Anastasia Potapova - biografie, zprávy, fotky, osobní život, tenista, "Instagram", tenis, v plavkách 2021

Ruský tenista Anastasia Potapová je pravidelným účastníkem prestižních mezinárodních soutěží. Nyní v aktivním přínosu bývalé první rakety světa v juniorské žebříčku mezinárodní tenisové federace jsou ceny spárovaných a jediných turnajů ITF a WTA, stejně jako vstupující do závěrečných fází mládeže Open Championships of France a United Států.

Dětství a mládež

Anastasia Sergeevna Potapová se narodila na jaře roku 2001 v rodině dědičných sportovců ze starého ruského města Saratova. Yulia Potapová matka, kandidát na volejbalové sportovní mistry a babička Olga Pavlinova - basketbalový trenér, který obhajoval tým místní univerzity tělesné výchovy, předurčila životní cestu dívky, což mu dává tenisovou školu ve věku 4,5 roku.

Myšlenka na výuku Nastya, aby se správně přesunout na soudu v rodinných příslušníkech vznikla po setě v dětské skupině, byla vyhlášena ve sportovním paláci. Starší generace okamžitě si uvědomila, že pro Nastya je vhodný energetický a ušlechtilý sport.

Anastasia Potapová a Julia Gatto Monticon

Předávání testů s budoucím trenérem - Oksana Vladimirovna Kuzmina, Potapová ukázala úžasné výsledky. Fyzikální ukazatele překročily úroveň přípravy dětí, které jsou starší než 1-2 roky. Po prvních sezeních se stalo velmi jasné, že dívka je skutečný talent.

V 9-letém věku, aniž by s jediným bodovým bodem vyhrál výchozí tenista turnaj v Volgograd. Nastya si uvědomil, že se zvýšil na počest podstavce, uvědomil si, že se chce podílet na mezinárodních soutěžích. Z tohoto okamžiku byla hlavní část biografie cesta ke světu profesionálů a mistrů.

V roce 2013 získala dvanáctiletá Potápová tenisová Evropa 3 O1 Properties Khimki Junior Open turnaj a přilákal Alexander Ostrovsky - podnikatel, který byl zakladatelem tenisové akademie v Khimki poblíž Moskvy. Doporučil rodinu a mentor Irina Doronina, aby se přiblížil k kapitálu a začal trénovat ve stěnách zařízení vybaveného moderním vybavením a vysoce kvalitním povlakovým dvorem.

Potrapov souhlasil a nelitoval, že rozhodnutí přijaté, protože Oleg Ivanovič Vovk (učitel v celkovém tréninku) a řada zkušených poradců psychologů pomohl vstoupit do nové úrovně a usilovat o účast na juniorských turnajích Grand Slam.

Tenis

Pro tři roky tříd v Moskevské škole se Anastasia změnila na profesionál. V roce 2016, ona, uplynula všechny kvalifikační fáze, vyhrála turnaj Wimbledon mezi mladými muži a dívkami. Současně se ruský tenista začal podílet se na soutěžních soutěžních soutěžích obvodu a vyhrál titul "prvních juniorských světových raket".

Sezóna 2017 Potrapov začal ze sbírky dobře udržované základny v Miami a vzhledu na řadě stavových událostí. Na jaře, ona poprvé ve své kariéře získala turnaj ITF Pro Circuit v Brazílii, vyzkoušel jejich vlastní sílu v kategorii WTA Premier povinná kategorie a prošla 1. kolo kvalifikace.

Později, rodák z Saratova dosáhla čtvrtfinálových zápasů na O1 nemovitostí dámský pohár v jednom vypuštění. Vítězství nad Polinou Monoye dal důvěru přítelkyně a ona spolu s Olesi Petrušinou vyhrál pohár v soutěži pár.

V létě se rozhodující fáze hlavní mezinárodní tenisové události objevila v obvodu aktiv - ITF Pro na Slovensku, stejně jako průchod tří Wimbledon kvalifikací kruhů. Bohužel, zranění přijaté během jednoho z bojů nedovolilo pokračovat v boji o vítězství. Nastya se rozhodla dokončit kariéru mládeže v turnaji Roland Garros Paříž.

