Федор Чорал - биография, личен живот, снимка, новини, футболист, ЦСКА, статистика, заплата, цели, брат 2021

Биография

Федор Чолов е руски футболист, който говори на позицията на нападателя за Москва Клуб ЦСКА и националния отбор. Голям потенциал и целенасоченост са движещата сила на спортист да завладеят върховете.

Детство и младежта

Федор има руско гражданство. Футболтът е роден в Москва на 10 април 1998 г. в едно обикновеното семейство, в което спортът обичаше аматьорското ниво. Чора има по-малка сестра и по-голям брат. Бащата на децата, свободни от работа в Московския авиационен институт, беше болен за ЦСКА, а в биографията на синовете играеше решаваща роля. Фея често наблюдаваше мачове и с времето, когато проникна в горещата страст на родителя.

Момчето вървеше добре в училище, усвоили музикални инструменти и сега знае как да играе флейта и пиано. Но страстта към музиката не замени интерес към футбола, така че Федор помоли баща си да го вземе в профилна секция. Така че той, заедно с брат си, беше в "младата динамо". Обучението в компанията на висшите момчета, Чолов младши не вритам атлетите, които са били по-възрастни в продължение на 4 години.

Година по-късно той мина покрай селекцията в училището на ПФК ЦСКА. Представители на клуба ЦСКА поканиха момчето на детския отбор. Кариерата му започна с банална топка, която се храни на полето. Само след известно време младежът успя да демонстрира талант.

За 10 години обучение по спортно училище Федер Чалов вкара повече от 100 гола. На 13-годишна възраст той става най-добрият голмайстор на Националното младо първенство във футбола. През 2015 г. той излезе като част от екипа срещу Спартак и завладява фенове, отбелязвайки 5 гола наведнъж.

Наставниците на новия погледнаха отделението и го записаха в екипа за непълнолетни. Дебютният мач в новия статус се проведе през 2016 година. Федор се представи на полето срещу играчите на "Йенисей". Треньорът го доведе да замени друг играч в 76-та минута на мача.

Наставниците заявиха, че футболист отиде на всяко състезание с необикновена ревност, опитвайки се да разграничи и да донесе победата в екипа. Говорейки като част от клуба в младежката лига УЕФА, Чолов вкара 4 гола в портата "Монако", изваждайки триумфа за своя отбор.

Футбол

През 2016 г. спортистът стана член на възрастния екип на ЦСКА и бързо се оказа основният състав на клуба. Мачът с Арсенал позволи на младия футболист да демонстрира желанието за победа и бойствен дух. Освен това състезанието се проведе в трудни условия: имаше виелица, а състезателят излезе на терена с висока температура.

В играта срещу Тюлен Арсенал той извърши първия двоен. През 2017 г. Федор е представен от почетната награда "Първи пет", която всяка година връчи най-добрите играчи на Националната висша лига сред младите спортисти. През 2018 г. Чалов вкара гол за английския арсенал и дебютният му Хетм взе мача срещу Арсенал от Тула.

В интервю, младежът каза, че в детството той не може да чака момента, в който ще може да отиде на полето и да участва в играта, поема отговорността за хода на мача. Това ще бъде абстрактно от мнението на критиците, предизвикано от една цел - победата на своя екип.

Към 20 Чорал стана най-добрият футболист на руската Висша лига. Неговото фамилно име беше в списъка на спортистите, заявени на световното първенство, въпреки че играчът все още не успя да стане пълен участник в Mundial.

През 2018 г. Фьодор се отличаваше, отбелязвайки гол в портата на екипа "Виктория Плозен" като част от мача Шампионската лига.

Изделието на дохода на постепенното футболист се интересува от феновете не по-малко от личния живот. Спортните постижения и очевиден успех помогнаха на Федор Чолов да увеличи заплатата. През сезона 2018 г. Чолов изигра 10 мача на руската Висша лига, а през 2019 г. - в 27. След като е изпълнила 7 асистенции, Фьоодор потвърдила таланта и подобряването на игралното оборудване. Цената на футболния играч е нараснала от 2 милиона евро до 10 милиона евро.

Английският клуб "Кристал Палас", който се интересува от спортист, предложен за трансфер 25 милиона лири стерлинги, но според агента на футболния играч християнски Емил, дори и за такава ЦСКА, нямаше смисъл да се продава, защото Пред Федор имаше големи предизвикателства в Шампионската лига.

За руското първенство 2018/19 напред вкара 15 глави, след като получи заглавието на най-добър голмайстор. Статистиката на спортиста се влошила през следващата година. За 30 мача Чловият вкара само 8 гола, но 5 от тях донесоха победата на клуба.

Като част от Лигата Европа, нападателят вкара веднъж в мача с Лудогорец, който завърши с равенство.

Пролет 2019 донесе играч в дебюта в руския национален отбор, Федор заменя Денис Cherkey в мач срещу белгийския национален отбор. За първи път в стартовия състав напред се появи на полето в края на 2020 г. в приятелски мач с Молдова.

В същото време Чорал подписа ново споразумение с клуба ЦСКА, като разширява договора до края на сезона-2023/24.

През лятото на 2020 г. Фьодор пропусна мача срещу Тамбов на руското първенство поради влошеното старо нараняване на коляното.

Личен живот

Спортистът постигна успех не само във футбола, но и в личния живот. Щастието на нападателя от професионална реализация е завършило появата на Възлюбения Валерия Федотова. След като получи специален графичен дизайнер, момичето му се занимава със създаването на портрети с използването на оригинална технология на изображението. Валерия подкрепя Федор: Интересува се от спорт, болен за ЦСКА и е любител на фитнес. Тя посещава всички мачове, в които футболист отива на полето, болка за него.

В профила в Instagram Network Fedor не излага снимки с Валерия, оставяйки лични зад кулисите. В своя профил снимки с обучение, мачове и почивка с колеги и приятели. В клуба ЦСКА той спечели близък приятел, станал го Константин Кучаев. Младите хора подкрепят топли взаимоотношения, независимо от спортните постижения и как грижата им съставлява.

Растежът на Федор Чора е 180 см, а теглото е 75 кг.

Сега Федор Чолов

Сега Чол продължава да напредва в областта и привлича вниманието на обществеността.

В груповия турнир на Европейското първенство-2021 г. Федор като част от руския младежки отбор спечели на Исландия с резултат 4: 1. Напред отбелязаха след играта, че мачът е даден на отбора, който не е толкова прост.

Самият е показал спортист на руското първенство, отбелязвайки в 2 мача. ЦСКА срещу вързания "UFA" и в мача с Краснодар спечели с резултат 3: 1.

Федор успя да увеличи популярността си, да се затвори на ютия канал на 2-те футболни блогъри в Challenger "наказание на прическа".

Според Портал за трансфер, цената на Чора през 2021 г. спадна до 11 милиона евро от максималната марка от 16 милиона евро, от значение за 2019 година.