George Decking - biografia, zdjęcie, życie osobiste, wiadomości, piłka nożna 2021

Biografia

Georgy Puchannikov - udany rosyjski piłkarz, obrońca Moskwy CSKA i drużyna narodowa. Trzyczęściowy mistrz Rosji w piłce nożnej, trzy razy zdobył kubek i super filiżankę Rosji. Członek Mistrzostw Europy Pucharu World World 2014 i 2016. Syn czterogodzinnych mistrzów świata Michaila Plisnikowa, który wygrał olimpijski srebrny srebrny w 1996 roku, pomnożone chwałę ojca: W wieku 18 lat zdobył tytuł najlepszego młodego gracza w piłce nożnej Rosji.

Dzieciństwo i młodzież

Narodziła się przyszły obrońca CSKA i rosyjskiej drużyny narodowej w stolicy wiosną 1991 roku. Atmosfera, która panowała w domu nie opuściła georgy innej opcji, z wyjątkiem atlety. I Ojciec i Matka Pischennikowa oddawana życiem sportowym: tata - sport spacerowy, mama - lekkoatletyka.

George szczeniaki w dzieciństwie

W "Armii" School Football Young Muscovite LED Ojca. Chłopiec, który studiował w piątej klasie przybył do utalentowanych rąk trenera Nikolai Konalovalov. Rok później Georgi Pucennikow przyniósł główną nagrodę turnieju Junior w Astrachanie.

Valery Gazzayev, który widział młody piłkarz w grze, nazwał go najbardziej utalentowanym graczem wśród rówieśników. Wysoka ocena Matry była przytłoczona Pischennikowem, zmuszając podwojenie wysiłku.

Piłka nożna

W 2007 roku George Pucennikov otworzył nowy rozdział biografii sportowej: po zakończeniu szkoły sportowej, otrzymał zaproszenie i dołączył do zapasowej kompozycji zespołu CSKA. Debiut odbył się w 2008 roku, na meczu, gdzie gracze "Torpedo" stali się rywalami "drużynami armii". Zespoły zatkane w meczu na 1/16 szklanki Rosji.

George szczeniaki w CSKA Club

Następnie mecz CSKA przeciwko Kaliningradzie "Baltika", którą George Pucennikow spędził od początku do ostatecznego gwizdka. Fani "Red-Blue" ocenili jasny gracz: Armia jego fanów rosła czasami.

Kolejna gra Pucharowa i jego trzeci mecz obrońca spędzony w głównym zespole. Hiszpański piłkarze klubu "Deportivo" stali się przeciwnikami. Szczenięta pojawiły się na polu pod koniec drugiej połowy, w 86 minucie, w wyniku wymiany gracza. "Drużyna armii" zdobyła genialne zwycięstwo z wynikiem 3: 0.

Piłkarz George Pucennikov

W lutym 2008 r. Georgy Pucennikov ponownie spędził cały mecz na polu, grając przeciwko Brytyjskiej willi Aston w tym samym turnieju dla Pucharu UEFA. Tylko dla zespołu młodzieżowego obrońca spędził 23 mecze. Debiut młodego gracza dla głównego personelu miało miejsce pod koniec lata 2009 roku. W Mistrzostwach kraju, szczenięta walczyły w meczu 1/16 pucharu rosyjskiego przeciwko "czarno-białe" z Vladimir Torpedo. W Premier League, piłkarz grał 25 meczów.

Pierwsza prestiżowa nagroda dostała muskovik na wiosnę 2009 r.: W marcu zagadki stały się właścicielem Super Filiżanki Rosji. W maju w tym samym roku kubek krajem okazał się w jego skarbonce. Po podsumowaniu roku Georia został nazwany otwarciem sezonu i złożył imię w pierwszej 33 najlepszych graczy Mistrzostw.

W 2010 r. Zespół armii osiągnął kwartał finału Ligi Mistrzów, który dla Pischennikowa stał się dobrym impulsem do dalszego rozwoju. Latem 2011 r. Ze względu na nawrót kontuzji wiosennej, obrońca wypadł z procesu szkolenia. W dziedzinie George'a zwrócił się tylko w październiku.

Zjawisko zostało wyróżnione w marcu 2014 r. W grze Cup Russian. Piłkarze z klubu Grozny "Terek" stali się przeciwnikami CSKI. Moskwicz nagrał decydującą piłkę w 111 minucie gry. Celem był pierwszy dla George'a w "Red-Blue".