V roce 2018 Potapová hrála v ITF finále v Sharm El-Sheikh, Khimki a Řím, stejně jako rozhodující zápasy WTA na pohár řeky Moskvy a Tashkent Open. První titul jako profesionální Anastasia vyhrál v hlavním městě Ruska. Po vítězství v spárovaném vypuštění se zkušenou vírou Zvonareva vstoupila do sto nejlepších tenisových hráčů v mezinárodním ratingu WTA.

Nová sezóna začala pro sportovce s řadou soutěží v Austrálii. V praxi, v soudech Brisbane, Hobart a Melbourne, ona adekvátně připravila pro Australian Open - překonat kvalifikační fázi a šel do druhého kola jednoho z nejprestižnějších turnajů Grand Slam. True, tedy i přes bojovou náladu a kvalitativní školení, ztracené s Corey Gainff na americkém Open Championship.

Vložen z Getty Images

V zimě, 2019, ruská žena překročila brilantně na turnaji kategorie v Maďarsku, ale v semifinále vypadl z soutěže, které obdržel zranění. Obnovení, dívka získala konkurentu v top 15 ratingu ženských tenisových asociace a pak ukázala zázraky rychlosti a technologie na baltských otevřených soutěžích, dříve než volal moskevský šálek řeky.

Tento výsledek byl možný po změně trenéra a sparringového partnera - Yen Hughes a Nikita Zimin pomohl sportovci se zvýšením v 175 cm a váží asi 65 kg v přípravě na sezónu 2020. Potapova nebyla ztracena na pozadí hvězdy Serena Williams na turnaji Grand Slam v Austrálii. Navzdory rozdrtící porážce byl sportovec spokojen s vlastní hru.

Později Anastasia udělala svou cestu do čtvrtfinálů soutěže kategorie WTA-Premier v St. Petersburg. V napjatém zápase, Burtsen's Kiki ji rozdrtil, což bylo v první desítce nejlepších tenisových hráčů. Bilance sezóny byla kontaktována pandemii infekce Coronavirus a zavedením režimu omezení. Masters of Single a spárované výboje téměř nechodili do soudů, takže v přínosu Potrapova, na jaře času, aby se setkali s Julia Gatto Monticone a Johannia v Monterrey, stejně jako federační pohár kreslit ve výkresu, nepřiděl hlasité tituly a individuální pamětní vítězství.

Osobní život

V rozhovoru s novináři Anastasia neřekne pravdu o osobním životě. Fanoušci jsou spokojeni s informacemi, které dívka miluje těžké charismatické kluky se zdravým smyslem pro humor. Fotbalisty ruského a Chorvatska národního týmu, stejně jako hráči Moskvy "Spartak" - domácí zvířata profesionálních tenisových hráčů jsou zodpovědní za tyto požadavky.

Volný čas, dívka preferuje strávit ve společnosti lidí, kteří ji inspirují - to jsou přátelé, známé známé, mentory a rodinné příslušníky. Soudě podle fotografií ve večerních šatech a plavkách, publikovaných na účtu v "Instagram", Potapová miluje zúčastnit se oficiálních akcí a cestovat po celém světě. V vtipu říká, že spojený osud s tenisem, aby navštívil různá města planety.

Anastasia Potapová

2021 Anastasie pro tradici začala s australskou sérií turnajů. Na Gippsland Trophy, který je považován za trénink v přední části Australian Open, ruská žena šla kolem Whitney USGVA, a pak trpěla Simona Khalepu, dvakrát vyhrál velkou helmu.

Na hlavních zimních soutěžích, sportovec vyhrál riziko mezi americkými ženami a pak v 1/16 finále podruhé v jeho kariéře čelil legendární Serena Williams. Po spáchání řady chyb při podání, Potapov opustil turnaj s osobním záznamem - přístup do třetího kola. Diskutovaný výsledky s mentorem Ianem Hughesem Potapová učinila nezbytné závěry.