Anastasia Shevchenko - biografie, zprávy, fotografie, osobní život, biatlon, Instagram 2021

Anastasia Shevchenko byla určena k tomu, aby se stala biatlonovou hvězdou, protože ona byla vychována ve sportovní rodině a již v raném věku vznikl pro lyže. Dívka se podařilo vyhlásit, i když vystoupil na úrovni junior, a pokračoval v dobilku nových vrcholů po přechodu na dospělého.

Dětství a mládež

Anastasia Shevchenko se narodil 11. června 1999 v ruském městě Omsk. Dívka rostla v rodině profesionálních lyžařů, která ovlivnila její životní styl. Ale na rozdíl od rodičů se Nastya rozhodla vybudovat kariéru v biatlonu.

První kroky v profesionální sportovní anastasii dělal pod vedením trenéra Tatiana Fedorova. Po celou dobu, vedle celebrity byl staršího bratra Alexey, který ho nasměroval a podporoval. Proto, když byl chlap vyzval k vlaku v Jekatěrinburgu, biatlonista se rozhodl jít za ním. Začala studovat v Owor č. 1, kde se jeho trenérem stal Mikhail Shishilov.

Po absolvování školy se Shevchenko rozhodl pokračovat ve sportovním vzdělávání. Stala se studentem Yekaterinburg institutu tělesné kultury, kde studoval ve specializované "učitele trenéra".

Biatlon.

Poprvé Nastya přitahovala pozornost v roce 2015, když se živě provádí na všech ruských soutěžích biatlonů. Vyhrála zlaté medaile v Sprint a závod 7,5 km a v následujících letech se opakovaně stal vítězem na tomto turnaji.

V 17, Shevchenko zařadil 3. na XIII Winter European Olympic festival mezi juniors, který se konal v tureckém Erzurum. O rok později se stala vlastníkem ocenění Awards of Junior Russian Biatlon Championship, kde zlato vyhrálo v sprintu a stříbře ve hmotě začátku.

Ve stejném roce 2018 šel biatlonista na světové juniorské mistrovství, místo, kde bylo vybráno estonské město ODEA. Na soutěži celebrity bylo možné přijít 2. na základě individuálního závodu, ale nefungovalo vysoké výsledky v jiných kategoriích. Byla v kroku z výherního pokoje v relé, byl 7. v pronásledujícím závodě a pouze 23. v Sprint.

Příští rok si vzpomněl fanoušky anastasie kvůli bronzové medaile, která vyhrála v Super stíhání na ruském mistrovství v Tyumenu. Dokonce i pak sportovní odborníci a trenéři prorocují dívku na Glory Biatlonovy hvězdy a dokázala ospravedlnit očekávání.

V roce 2020 se sportovec stal členem mistrovství světa Junior ve Švýcarsku, na základě výsledků, jejichž se stal vlastníkem 3 ocenění a zajištěn ruského národního týmu 1. místo v oblasti medaile. Anastasia Khaliullina, Anastasia Goreev a Alina Kudisov, kteří spolu s kým vyhráli stříbro, se stala partnerem Nastya. Později, Biatlete přiznal, že během střelby z pozice stojící s ním tam byl zmatek: led byl uvízl v dioptraci, protože čas ztratil a udělal další záběr.

Ale po výsledcích sprintu, celebrita dostala dlouho očekávané zlato. Ale tady to nebylo bez incidentu, protože trenéři uvízli a zapomněli na odměňování, takže ruské sportovci odešli dopředu. Shevchenko se podařilo vylézt na podstavec pouze po pronásledování rasy, kde se také stala vůdcem.

Ale Nastya se nezastavila na dosažené a brzy se znovu ukázal na mistrovství Evropy v Juniorském Evropě v Hochfilzen, kde se stal třetí v Sprint, což dává pouze zástupce Ukrajiny Catherine Bech a Frenchwoman Laura Buko. Poté se celebrita rozhodla, že chce pokračovat v soutěži na úrovni dospělých. Shevchenko posílil své ambice se stříbrnou medailí, dobyl během sprintového závodu u ruského poháru.

Osobní život

Celebrita neuvádí podrobnosti o osobním životě, preferují se zaměřit na sportovní úspěchy. Podle informací z otevřených zdrojů se nachází s biatlonistickým Cyrilem Bahinem.

Anastasia Shevchenko nyní

Rok 2021 začal pro anastasii od sebevědomého výkonu v šálku IBU v německém Arber, kde Rusové vzali všechna místa na podstavci po výsledcích sprintu. Zlatá medaile vyhrál Tatyana Akimov a Silver - Valery Vasnetsova. SHEVCHENKO dokončil 3., překonala vzdálenost 7,5 km za 22 minut a 53 sekund s čistým střelbou, která ji poskytla bronzem.

Nyní Biatlete stále trénuje, aby potěšilo fanoušky s novými úspěchy. Sdílí s nimi úspěch na stránce v "Instagramu", kde publikuje fotografie a videa.