Anastasia Potapova - životopis, novinky, fotografie, osobný život, tenista, "Instagram", tenis, v plavkách 2021

Ruský tenista Anastasia Potapova je pravidelným účastníkom prestížnych medzinárodných súťaží. Teraz v aktíre bývalej prvej rakety sveta v juniorskom poradí Medzinárodnej tenisovej federácie sú ceny párovaných a jediných turnajov ITF a WTA, ako aj vstupu do záverečných štádií Mládež otvorených majstrovstiev Francúzska a United Štáty.

Detstvo a mládež

Anastasia Sergeevna Potapova sa narodila na jar roku 2001 v rodine dedičných športovcov zo starého ruského mesta Saratov. Yulia Potapova matka, kandidát na volejbalové športy majstrov a babička Olga Pavlinova - basketbalový tréner, ktorý obhajoval tím miestnej fyzickej výchovnej univerzity, vopred určená životná cesta dievčaťa, čo ju dáva na tenisovú školu vo veku 4,5 roka.

Myšlienka vyučovania Nastya, ktorá sa má správne presťahovať na súde v rodinných príslušníkov, vznikla po stanovenej skupine pre deti bola oznámená v športovom paláci. Staršia generácia okamžite si uvedomila, že pre Nastya je vhodný energetický a ušľachtilý šport.

Anastasia Potapova a Julia Gatto Monticon

Prechádzajúce testy s budúcim trénerom - Oksana Vladimirovna Kuzmina, Potapova preukázali úžasné výsledky. Fyzické ukazovatele prekročili úroveň prípravy detí, ktoré sú staršie ako 1-2 rokov. Po prvých stretnutiach sa mimoriadne jasné, že dievča bolo skutočné talent.

V 9-ročnom veku, bez jedného ratingového bodu vyhral východiskový tenista turnaj vo Volgograd. Po zvýšení ctihodného podstavca, Nastya si uvedomil, že sa chce zúčastniť na medzinárodných súťažiach. Z tohto bodu bola hlavnou časťou biografie cesta do sveta profesionálov a majstrov.

V roku 2013, 12-ročná potapová vyhrala tenisovú Európu 3 O1 nehnuteľnosti Khimki Junior otvorený turnaj a prilákal Alexander Ostrovsky - podnikateľ, ktorý bol zakladateľom The Tenis Academy v Khimki pri Moskve. Odporučil rodinu a mentor Irina Doroninu, aby sa pohyboval bližšie k hlavnému mesto a začať tréning v stenách prevádzkarne vybavenej moderným vybavením a vysoko kvalitným náterovým súdom.

Dotapov súhlasil a neľutuloval o prijatí rozhodnutia, pretože Oleg Ivanovich VOVK (učiteľ vo všeobecnom telesnom výcviku) a rad skúsených psychológov konzultantov pomohol vstúpiť na novú úroveň a zamerať sa na účasť na juniorských turnajoch Grand Slam.

Tenis

Tri roky tried v Moskve sa Anastasia zmenila na profesionál. V roku 2016, ona, keď prešla všetky kvalifikačné fázy, vyhral Wimbledon Turnaj medzi mladými mužmi a dievčatami. Zároveň sa ruský tenisový hráč začal zúčastňovať na súťažných súťažiach pre Combrusu a získal titul "prvých juniorských svetových rakiet".

Sezóna 2017 Potapov začal zo zbierky dobre udržiavanej základne v Miami a vzhľadu na mnohých stavebných udalostiach. Na jar, ona po prvýkrát vo svojej kariére vyhral turnaj ITF PRO Circuit v Brazílii, vyskúšal svoju vlastnú silu v kategórii WTA v kategórii Premierovej povinnej kategórie a prešiel 1. kolo kvalifikácií.

Neskôr sa rodák z Saratov dosiahol štvrťfinálové zápasy na dámske poháre O1 v jednom výboji. Víťazstvo nad Polinou Monoye dal priateľku dôveru, a ona spolu s Olezi Petrushina získala pohár v pár konkurencii.

Rozhodujúca fáza hlavnej medzinárodnej tenisovej udalosti sa v lete objavila v okruhu Asset - ITF Pre Slovensko, ako aj prechod troch Circleifikačných kruhov. Bohužiaľ, zranenie prijaté počas jedného z bojov neumožnilo pokračovať v boji o víťazstvo. Nastya sa rozhodla dokončiť mládežnícku kariéru na Roland Garros Paris Turnament.

