Anastasia Shevchenko - elulugu, uudised, foto, isiklik elu, biathete, Instagram 2021

Elulugu

Anastasia Shevchenko pidi saama biatlon stariks, sest ta tõi kaasa spordipere juurde ja juba varases eas tekkis suusade jaoks. Tüdruk suutis ennast deklareerida, isegi kui ta esines noorema tasandil ja jätkas uusi tippude vallutamist pärast üleminekut täiskasvanule.

Lapsepõlv ja noored

Anastasia Shevchenko sündis 11. juunil 1999 Vene linna Omskis. Tüdruk kasvas professionaalsete suusatajate perekonnas, mis mõjutas tema elustiili valikut. Kuid erinevalt vanematest otsustas Nastya ehitada karjääri Biathlonis.

Professionaalse spordi Anastasia esimesed sammud tegid Tatiana Fedorova treeneri juhtimisel. Kogu seekord oli kuulsuse kõrval vanem vend Aleksei, kes seda juhtis ja toetas. Seega, kui poiss kutsuti Yekaterinburgis koolitama, otsustas biathlonist tema järel minna. Ta hakkas õppima Owor nr 1, kus Mihhail Shishilov sai selle treeneriks.

Pärast kooli lõpetamist otsustas Shevchenko jätkata spordiharidust. Ta sai üliõpilane Jekaterinburgi füüsilise kultuuri Instituudi, kus ta õppis eriala "treener õpetaja".

Biatlon

Esmakordselt meelitas Nastya tähelepanu 2015. aasta tähelepanu, kui elavalt esines kõigis Vene Biatloni võistlustel. Ta võitis kuldmedaleid sprintis ja 7,5 km rassis ja järgnevatel aastatel sai korduvalt selle turniiri võitjaks.

AT 17, Shevchenko järjestatud 3. at XIII Winter European Olympic Festival juniorid, mis toimus Türgi Erzurum. Juba aasta hiljem sai ta juuniori vene biathloni meistrivõistluste auhindade omanikuks, kus kuld võitis Sprintis ja hõbedases massil.

Samas 2018. aastal läks biathlonist maailma Junior meistrivõistlustel, mille koht Eesti linna Odea valiti. Kuulsuste konkurentsi ajal oli 2. individuaalse rassi põhjal võimalik tulla, kuid see ei töötanud suuri tulemusi teistes kategooriates. Ta oli relee auhinnatoas saasis, oli seitsmenda tagakiusamise võistlusel ja ainult 23. sprintis.

Järgmisel aastal mäletasid Anastasia fännid pronksmedali tõttu, mida ta võitis Super prokuratuuris Vene meistrivõistlustel Tjumenis. Isegi siis, spordieksperdid ja treenerid prohveti tüdruk Glory Biatloni tähed, ja ta suutis õigustada ootusi.

2020. aastal sai sportlane Šveitsi nooremate maailmameistrivõistluste liikmeks, mille tulemuste põhjal sai ta kolme auhinna omanikuks ja kindlustas Venemaa rahvusmeeskonna 1. koht medalisisestes. Anastasia Khaliullina, Anastasia Goreev ja Alina Kudisov, kes koos kellega ta hõbedase võitis, sai Nastya partneriks. Hiljem tunnistas Biatlete, et pildistamise ajal seisavad seisavad seisavad segadust: jää oli dioptrasse kinni jäänud, millisel ajal pidi kaotama ja tegema täiendava pildi.

Kuid pärast sprintide tulemusi sai kuulsus pikaajalise kulla. Aga siin ei olnud see ilma juhtumiteta, sest treenerid ummikus ja unustasid rahuldust, nii et vene sportlased jäid enne tähtaega. Shevchenko suutis ronida pjedestaalile alles pärast tagakiusamise rassi, kus ta sai ka liider.

Aga Nastya ei lõpetanud jõudnud ja varsti näitas ennast HOCHFILZENi Juunior Euroopa meistrivõistlustel, kus ta sai 3. Sprintiks, andes ainult Ukraina esindaja Catherine Bech ja Frenchwoman Laura Buko esindaja. Pärast seda otsustas kuulsus, et ta tahtis jätkuvalt konkureerida täiskasvanud tasemel. Shevchenko tugevdas oma ambitsioone hõbemedaliga, vallutasid sprintide võistluse ajal Vene tassis.

Isiklik elu

Kuulsus ei reklaamita isikliku elu üksikasju, eelistades keskenduda spordi saavutustele. Avatud allikate teabe kohaselt leitakse see biathlonist Cyril Bahiniga.

Anastasia Shevchenko nüüd

Aasta 2021 algas Anastasia jaoks kindel jõudlus Ibu tassis Saksa Armas, kus venelased võtsid kõik istmed pjedestaalis pärast sprintide tulemusi. Gold Medal võitis Tatyana Akimov ja Silver - Valery Vasnetsova. Shevchenko lõpetas 3.5 km kauguse 7,5 km kaugusel 22 minutil ja 53 sekundi jooksul ja puhta pildistamisega, mis andis selle pronksiga.

Nüüd treenib Biatlete kõvasti uute saavutustega fännidele. Ta jagab nendega edu "Instagramis", kus avaldab fotosid ja videoid.