біографія
Квітень 2019 го, не встигнувши початися, виявився надзвичайно плідним для Юрія Горбунова. 5-го числа шоумен поряд з іншими знаменитостями України брав участь в грандіозному відкритті Champion Hall. Через 2 дні він зайняв пост ведучого 9-го сезону «Голосу країни», поділившись в інтерв'ю до старту, що йому заборонено віддавати перевагу учасникам. А незабаром зважився на відверту розмову з журналістами, що стосується особистого життя і почуттів до дружини і за сумісництвом колезі, а також до їх маленькому синові.Дитинство і юність
В кінці літа 1970-го, 24 серпня, у подружжя Горбунова, яка мешкала в Новому Роздолі, сталося радісна подія - на світ з'явився син Юра. Пізніше сім'я перебралася в сусідній Івано-Франківськ, де і пройшли дитячі роки майбутньої зірки телеекранів. Батьки не були пов'язані зі світом мистецтва і шоу-бізнесу: батько Микола зводив будинки, його дружина відповідала за виховання дошкільнят. У вільний від роботи час любила грати на національному українському музичному інструменті - бандурі.
Саме від матері дитина і успадкував тягу до мелодійного мистецтва, особливо проявилася під час навчання в 17-й школі. У середніх класах він захопився баяном, а в старших - гітарою, охоче брав участь у самодіяльності. Як зізнавався потім знаменитість, з огляду на постійну зайнятість дорослих йому доводилося пізнавати світ і купувати ті чи інші навички самому. Так, наприклад, підліток освоїв водіння автомобіля, тренуючись на батьківському «Москвичі».
Звиклий до самостійності, хлопець, отримавши атестат зрілості, оголосив домашнім про своє рішення відправитися в столицю України і підкорити театральний вуз. Батько з матір'ю, повністю довіряли чаду, відмовляти, протестувати або вставати на шляху не стали.
«Я ніколи не мріяв про театр. Все сталося випадково. Мене запросили на попереднє прослуховування в екзаменаційну комісію КНУТКиТ імені І. К. Карпенка-Карого, що приїхала до нас в Івано-Франківськ. З 200 кандидатів відібрали лише 20, які поїхали на іспити до Києва », - розповідав Горбунов в інтерв'ю.І додав, що з двадцяти надійшли всього п'ятеро, конкурс - 70 осіб на місце. І він виявився в числі щасливчиків. Після закінчення інституту випускникові вручили червоний диплом, він на 3 роки повернувся в рідне місто, де прослужив в місцевому театрі. А потім вирішив знову спробувати щастя в Києві.
Телебачення і фільми
На початку кар'єри молодий чоловік був на телебаченні простим підсобним робітником, паралельно працюючи в нічному клубі. Однак вже за короткий час зміг звернути на себе увагу керівництва УТ-1. У 1998-му він біля керма «Трьох точок», потім - «Щасливого дзвінка». Концепція останнього проста - пробилися за допомогою телефону в прямий ефір задавалися питання, в разі правильності розігрувалися цінні призи. Після виходу проекту Горбунова стали впізнавати на вулиці.
У нульових його переманив до себе Новий канал, де протягом 6 років чоловік вів 6 передач. Після роботи на СТБ наступним розділом творчої біографії виявився канал «1 + 1», з яким Юрій і зараз нерозривно пов'язаний. Стартувавши з «Сніданку», він підібрався до «Танців із зірками».
В арсеналі шоумена і кулінарні проекти ( «Смакуємо», «Великий пекарський турнір»), і гумористичні ( «Ліга сміху», «ГПУ»), і змагальні ( «Краса по-українськи», «Суперзірка»). У 2018-му улюбленцю публіки довірили авторську програму «Шоу Юри». Запрошені зіркові гості як могли розважали глядача, розповідаючи забавні історії з життя і роботи.
![Юрій Горбунов в серіалі «Останній москаль» Юрій Горбунов в серіалі «Останній москаль»](/userfiles/126/11915_1.webp)
У скарбничці талантів і здібностей артиста значилося і акторство. Епізодична роль дісталася хлопцю в російсько-українському мюзиклі за мотивами гоголівських «Вечорів на хуторі біля Диканьки» ще в 2001-му. І з легкої руки Миколи Васильовича фільмографія Горбунова поповнювалася рік від року.
