Anastasia Shevchenko - Biografija, Novice, Photo, Osebno življenje, Biatlete, Instagram 2021

Biografija

Anastasia Shevchenko je bila namenjena postala biatlonska zvezda, saj je bila vzgojena v športni družini in že v zgodnji starosti nastala za smuči. Dekle je uspelo razglasiti, tudi ko je nastopil na ravni Junior, in še naprej osvojiti nove tocke po prehodu na odrasle.

Otroštvo in mladino

Anastasia Shevchenko se je rodila 11. junija 1999 v ruskem mestu OMSK. Dekleta je rasla v družini profesionalnih smučarjev, ki je vplivala na njen način življenja. Ampak, za razliko od staršev, se je Nastya odločila, da bo zgradila kariero v biatlonu.

Prvi koraki v strokovnih športih Anastasia je storil pod vodstvom trenerja Tatiana Fedorova. Ves ta čas je bil poleg slave starešin Brat Alexey, ki ga je vodil in podpiral. Zato, ko je bil fant poklican na usposabljanje v Jekaterinburgu, se je biatlonist odločil, da gre za njim. Začela je študirati v Oworu št. 1, kjer je Mihail Shishilov postal njegov trener.

Po diplomi iz šole se je Shevchenko odločil nadaljevati športno izobraževanje. Postala je študentka Jakaterinburškega inštituta za fizično kulturo, kjer je študiral v posebnosti "Učitelj trenerjev".

Biatlon.

Prvič je Nastya v letu 2015 pritegnil pozornost, ko je živo izvedena na tekmovanjih z vsemi ruskimi biatlonom. Zdravila Zlata medalje v Sprint in dirki 7,5 km in v naslednjih letih je večkrat postal zmagovalec na tem turnirju.

Na 17, je Shevchenko uvrščen na 3. mesto na XIII Winter European Olympic Festival med Juniors, ki je potekala v turščini Erzurum. Že leto kasneje je postala lastnica nagrad Juniorskega ruskega biatlona prvenstva, kjer je zlato zmagalo v Sprint in Silver v masovni začetku.

V istem letu 2018 je biatlonist šel na svetovno prvenstvo, kjer je bil izbran mesto estonskega mesta Odea. Na tekmovanju Celebrity je bilo mogoče priti 2. na podlagi posamezne dirke, vendar ni uspelo doseči visokih rezultatov v drugih kategorijah. Bila je v koraku od nagradnega prostora v releju, je bila 7. v dirki preganjanja in le 23. v sprintu.

Naslednje leto se je ljubitelje Anastazije zapomnil zaradi bronaste medalje, ki ga je osvojila v super pregonu na ruskem prvenstvu v Tyumenu. Še takrat, športni strokovnjaki in trenerji so pregovorili dekle na Slova Biatlonova zvezde, in je uspela utemeljiti pričakovanja.

Leta 2020 je športnik postal član mladivnega svetovnega prvenstva v Švici, ki temelji na rezultatih, od katerih je postal lastnik 3 nagrad in zavaroval rusko nacionalno ekipo 1. mesto v medaljščini. Anastasia Khaliullina, Anastasia Goreev in Alina KUDISOV, ki, skupaj s katerim je osvojila srebro, je postal partner Nastya. Kasneje je biathlete priznala, da je med streljanjem iz položaja, ki stoji z njo, je bila zmeda: Led je bil obtičal v dioptri, ker je čas izgubil in naredil dodaten posnetek.

Toda po rezultatih sprinta, slave dobila dolgo pričakovano zlato. Ampak tukaj ni bilo brez incidenta, ker so trenerji obtičali in pozabili na nagrajevanje, zato ruski športniki so odšli pred časom. Shevchenko se je uspelo povzpeti na podstavek šele po dirki preganjanja, kjer je postala tudi vodja.

Toda Nastya se ni ustavila na doseženem in kmalu se je spet pokazala na juniornem evropskem prvenstvu v Hochfilzen, kjer je postal 3. v Sprint, ki daje samo predstavnika Ukrajine Catherine Bech in Francozinja Laura Buko. Po tem se je slaven odločil, da želi še naprej tekmovati na ravni odraslih. Shevchenko je okrepil svoje ambicije s srebrno medaljo, osvojila med sprintsko dirko na ruskem pokalu.

Osebno življenje

Celebrity ne oglašuje podrobnosti o osebnem življenju, raje, da se osredotoči na športne dosežke. Po podatkih iz odprtih virov se nahaja z biatlonističnim Cyril Bahinom.

Anastasia Shevchenko Now.

Leto 2021 se je začelo za Anastazijo iz samozavestne uspešnosti v Pokalu IBU v nemškem Arberu, kjer so Rusi vzeli vse sedeže na podstavku, ki sledi rezultatom sprinta. Zlata medalja je osvojila Tatyana Akimov in srebrna - Vasnetsova. Shevchenko je končal tretjo, premagal je razdaljo 7,5 km v 22 minutah in 53 sekund s čisto streljanjem, ki ga je zagotovila z bron.

Zdaj bi se biathlete še naprej trenirati, da zadovoljijo navijače z novimi dosežki. Ona deli z njimi uspeh na strani v "Instagram", kjer objavlja fotografije in videoposnetke.