Anastasia Potapova - életrajz, hírek, fotók, személyes élet, teniszező, "Instagram", tenisz, fürdőruha 2021

Életrajz

Az orosz tenisz játékos Anastasia Potapova rendszeres résztvevő a rangos nemzetközi versenyeken. Most a világ korábbi első ütőjének eszköze a nemzetközi teniszszövetség junior rangsorában a párosított és egyetlen ITF és WTA versenyek díjazása, valamint a Franciaország és az Egyesült Államok ifjúsági nyitott bajnokságainak végső szakaszaiba lépnek Államok.

Gyermekkor és ifjúság

Anastasia Sergeevna Potapova 2001 tavaszán született az örökletes sportolók családjában Saratov régi orosz városából. Julia Potapova anyja, a jelölt a röplabda sport mesterek, és a nagymama Olga Pavlinova - egy kosárlabda edző, aki támogatta a csapatot a helyi testnevelési egyetem, előre az élet útját a lány, így azt egy tenisz iskola év 4,5 év.

A Nastya tanításának ötlete, hogy helyesen mozogjon a családtagjainak bíróságán, felmerült egy gyermekcsoportban a sport palotában. Az idősebb generáció azonnal rájött, hogy egy energikus és nemes sport alkalmas Nastya számára.

Anastasia Potapova és Julia Gatto Monticon

Passing tesztek a jövő edzővel - Oksana Vladimirovna Kuzmina, Potapova bizonyított csodálatos eredményeket. A fizikai mutatók meghaladták az 1-2 évesnél idősebb gyermekek előkészítésének szintjét. Az első ülések után rendkívül világossá vált, hogy a lány valódi tehetség volt.

Egy 9 éves korban, anélkül, hogy egyetlen minősítési pont lenne, az induló teniszező megnyerte a Volgograd versenyen. Miután felemelte a tiszteletes talapzatra, Nastya rájött, hogy részt kíván venni a nemzetközi versenyeken. Ettől a ponttól kezdve az életrajz fő része a szakemberek és a mesterek világának útja volt.

2013-ban, 12 éves Potapova nyerte a tenisz Europe 3 O1 Tulajdonságok Khimki Junior Open versenyen, és vonzott Alexander Osztrovszkij - vállalkozó, aki alapítója volt a Teniszakadémia Khimki Moszkva közelében. Javasolta a családot és a Mentor Irina Doroninát, hogy közelebb kerüljön a fővároshoz, és kezdje el a modern felszereléssel felszerelt létesítmény falaiban, valamint a kiváló minőségű bevonóhelyeket.

Potapov egyetértett, és nem sajnálja a döntést, mert Oleg Ivanovich Vovk (általános fizikai képzésben) és számos tapasztalt pszichológus tanácsadó segített új szinten belépni, és célja a Grand Slam junior versenyeiben.

Tenisz

A moszkvai iskola három órájában az Anastasia professzionálisvá vált. 2016-ban, miután átment az összes kvalifikációs szakaszban, megnyerte a Wimbledon versenyt a fiatal férfiak és lányok között. Ugyanakkor az orosz teniszező elkezdett részt venni a Pro Circue versenyversenyekben, és elnyerte az "első junior világütő" címét.

A 2017-es évad a Potapov egy jól karbantartott bázis gyűjteményétől kezdte Miamiban és számos állapotos eseményen. Tavasszal először karrierjében megnyerte az ITF Pro Circuit versenyen Brazíliában, megpróbálta saját erejét a Premier Kötelező Kategória WTA kategóriájában, és átadta az első képesítéssel.

Később, a natív Szaratov elérte a negyeddöntős mérkőzések O1 Properties Ladies Cup egyetlen kisülés. Győzelem Polina Monoye felett egy barátnőbizottságot adott, és ő együtt Olesi Petrushina nyerte meg a pohárt a pár versenyben.

Nyáron a nagy nemzetközi tenisz rendezvény döntő szakasza a Szlovákiában szereplő eszköz - ITF Pro Circue-ban jelent meg, valamint a három Wimbledon képesítés körének áthaladását. Sajnos az egyik harc során kapott sérülés nem engedélyezte, hogy folytassa a harcot a győzelemért. Nastya úgy döntött, hogy befejezi az ifjúsági karriert a Roland Garros Párizs versenyen.

