Ashley Barti - foto, biografie, osobní život, zprávy, tenis 2021

V červenci 2019 se nejlepší tenisové hráče planety shromáždili na soudech all-německého lound-tenis a kroket klub, aby se zúčastnili nejprestižnějšího turnaje Grand Slam, od konce XIX Century Wimbledon předměstí. V předvečer soutěže 5 sportovců prohlásili první místo ve světovém žebříčku, ale šel do Australian Ashley Bartiho, který byl bývalý šampion Roland Garros v spárovaném vypuštění a nedávný vítěz Open Championship Francie mezi ženám profesionály.

Dětství a mládež

Ashley Barti se narodil v australském městě IPSWICH 24. dubna 1996. Její otec Robert Barti, který držel pozici ve vládě, byl potomkem nigariga domorodého kmene, čas staletí obývaných novým jižním Walesem. A matka Josie, která vznikla z britské rodiny emigrantů, byla zapojena do výchovy Sarahových dcer, Ali a Ashley a přijímala lékařskou výchovu, pracoval jako radiolog v místní nemocnici.

Stejně jako většina obyvatel zeleného kontinentu rodiče dívek rádi rádi sportoviště a upřednostňovaly takové typy týmových her, jako je kriket a tenis. Proto Ashley držel raketu v rukou a šel k soudu v jejich rukou.

Ve věku 4 let, budoucí šampión byl vystaven trenérem a Jim Joyce, který pracoval ve fyzickém centru Brisbane a nezabýval se s dětmi, udělal výjimku a vzal Barti v učedníkech. Podle něj dcera Josie a Roberta vlastnila vysokou úroveň koncentrace a vynikající koordinace, která pomohla rychle pohybovat a porazit libovolný míč s mouchou.

Ashley vyvinula tuto dovednost, hrát Netball a několik hodin denně, cvičit krmení na zdi domu. Do 9 let dosáhla takové úrovně, že chlapci mohli vyhrát, kteří byli starší 5-6 let. V dospívání, dívka začala pracovat pod vedením bývalých tenisových hráčů Jason Stoltenberg a Scott Drayer, a pak se přestěhovali do Evropy, aby studoval styl předních mistrů.

Krátce předtím, nadaný sportovec udělal debut v turnajích mládeže a dosáhl druhé linie v ITF World Junior Hodnocení. Zpočátku, mladý sportovec hrál na nízké profesionální úrovni a teprve v roce 2011 vzrostl do kategorie mladistvých soutěží, stal se první australskou dívkou, v 15 letech vyhrál Wimbledon.

Tenis

V roce 2012, Barti napsal první stránku v profesionální biografii, debutuje v soutěžích s řadou WTA série v Brisbane a o týden později, to bylo pozváno na mezinárodní tenisový turnaj do Hobart. Na konci sezóny 2013 hraje dvojice Ashley Barti - Casey Dellakqw hrál v zápasech America Open Championship, ale ve finále dívky nevypočítal příležitost a porazil českých tenisových hráčů Andrei KNITCHEKKOVKA a LUCIUS GRADEPSKY.

Na jaře roku 2014, v předvečer odjezdu do velkého helmu turnaje v Paříži, Ashley a Casey byli inspirováni vítězstvím na zemi ve Štrasburku a nakonec se stal čtvrtantem finalisty tohoto otevřeného mistrovství.

A po spárování s Johnem Pierce dosáhl stejného uspokojivého výsledku, dívka nečekaně opustila tenis a řekla tisku, že si udělal přestávku. Po takovém prohlášení, Australan zmizel z oblasti vize médií, ale novináři se dozvěděli, že se nespoutá s sportem úplně a působí na soutěže o hře kriketu.

Výsledkem je, že v roce 2016, kdy se stalo známým o návratu k soudu, Ashley prokázala formu, která je optimální pro jeho růst 166 cm a hmotnost 72 kg. Vítězství několika nízkých kategorizovaných soutěží, včetně obyčejného turnaje ITF s výherním bazénem ve výši $ 25 tis.

Následující rok začal s dvojitým vítězstvím na otevřeném šampionátu Malajsie, Australan vstoupil do top 100 ženského jediného hodnocení a stal se finalistem a vítězem turnajů Štrasburku a Birminghamu.

Osobní život

Barti nebyl zvyklý šíření o osobním životě, a záclona tajemství byla odhalena jen díky svým příspěvkům v Instagramu. Tenista publikoval snímek z horské kampaně s příjemným mladým mužem.

Brzy fanoušci zjistili, že na pozadí krásné krajiny vedle tenisového hráče je profesionální hráč v golfu Harry Kissik, který je již několik let s ní ve vztazích, ale dokud neobdržel postavení budoucího manžela.

Neustále doprovází sportovec v soutěžích a nyní na sociálních sítích se zdají být fráze "Miluji tě" a "Děkuji za veškerou radost, kterou jste přinesli do svého života."

Ashley Barti teď

V první polovině roku 2019 se v kariéře australského sportovce stalo série neuvěřitelných akcí, z nichž nejjasnější je individuální vítězství na turnaji Grand Slam, která se konala od 27. května do 9. června na bylinné pokrytí Roland Garros Tenisové centrum.

Nebyly méně významné soutěže na ročním profesionálním turnaji v Birminghamu, kde Barti finále porazily takové soupeře, jako Donna Venić, Jennifer Brady, Vinus Williams a Barbor Stryzov, a v rozhodném zápase proti německému zástupci Německa se skóreem 6 -3, 7-3 porazil Julia Görges.

Výsledkem je, že výsledky těchto a dalších soutěží posílily pozici Barti v elitě globálního tenisu a v létě jejího jména se poprvé objevil na 2., a pak na 1. řádku oficiální tabulky.

V červenci, Ashley zamýšlel potvrdit vysoký titul na 133. Wimbledon turnaje v 133., ale v jednom provedení byla poražena alisonovým rizikem, a pak odmítla provádět parní vypouštění a vedl k partnerovi Victoria Azarenko, odkaz bolesti a zranění.