V roku 2018 sa potapova hral v Finále ITF v Sharm El-Sheikh, Khimki a Ríme, rovnako ako rozhodujúce zápasy WTA na Moskve River Cup a Tashkent Open. Prvý titul ako profesionálna Anastasia vyhral v hlavnom meste Ruska. Po víťazstve v spárovacom výstupe so skúsenou vierou Zvisonareva vstúpila do sto najlepších tenisových hráčov v medzinárodnom hodnotení WTA.

Nová sezóna začala pre športovcov sériu súťaží v Austrálii. V praxi, na súde Brisbane, Hobart a Melbourne, dostatočne pripravená na Austrálčanov otvorený - prekonať kvalifikačnú fázu a šiel do druhého kola jedného z najprestížnejších turnajov Grand Slam. Pravda, potom, napriek bojovej nálade a kvalitatívnemu tréningu, stratené na Corey Gauff na Americké otvorené majstrovstvá.

Vložiť z getty obrázkov

V zime, 2019, Ruská žena vystúpila brilantne v kategórii turnaja v Maďarsku, ale v semifinále vypadli zo súťaže, keď dostal zranenie. Obnovenie, dievča vyhralo rival v top 15 ratingu ženskej tenisovej asociácie, a potom ukázal zázraky rýchlosti a technológie na pobaltských otvorených súťažiach, skôr ako nazvaná Moskvačná šálka rieky.

Tento výsledok bol možný po zmene trénera a sparingového partnera - Yen Hughes a Nikita Zimin pomohol športovcovi nárast v 175 cm a váži asi 65 kg v príprave na sezónu 2020. Potapova nebola stratená na pozadí hviezdy Serena Williams na turnaji Grand Slam v Austrálii. Napriek rozdrvenej porážke bol športovec spokojný s vlastnou hrou.

Neskôr sa Anastasia nastúpila do štvrťfinále súťaže kategórie WTA-Premier v Petrohrade. V napätom zápase ju Burtsen je Kiki rozdrvil, čo bolo v desiatich najlepších tenisových hráčov. Bilancia sezóny bola kontaktovaná pandémiou coronavirus infekcie a zavedenie režimu obmedzenia. Majstri jednotlivých a spárovaných výbojov takmer nešli na súd, takže v prínose potapovej, na jar času, aby sa stretol s Julia Gatto Monticone a Johanniou v Monterrey, rovnako ako Federation Cup, nepridali hlasné tituly a jednotlivé pamätné víťazstvo.

Osobný život

V rozhovore s novinármi Anastasia nehovorí pravdu o osobnom živote. Fanúšikovia sú spokojní s informáciami, ktoré dievča miluje tvrdé charizmatické chalanov so zdravým zmyslom pre humor. Futbalisti Ruskej a Chorvátskej národnej tím, ako aj hráčov Moskvy "Spartak" - domáce zvieratá profesionálnych tenisových hráčov sú celkom zodpovedné za tieto požiadavky.

Voľný čas, dievča preferuje stráviť v spoločnosti ľudí, ktorí ju inšpirujú - to sú priatelia, známe známe, mentori a rodinní príslušníci. Súdiac fotografie vo večerných šatách a plavkách, publikované na účte v "Instagram", potapova miluje navštevovať oficiálne udalosti a cestovať po celom svete. V vtip, ona hovorí, že spojil osud s tenisom, aby navštívili rôzne mestá planéty.

Anastasia Potapova

2021 Anastasia pre tradíciu sa začala s austrálskou sériou turnajov. Na Gippsland Trophy, ktorý je považovaný za tréning pred austrálskym otvoreným, ruská žena išla okolo Whitney USGVA a potom trpel Simonom Khalepom, dvakrát vyhral veľkú helmu.

Na hlavných zimných súťažiach, športovec vyhral riziko alisonu medzi americkými ženami, a potom v finále 1/16 druhýkrát v jeho kariére, ktorým čelí legendárny Serena Williams. Po spáchaní rady chýb pri podaní, potapov opustil turnaj s osobným záznamom - prístup do 3. kolo. Diskutované výsledky s mentorom Ian Hughesom, potapova urobila potrebné závery.