Ashley Barti - Fotó, életrajz, személyes élet, hírek, tenisz 2021

Életrajz

2019 júliusában a bolygó legjobb teniszezõjei összegyűltek az All-Német Loun-tenisz és a Croquet Club bíróságaiban, hogy részt vegyenek a Grand Slam legrangosabb versenyén, a XIX. Századi Wimbledon külváros végéig. A verseny előestéjén 5 sportoló állította az első helyet a világ rangsorában, de elment az Australian Ashley Barti-ba, aki az ex-bajnok Roland Garros volt a párosított mentesítésben és a Franciaország nyílt bajnokságának legutóbbi győztese a női szakemberek között.

Gyermekkor és ifjúság

Ashley Barti 1996. április 24-én Ipswich városában született. Robert Barti apja, aki a kormány álláspontját tartotta, a Nigarigo-bennszülött törzs, az új Dél-Wales lakott évszázadok időtartama volt. És az anya Josie, aki a British Emigrant családból származott, Sarah lányai, Ali és Ashley nevelésében részt vett, és orvosi nevelést kapott, egy helyi kórházban radiológusként dolgozott.

Mint a zöld kontinens legtöbb lakosai, a lányok szülei kedvelték a sportokat, és előnyben részesítették az ilyen típusú csapatjátékokat, mint a krikettet és a teniszeket. Ezért Ashley kezében tartotta az ütőt, és a bírósághoz ment a kezükbe.

4 éves korában a jövőbeli bajnokot az edző, és Jim Joyce, aki a Fizikai Központ Brisbane-ben dolgozott, és nem foglalkozott a gyerekekkel, kivételt tett, és Barti-t vitte a tanítványokban. Elmondása szerint Josie és Robert lánya magas koncentrációt és kiváló koordinációt birtokolt, amely gyorsan segített, és minden labdát repülni.

Ashley kifejlesztette ezt a képességet, a Netball-t és néhány órát játssza le a napi takarmányt a ház falán. 9 éve elérte azt a szintet, hogy a fiúk nyerhetnének, akik 5-6 évig öregek voltak. A serdülőkorban a lány elkezdett dolgozni az egykori teniszező Jason Stoltenberg és Scott Drayer, majd Európába költözött, hogy tanulmányozza a vezető mesterek stílusát.

Röviddel korábban egy tehetséges sportoló debütált az ifjúsági versenyeken, és elérte az ITF World Junior minősítés 2. sorát. Először egy fiatal sportoló játszott alacsony szakmai szinten, és csak 2011-ben emelkedett a kategóriában, fiatalos versenyek, az első ausztrál lány, 15 éven belül nyert Wimbledon.

Tenisz

2012-ben Barti írta az első oldalt egy professzionális életrajzban, a WTA-sorozatú pár versenyeken Brisbane-ben, és egy héttel később meghívást kapott a Hobart nemzetközi teniszversenyére. A 2013-as évszak végén, az Ashley Barti párja - Casey Dellakqw játszott az Amerika nyílt bajnokság mérkőzésein, de a lány döntőjében nem számította ki a lehetőséget, és legyőzte cseh tenisz játékosok Andrei Knitchekovka és Lucius Gradepszky.

2014 tavaszán a Párizsban lévő nagy sisakverseny előestéjén az Ashley és Casey a Strasbourgi győzelem inspirálta, és végül a nyílt bajnokság negyedévé vált.

És miután párosított John Pierce elérte ugyanazt a kielégítő eredményt, a lány váratlanul elhagyta a teniszet, és azt mondta a sajtónak, hogy szünetet tartott. Egy ilyen nyilatkozat után az ausztrál eltűnt a média látásának területéről, de az újságírók megtudták, hogy nem részese a sporthoz, és a Cricket játékában versenyeken cselekszik.

Ennek eredményeként 2016-ban, amikor ismertté vált a bírósághoz való visszatérésről, Ashley kimutatta a 166 cm és súlya 72 kg-os növekedését. Több alacsony kategorizált versenyen, köztük egy ITF rendes versenyen, 25 ezer dolláros nyereményalapú versenyen, a lány elment Nottingham nyitva, de a kézi sérülés miatt nem fejezte be a szezont.

A következő évben kezdődött a kettős győzelem a nyílt bajnokságot Malajzia ausztrál belépett a top 100 női egységes értékelése és lett döntős és győztes Strasbourg és Birmingham versenyeken.

Magánélet

Barti-t nem használták a személyes élet terjesztésére, és a rejtély függönyét csak az Instagram-i hozzászólásai köszönjük. Tenisz játékos publikált egy pillanatfelvételt egy hegyi kampányból egy kellemes fiatalemberrel.

Hamarosan a rajongók rájöttek, hogy a gyönyörű táj hátterében a tenisz játékos mellett egy professzionális játékos a Golf Harry Kissik, aki néhány évig vele van a kapcsolatokkal, de amíg megkapta a jövőbeni férje állapotát.

Folyamatosan kíséri a versenyképeket a versenyeken, és most a szociális hálózatokon úgy tűnik, hogy "szeretlek" és "Köszönöm az egész örömöt, amit az életemhez hoztál."

Ashley Barti most

2019 első félévében egy sor hihetetlen esemény történt egy ausztrál sportoló karrierjében, amelynek legfényesebb volt az egyéni győzelem a Grand Slam versenyen, május 27-től június 9-ig a Roland Garros gyógynövényében Teniszközpont.

A Birminghami éves szakmai versenyen nem volt kevésbé jelentős verseny, ahol Barti döntőben legyőzte az ilyen riválisokat, mint Donna Venery, Jennifer Brady, Vinus Williams és Barbort Stryzov, és a Németország német képviselőjével szembeni döntő mérkőzésen 6 -3, 7-3 Beat Julia Görges.

Ennek eredményeképpen ezeknek és egyéb versenyeknek az eredményei megerősítették Barti helyzetét a globális tenisz elitében, és a neve nyárján először megjelent a 2., majd a hivatalos asztal 1. sorában.

Júliusban Ashley a 133-as Wimbledon verseny 133-as címének megerősítésére törekedett, de egyetlen mentesítésben az Alison kockázatát legyőzte, majd megtagadta a gőzkibocsátást, és a Victoria Azarenko partneréhez vezetett, hivatkozva fájdalom és sérülés.