustel, kus ta võttis 23. koha sprintis, 17. - tagakiusamisrassis, 9. - individuaalses rassis, 8. - massis Alusta ja sai ka hõbeda meeskonna relee koos Christiansen ja Brothers Boe. Skandinaavlased uuesti mööda prantsuse.

Hooaja viimasel osal võitsid norralased samasse kompositsioonis nagu maailmameistrivõistlused, võitsid relee uues kohas-on-Morava ja Dale'i individuaalses algab kaks korda kümnesse. World Cup viimased kaks etappi tühistati pandeemia tõttu. Üldiselt anti üritus kümme, muutudes neljandaks massi reitingule. Norra oodati, et võita Baton ja reastatud 1. koha rahvaste tassis.

Isiklik elu

In meedias hobi, Tinder dating teenus mainiti. Kui Norra televisiooni ajakirjanikud näitasid teda, naeris sportlane südamest.

Nüüd on Johannes'i isiklikus elus püsiv tüdruk - samal aastal Christina Skudaalist, kes tegeleb ka Biathloniga. Paar elab koos Schusheneni suusakuurordi vaikses perekonna suvila lähedal Lillehammeri lähedal. Instagramis sportlaste kontodel saate tihti näha romantilisi fotosid ühisest puhkusest - Pariisi Eiffeli tornis või tulekahju ääres Native Norras.

Austrias toimunud maailmameistrivõistluste etapis, tänas perekonna - ema, isa, vanaema, vanaisa ja sõbranna toetuse eest.

Johannes Dalo nüüd

World Cup Biatlon 2020/2021 avati algab Soome contiolachti. Koronaviiruse infektsiooniriski vähendamiseks eemaldati ümberpaigutamise vähendamise tõttu "Spray-etapid". Soomes langes sportlane kaks korda kümme, kuid relee, kus Norra võitis, ei pane ta seda. Ja biatlonist tegi kõik, mis näitab viga vea.

Top 4 ja 4. etapid Hochfilzen on muutumas super-supersay Dale. Esimeses neist vallutas Norra vanuses 23-aastaselt tema debüüdi kulla sprintis, võides ka meeskonna relee (koos Levelide ja Brothers Boede Boe'iga) ja võttes vastu sõitmise võistlusel ja ainult teise sprintimise võistlusel Ta kaotas meeskonnakaaslase Sturle Holmu taseme käsule.

Pärast esimest võitu, mis sai 3. võistluseks tassi karjääri ilma jätta, andis staadionil lõhe.

"Ma olen väga emotsionaalne, kuid see on rõõmu pisarad. Mul on hea meel saavutada suur unistus. See on psühholoogiline võit, "ütles Biathete.

Nr vähem edukad sportlane sai ka maailmameistrivõistluste, mis algas kuu hiljem Sloveenia. Johannes Dalo võttis kolmanda koha üksikute rassi, andes teed oma kaasmaalaste Sturla Leveld ja Saksa Arnd Pairfer.