2018-ban Potapova játszott ITF döntőben Sharm El-Sheikh, Khimki és Róma, valamint a Moszkvai folyó Kupa és Tashkent nyitott. Az első cím, mint egy professzionális Anastasia, az Oroszország fővárosában nyert. A párosított mentesítés győzelme után Zvonareva tapasztalt hitével a WTA nemzetközi minősítésében a száz legjobb teniszezőbe lépett.

Az új szezon Ausztráliában számos versenysorozattal kezdődött. A gyakorlatban Brisbane, Hobart, Hobart és Melbourne bírnáiban megfelelően felkészült az ausztrál nyitottra - felülvizsgálja a minősített színpadot, és a Grand Slam egyik legrangosabb versenyének második fordulójába ment. Igaz, tehát a harci hangulat és a minőségi képzés ellenére, elvesztette a Corey Gaisf-t az amerikai nyílt bajnokságon.

Beágyazott getty képekből

Télen, 2019-ben, az orosz nő ragyogóan beszélt a kategóriájú versenyen Magyarországon, de az elődöntőkön elhagyták a versenyt, miután sérülést kaptak. A Restoring, a lány megnyerte a női teniszszövetség értékének 15-ös riválisait, majd megmutatta a balti nyílt versenyeken, korábban az úgynevezett Moszkva folyó kupát.

Ez az eredmény a lehető megváltoztatása után az edző és edzőpartner - Yen Hughes és Nyikita Zimin segített sportoló növekedése 175 cm és a súlya körülbelül 65 kg felkészülés a 2020-as szezonban. Potapova nem vesztett el a Star Serena Williams hátterében Ausztráliában a Grand Slam versenyen. Annak ellenére, hogy a zúzott vereség, az atléta elégedett volt a saját játékával.

Később az Anastasia a St. Petersburgban a WTA Premier kategória versenyének negyeddöntőjeibe került. A feszült mérkőzésen Burtsen Kiki zúzta meg, amely a legjobb teniszező legjobb tíz legjobbja volt. A szezon egyenlegét egy koronavirus fertőzés pandémiával és a restrikciós üzemmód bevezetésével kapcsolatba vette. A mesterek egyszeri és páros kibocsátások szinte nem megy a bíróság, így az eszköz a Potapova tavaszán az időt, hogy találkozzon Julia Gatto Monticone és Johannia Monterreyben, valamint a szövetség kupa sorsolás a rajz, nem adtak hangos címeket és egyéni emlékeket.

Magánélet

Az újságírókkal folytatott interjúban az Anastasia nem mondja el az igazságot a személyes életről. A rajongók olyan információkkal szolgálnak, amelyeket a lány szereti a kemény karizmatikus srácokat egészséges humorérzékkel. Az orosz és a Horvátországi csapat labdarúgásai, valamint a Moszkvai "Spartak" játékosai - a szakmai teniszezők háziállatai meglehetősen felelősek ezekért a követelményekért.

Szabadidő, a lány előnyben részesíti a társadalmat, akik inspirálják őt - ezek barátok, ismerős ismerős, mentorok és családtagok. A fotók megítélése az esti ruhákban és a fürdőruhákban, amelyet a "Instagram" számláján közzétettek, a Potapova szereti a hivatalos eseményeket és utazni a világon. Egy viccben azt mondja, hogy a teniszes sorsgal van ellátva, hogy meglátogassa a bolygó különböző városait.

Anastasia Potapova most

2021 Anastasia a hagyományhoz az ausztrál versenysorozattal kezdődött. A Gippsland Trophy-nél, aki az ausztrál nyitott előtti képzésnek tekinthető, az orosz nő Whitney usgva körül ment, majd Simon Khalep-ben szenvedett, kétszer egy nagy sisakot nyert.

A főbb téli versenyeken az atléta az amerikai nők körében alison kockázatot nyert, majd a legendás Serena Williams karrierje második alkalommal az 1/16 döntőben. Miután számos hibát követett el a bejelentésen, Potapov személyes rekordot hagyott a versenyen - hozzáférést a 3. fordulóhoz. A Mentor Ian Hughes-szel tárgyalt eredmények, Potapova elvégezte a szükséges következtetéseket.