George Pshennikova, którego wysokość 1,8 m z wzrostem 75 kg, nazywana jest najsilniejszym graczem linii obronnej armii, choć nie jest tak wiele bramek strzelonych na celu przeciwnika. Ale liczba głowy nie jest wskaźnikiem wydajności dla obrońcy.

W zespole młodzieżowym kraju, Georgy Pucennikov pojawił się w 2009 roku, grając w zespół w 5 meczach. W 2013 r. Uczestniczył w Mistrzostwach Europy. W ramach zespołu Narodowego gracz zadebiutował w sierpniu 2012 r.: Rosyjski zespół, który Fabio Capello trenował, sprzeciwił się drużynie Wybrzeża Côte D'Ivoire.

Na początku lata 2014 r. Georgy Pucennikov wszedł do końcowej składu rosyjskiej drużyny narodowej utworzonej dla Pucharu Świata w Brazylii. Ale obrońca nigdy nie pojawił się na polu.

George Pucennikov w rosyjskiej drużynie narodowej

W 2016 r. Obiecujący obrońca wpadł w rosyjski zespół narodowy dla mistrzostw Europy. W czerwcu został opublikowany jako część zespołu meczu z zespołem Anglii. W 72. minucie otrzymał żółtą kartkę i rzut wolny, który pozwolił Brytyjczykom zdobyć piłkę w bramę Rosjan. W ostatnich minutach gry George Pucennikov dał głowę na obrońcy Wasile Berezky, co umożliwiło ukończenie meczu z remisem.

W lutym 2013 r. Izvestia poinformowała o zakończeniu negocjacji przywództwa CSKA z szczeniakiem o przedłużeniu umowy, którego okres wygasł. Strony szybko się zgodziły i podpisali nową umowę przez 5 lat. Gracz piłkarski podniósł wynagrodzenie, które (na informacje poufne) wynosi 1 milion dolarów rocznie z wyłączeniem bonusów.

Życie osobiste

Dzięki przyszłej żonie Diany Georgy Pucennikov spotkał się w latach szkolnych. Długotrwały romans z dziewczyną był testem czasu i zwieńczony ślubem, który obrońcy zespół wojskowy grał po zwycięstwie CSKA na Mistrzostwach Rosyjskich w 2013 roku.

Georgy Pucennikov i jego żona Diana

Zespół był obecny na świętowaniu w całości i przedstawił odzyskiwanie wideo: 20-minutowy pokaz szkicu z opatrunkiem i grymingiem. W "Działając" Troupe bramkarz CSKA Igor Akinfeev i Coach Leonid Slutsky był.

Latem 2014 r. Jego żona dała Gruzji Perennez - syn Daniela, a latem 2017 r. Córka Ulany pojawiła się w parze. Osobiste życie Obrońcy CSKA punkty nie ujawniają: trudno jest przekonać wywiad, w sieciach społecznościowych rzadko pojawia się. Zdjęcia rodzinne ulubionej fanaty znajdują się na stronie żony w "Instagramie".

George szczenięta z rodziną

Przywracanie po kontuzji kostki George Pucennikov przez sześć miesięcy wyciągnął studia w Akademii Wychowania Fizycznego. Niektóre klasyfikacje przeszły na podłodze, aby zwolnić czas w przyszłości, a nie uciekać od treningu i gier.

Co będzie zaangażowane po zakończeniu kariery sportowej George jeszcze nie zdecydował. Przez sześć miesięcy odpoczynku został zainteresowany gospodarką i pomyślał o drugim szkolnictwie wyższym. Możliwe, że szczenięta zatrzymają się w dzielnicy coachingowej blisko i zrozumiałe.

Georia dziurkowania teraz.

W sezonie 2017/2018, CSKA obrońca uczestniczył w 26. Mistrzostwach Kraju i Ligi Mistrzów UEFA, zdobywając debiutanckie kulki. Ale w maju 2018 r. Stało się znane, że szczenięta spadły z zespołu do końca sezonu z powodu obrażeń.

George Packing w 2018 roku

Według "mistrzostwa.com", 27-letni piłkarz nie będzie w stanie pomóc "Armymenowi" w pozostałych meczach mistrzostw kraju, gdzie CSKA będzie walczyć z Arsenałem Tuli i Makhachkala "Anji".

W obecnym sezonie obrońca posiadał 19 gier w piłce nożnej Premier League (RFPL), zdobywając 3 bramki i wykonując jeden bieg.