Anastasija Shevchenko - biografija, naujienos, nuotrauka, asmeninis gyvenimas, Biathlete, Instagram 2021

Anastasija Ševčenka buvo skirta tapti "Biatlon Star", nes ji buvo iškelta į sporto šeimą ir jau ankstyvame amžiuje atsirado slidėmis. Mergina sugebėjo paskelbti save, net ir tada, kai jis atliko jaunesnį lygį, ir toliau užkariauti naujus viršūnes po perėjimo prie suaugusiųjų.

Anastasija Ševčenka gimė 1999 m. Birželio 11 d. Rusijos Omsko mieste. Mergina išaugo profesionalių slidininkų šeimoje, kuri paveikė savo gyvenimo būdo pasirinkimą. Tačiau, skirtingai nuo tėvų, Nastya nusprendė statyti karjerą Biatlone.

Pirmieji žingsniai profesionalioje sporto Anastasijoje buvo vadovaujant Tatjana Fedorovos treneriui. Visą laiką, šalia garsenybės buvo vyresnysis brolis Aleksejus, kuris nukreipė ir palaikė jį. Todėl, kai vaikinas buvo pakviestas mokyti Jekaterinburge, biatlonistas nusprendė eiti po jo. Ji pradėjo mokytis negu 1, kur Mihailas Shishilovas tapo savo treneriu.

Baigęs mokyklą, Ševčenka nusprendė tęsti sporto švietimą. Ji tapo Jekaterinburgo fizinės kultūros instituto studentu, kur studijavo specialybės "trenerio mokytoju".

Biatlonas

Pirmą kartą "Nastya" atkreipė dėmesį į 2015 m., Kai ryškiai atliko visų Rusijos biatlono varžybose. Ji laimėjo aukso medalius sprint ir 7,5 km lenktynės, o vėlesni metai pakartotinai tapo šio turnyro nugalėtoju.

17, Shevchenko užėmė 3-osios XIII žiemos Europos olimpinio festivalio tarp Juniotorių, kuris vyko Turkijos Erzurum. Jau po metų ji tapo jaunesniųjų rusų biatlono čempionato apdovanojimų savininku, kur auksas laimėjo sprinto ir sidabro masės pradžioje.

Tuo pačiu 2018 m. Biatlonistas nuėjo į Pasaulio jaunesnių čempionatus, pasirinktą Estijos miestą Odea. Į garsenybių konkurse buvo įmanoma ateiti į antrąją pagal atskiros rasės pagrindu, tačiau ji neatliko didelių rezultatų kitose kategorijose. Ji buvo žingsnis nuo prizinio kambario relėje, buvo 7-asis persekiojimo lenktynės ir tik 23-asis sprintas.

Kitais metais buvo prisiminti Anastasijos gerbėjai dėl bronzos medalio, kurį ji laimėjo super persekiojimu Rusijos čempionate Tiumene. Net tada sporto ekspertai ir treneriai buvo linksmiems mergaitei į šlovę Biatlono žvaigždes, ir ji galėjo pateisinti lūkesčius.

2020 m. Sportininkas tapo jaunesniųjų pasaulio čempionato nariu Šveicarijoje, remiantis jų rezultatais, kurių jis tapo 3 apdovanojimų savininku ir užtikrino Rusijos nacionalinę komandą 1-ą vietą medaliu. Anastasija Khaliullina, Anastasija Goreev ir Alina Kudisovas, kuris kartu su kuriuo ji laimėjo sidabrą, tapo Nastya partneriu. Vėliau biatlete pripažino, kad šaudymo metu nuo padėties su juo buvo painiavos: ledas buvo įstrigęs Diooptroje, nes, kiek laiko turėjo prarasti ir padaryti papildomą fotografiją.

Tačiau po sprinto rezultatų, garsenybė gavo ilgai lauktą auksą. Bet čia jis nebuvo be incidento, nes treneriai įstrigo ir pamiršo apie atlygį, todėl Rusijos sportininkai paliko anksčiau. Ševčenka sugebėjo pakilti į pjedestalą tik po persekiojimo lenktynių, kur ji taip pat tapo lyderiu.

Bet Nastya nesibaigė pasiekė ir netrukus vėl parodė save į jaunesnysis Europos čempionatas Hochfilzene, kur jis tapo 3-asis sprint, suteikdamas tik Ukrainos Catherine Bech ir Frenchwoman Laura Buko atstovą. Po to, garsenybė nusprendė, kad jis norėjo toliau konkuruoti suaugusiųjų lygiu. Ševčenka sustiprino savo ambicijas su sidabro medaliu, užkariauta per sprinto lenktynes ​​Rusijos taurėje.

Asmeninis gyvenimas

Įžymybė ne reklamuoja asmeninio gyvenimo detales, pirmenybę teikia sutelkti dėmesį į sporto pasiekimus. Pagal atvirų šaltinių informaciją rasite su biatlonist Cyril Bahin.

Anastasija Ševčenka dabar

2021 metai prasidėjo Anastasijai nuo pasitikėjimo spektaklio "IBU Cup" vokiečių kalba, kur rusai paėmė visas sėdynes ant pjedestalo po sprinto rezultatų. Gold Medal laimėjo Tatjana Akimov ir sidabro - Valery Vasnetsova. Ševčenka baigė trečiąjį, ji įveikė 7,5 km atstumą per 22 minutes ir 53 sekundes su švaraus fotografavimo, kuris suteikė jį su bronzos.

Dabar Biatlete ir toliau stengiasi, kad gerbėjai su naujais pasiekimais. Ji dalijasi su jais sėkme "Instagram" puslapyje, kuriame skelbia nuotraukas ir vaizdo įrašus.