Персонажі йому діставалися різні: і акушер-гінеколог ( «Вовчиця»), і правоохоронець ( «Завтра буде завтра», «Кактус і Олена»), і адвокат ( «Пончик Люся»), і еколог ( «Господиня»), і тамада ( «Божевільне весілля»). В останній кінокартині Юрій Миколайович виступив і як продюсер.
Особисте життя
Крім нових проектів, увагу мільйонної армії шанувальників Горбунова прикута і до його приватного життя, в якій в 2017-м відбулися кардинальні зміни.
![Юрій Горбунов та його перша дружина Людмила Юрій Горбунов та його перша дружина Людмила](/userfiles/126/11915_2.webp)
Вперше Юрій одружився в молодості, в 1995-му - на своїй колезі по Івано-Франківському драматичному театру - солістці балетної трупи Людмилі. Спочатку вони ніби не помічали один одного. А потім раптом спалахнула пристрасті вже нічого не завадило - ні різниця у віці, ні заміжнє положення і наявність дитини (дочки Ксенії) у жінки.
«Це не було ударом блискавки - почуття накопичувалися поступово, крапля за краплею. Чашечка кави в театральному буфеті, спільні репетиції, вистави. Одного разу, гуляючи в парку, ми присіли на лавку і раптом поцілувалися. У цей момент я і зрозумів, що люблю цю жінку і буду боротися за неї до кінця », - розповідав пізніше Юрій.І Людмила пішла від першого чоловіка. Одружити на собі нового коханого вона не поспішала, навіть навпаки, відмовляла, просила подумати. Юрій залишався непохитним. В результаті відбулося одруження - без пишного весільного торжества, зате з чаркою коньяку після реєстрації в маленькому кафе. Заради чоловіка жінка зважилася на переїзд до Києва і відмовилася від кар'єри, повністю присвятивши себе родині. Незважаючи на всі пережиті разом труднощі, в 2015-му Горбунова розлучилися.
Причина - почався службовий роман на майданчику 2-го сезону передачі «Голос. Діти »з красунею-співведучою Катериною Осадчою. У підсумку почуття вилилися в народження сина Вані 18 лютого 2017 го і законний шлюб напередодні його появи на світло. В інтерв'ю в квітні 2019 го Юрій раптом зважився на одкровення:
«На початку наших відносин ми з Катею були знайомі вже 10 років. Але ми жодного разу не працювали разом. Тобто Катя брала в мене інтерв'ю, ми бачилися на якихось вечірках, але те, що вона буде моєю дружиною, мені ніколи в голову не приходило. А потім вперше ми разом попрацювали в "Голосі" - і ось результат ».Сімейна пара емоцій не приховує і активно ділиться щасливими спільними фотографіями в соціальній мережі «Інстаграм».
Юрій Горбунов зараз
Підтягнутий телеведучий (зріст 168 см при вазі 65 кг) і до 2019-го продовжує залишатися обличчям телеканалу «1 + 1», завідувати «Шоу Юри», вести «Голос країни», знімати серіали і озвучувати мультфільми ( «Руслан і Людмила: Перезавантаження »).18 квітня того ж року він зізнався, що засів за створення багатосерійної кінострічки «Великі Вуйки» - спін-офф «Останнього москаля».
фільмографія
- 2001-2002 - «Вечори на хуторі біля Диканьки»
- 2003 - «Завтра буде завтра»
- 2006 - «Повернення Мухтара - 3»
- 2006 - «Вовчиця»
- 2006 - «Кактус і Олена»
- 2009 - «Доярка з Хацапетівки. Виклик долі »
- 2010 - «Тільки кохання»
- 2011 - «Пончик Люся»
- 2011 - «Будинок з башточкою»
- 2013 - «Два Івана»
- 2014 року - «Останній москаль»
- 2017 - «Слуга народу - 2. Від любові до імпічменту»
- 2018 - «Божевільне весілля»
- 2018 - «Сестри у спадок»
- 2018 - «Сувенір з Одеси»
телепроекти
- «Три крапки»
- «Щасливий дзвінок»
- «Підйом»
- «Готовий на все»
- "Один за всіх"
- "Тепер ти в армії"
- «Питання для чемпіонів»
- «Сніданок з« 1 + 1 »
- "Танці з зірками"
- «Смакуємо»
- «Краса по-українськи»
- «Великий пекарський турнір»
- «Ліга сміху»
- "Голос країни"
- «Шоу Юри»