Anastasia Shevchenko - Biografija, vijesti, fotografija, osobni život, biatlete, instagram 2021

Anastasia Shevchenko je predodređen da postane Biatlon zvijezda, jer je odgojena u sportskoj obitelji i već se u ranoj dobi ustati za skije. Djevojka se uspjela proglasiti, čak i kad je nastupao na juniorskoj razini i nastavio osvajati nove vrhove nakon prijelaza na odraslu osobu.

Anastasia Shevchenko rođen je 11. lipnja 1999. u ruskom gradu Omsk. Djevojka je porasla u obitelji profesionalnih skijaša, što je utjecalo na njezin izbor životnog stila. Ali, za razliku od roditelja, Nastya je odlučila izgraditi karijeru u Biatlonu.

Prvi koraci u profesionalnim sportovima Anastasia učinili su pod vodstvom trenera Tatiane Fedorova. Sve to vrijeme, pored slavne osobe bio je stariji brat Alexey, koji je režirao i podržao. Stoga, kad je tip pozvan da trenira u Jekaterinburgu, Biatlonist je odlučio otići za njim. Počela je učiti u Owordu br. 1, gdje je Mihail Shishilov postao trener.

Nakon što je diplomirao iz škole, Ševčenko je odlučio nastaviti sportsko obrazovanje. Postala je student Instituta za fizičku kulturu Yekaterinburg, gdje je studirao u specijalitetu "učitelj trenera".

Biatlon

Prvi put je Nastya privukla pozornost u 2015. godini, kada je jasno nastupa na svim ruskim biatlonskim natjecanjima. Ona je osvojila zlatne medalje u sprintu i utrci od 7,5 km, au kasnijim godinama opetovano postaje pobjednik na ovom turniru.

U 17, Ševčenko je zauzeo 3. na XIII zimskom europskom olimpijskom festivalu među juniorima, koji je održan u turskom Erzurumu. Već godinu dana kasnije postala je vlasnik nagrade juniorskog ruskog prvenstva Biatlon, gdje je zlato pobijedilo u Sprint i Silver u masovnom početku.

U istom 2018. biatlonist je otišao u Svjetsko juniorsko prvenstvo, mjesto na kojem je izabran estonski grad Odea. Na natjecanju Celebrity, bilo je moguće doći 2. na temelju pojedine utrke, ali nije uspjelo visoke rezultate u drugim kategorijama. Bila je u koraku od nagradne sobe u releju, bila je 7. u progonskoj utrci i samo 23. u Sprint.

Sljedeće godine su se sjećaju navijači Anastazije zbog brončane medalje, koju je osvojila u Super-tužiteljstvu na ruskom prvenstvu u Tyumenu. Čak i tada, sportski stručnjaci i treneri probilili su djevojku u zvijezde slave Biatlona, ​​a uspjela je opravdati očekivanja.

Godine 2020. sportaš je postao član juniorskog svjetskog prvenstva u Švicarskoj, na temelju rezultata koji je postao vlasnik 3 nagrade i osigurao ruski nacionalni tim 1. mjesto u poretku medalja. Anastasia Khaliullina, Anastasia Goreev i Alina Kudisov, koji, zajedno s kojim je osvojila srebro, postala je partner Nastya. Kasnije je Biatlete priznao da je tijekom pucnjave s položaja koji je stajao s njom bilo je zbunjenost: led je zaglavljen u dioptri, zbog toga što je vrijeme moralo izgubiti i napraviti dodatni udarac.

Ali slijedeći rezultate sprinta, slavna osoba je dobila dugo očekivano zlato. Ali ovdje nije bez incidenta, jer su se treneri zaglavili i zaboravili na nagrađivanje, tako da su ruski sportaši napustili prije vremena. Shevchenko se uspio popeti na pijedestal tek nakon utrke progona, gdje je postala i vođa.

Ali Nastya se nije zaustavila na postignutom i uskoro se ponovno pokazala na juniorskom Europskom prvenstvu u Hochfilzenu, gdje je postao treći u sprintu, dajući samo predstavnika Ukrajine Catherine Bech i Francuskinja Laura Buko. Nakon toga, slavna osoba je odlučila da se želi nastaviti natjecati na razini odrasle osobe. Shevchenko je ojačao svoje ambicije srebrnom medaljom, osvojila se tijekom utrke sprint na ruskom kupu.

Osobni život

Slavna osoba ne oglašava detalje osobnog života, preferirajući se usredotočiti na sportska dostignuća. Prema informacijama iz otvorenih izvora, nalazi se s biatlonistom Cyrilom Bahinom.

Anastasia Shevchenko sada

Godina 2021. započela je za Anastasia od samouvjerene nastupe u Ibu Kupu u njemačkom stambenu, gdje su Rusi uzeli sva mjesta na postolju nakon rezultata Sprinta. Zlatna medalja osvojila je Tatyana Akimov i Silver - Valery Vasnetsova. Shevchenko je završio 3., prevladala je udaljenost od 7,5 km za 22 minute i 53 sekunde s čistom pucnjavom, koja ga je pružila bronce.

Sada bi Biatlete nastavlja trenirati kako bi zadovoljio ljubitelje s novim postignućima. Ona dijeli s njima uspjeh na stranici u "Instagramu", gdje objavljuje fotografije i videozapise.