Anastasia Shevchenko - Biogrāfija, ziņas, fotogrāfija, personīgā dzīve, Biathlete, Instagram 2021

Anastasia Ševčenko bija paredzēts kļūt par biatlona zvaigzni, jo viņa tika audzināta sporta ģimenē un jau agrīnā vecumā radās slēpēm. Meitene spēja pasludināt sevi, pat tad, kad viņš veica junioru līmenī, un turpināja iekarot jaunās virsotnes pēc pārejas uz pieaugušo.

Anastasia Shevchenko dzimis 1999. gada 11. jūnijā Krievijas pilsētā Omskā. Meitene kļuva ģimenē profesionālu slēpotāju, kas ietekmēja viņas dzīvesveida izvēli. Bet, atšķirībā no vecākiem, Nastya nolēma veidot karjeru Biatlonā.

Pirmie soļi profesionālajā sporta anastāzijā darīja vadībā Tatjana Fedorova treneris. Visu šo laiku, blakus slavenībai bija vecākais brālis Aleksejs, kurš vadīja un atbalstīja to. Tāpēc, kad puisis tika aicināts apmācīt Jekaterinburgā, Biatlonists nolēma aiziet pēc viņa. Viņa sāka mācīties Owor Nr.1, kur Mihails Shishilov kļuva par savu treneri.

Pēc skolas beigšanas Shevchenko nolēma turpināt sporta izglītību. Viņa kļuva par Jekaterinburgas Fiziskās kultūras institūta studentu, kur studēja specialitātē "Trenera skolotājs".

Biatlons

Pirmo reizi Nastya piesaistīja uzmanību 2015. gadā, kad spilgti veikta visās Krievijas biatlona sacensībās. Viņa ieguva zelta medaļas sprintā un sacensības 7,5 km un turpmākajos gados vairākkārt kļuva par uzvarētāju šajā turnīrā.

Pie 17, Ševčenko ierindojās 3rd XIII ziemas Eiropas Olimpiskajā festivālā starp junioriem, kas notika Turcijas Erzurumā. Jau gadu vēlāk viņa kļuva par Junior krievu biatlona čempionāta balvu īpašnieku, kur zelts uzvarēja sprintā un sudrabā masas sākumā.

Tajā pašā 2018. gadā Biatlonists devās uz pasaules jauniešu čempionātiem, kur tika izvēlēta Igaunijas Odea pilsēta. Slavenības sacensībās bija iespējams ierasties 2. pamatojoties uz individuālo rasi, bet tas neizstrādāja augstus rezultātus citās kategorijās. Viņa bija solī no balvas istabas relejā, bija 7. vietā vajāšanas sacensībās un tikai 23. sprintā.

Nākamajā gadā atcerējās Anastasijas faniem, jo ​​bronzas medaļa, ko viņa ieguva Super kriminālvajāšanā Krievijas čempionātā Tyumen. Pat tad, sporta eksperti un treneri prophed meitene godle biatlona zvaigznēm, un viņa varēja attaisnot cerības.

2020. gadā sportists kļuva par Junioru pasaules čempionāta locekli Šveicē, pamatojoties uz rezultātiem, no kuriem viņš kļuva par 3 balvu īpašnieku un nodrošinājis Krievijas nacionālo komandu 1.vietu medaļu vērtībā. Anastasia Khaliullina, Anastasia Gorseev un Alina Kudisovs, kurš kopā ar kuru viņa ieguva sudrabu, kļuva par Nastes partneri. Vēlāk Biathlete atzina, ka šaušanas laikā no amata stāv ar to bija neskaidrība: ledus bija iestrēdzis dioptrā, jo laika bija zaudēt un veikt papildu shot.

Bet pēc sprinta rezultātiem slavenība ieguva ilgi gaidīto zeltu. Bet šeit tas nebija bez incidenta, jo treneri iestrēdzis un aizmirsa par atalgošanu, tāpēc krievu sportisti palika pirms laika. Ševčenko izdevās kāpt pjedestāli tikai pēc vajāšanas rases, kur viņa kļuva par līderi.

Bet Nastya neapstājās uz sasniegto un drīz atkal parādīja sevi Junior Eiropas čempionātā Hochfilzen, kur viņš kļuva par 3. Sprintā, sniedzot tikai Ukrainas Catherine Bech un Francijas Laura Buko pārstāvi. Pēc tam slavenība nolēma turpināt konkurēt pieaugušo līmenī. Ševčenko pastiprināja viņas ambīcijas ar sudraba medaļu, kas iekaroja Sprinta sacensību laikā Krievijas kausā.

Personīgajā dzīvē

Slavenība nerekla personīgās dzīves detaļas, dod priekšroku koncentrēties uz sporta sasniegumiem. Saskaņā ar informāciju no atklātiem avotiem, tas ir atrodams ar Biatlonistu Cyril Bahinu.

Anastasia Shevchenko tagad

Gads 2021 sāka Anastasia no pārliecinošu sniegumu Ibu kausā Vācijas Arber, kur krievi paņēma visas vietas uz pjedestāla pēc Sprint rezultātiem. Zelta medaļa ieguva Tatjana Akimovu un sudrabu - Valēriju Vasnetsova. Shevchenko pabeidza 3., viņa pārvarēja 7,5 km attālumā 22 minūtēs un 53 sekundēs ar tīru šaušanu, kas nodrošināja to ar bronzas.

Tagad Biathlete turpina apmācīt grūti iepriecināt fanus ar jauniem sasniegumiem. Viņa dalās ar viņiem panākumus lapā "Instagram", kur publicē fotoattēlus un videoklipus.