біографія
Дарія Гомес запам'яталася глядачам не тільки звучним прізвищем, а й акторським талантом. За свою кар'єру вона встигла взяти участь у зйомках музичних кліпів, рекламних роликів та комедійних серіалів.Дитинство і юність
Дарія Гомес народилася 21 жовтня 1989 року в Кривому Розі, Україна. Також вона відома під ім'ям Дарина Гомес-Чакон. Артистка є однофамільницею актриси Інни Гомес і співачки Селени Гомес і теж має відношення до творчості. Незабаром після закінчення школи дівчина вирішила поступати в Харківський національний університет мистецтв імені Івана Котляревського, де вчилася на театральному факультеті.
Перші кроки на шляху до слави майбутня зірка зробила ще під час навчання у вузі. Вона приєдналася до трупи харківського театру «Арабески». Її театральна кар'єра продовжилася і після випуску, артистка брала участь в спектаклях київської «Пасіки», а потім розпочала співпрацю з Московським незалежним театром під керівництвом Дмитра Рачковського.
Особисте життя
Інформацію про особисте життя дівчина вважає за краще тримати в таємниці, як і відомості про ранні роки біографії.Фільми
Екранний дебют молодої актриси відбувся в 2010 році, коли вона взяла участь в зйомках короткометражного фільму «Осінній блюз», в якому зіграла головну роль. Пізніше на виразну зовнішність Гомес звернули увагу творці рекламних роликів, дівчина змогла зачарувати глядачів появами в кампаніях декоративної косметики New TON !, цукерок «Королівський шедевр» і приправи «Бажання».
Також Дарія швидко перетворилася в затребувану актрису музичних кліпів. Все почалося зі зйомок в ролику українського виконавця Любова Мольфари на композицію «спочивать». У ньому актриса з'явилася в образі ліричної героїні, яка сумує за який залишив її коханому. Не менш яскравим стала поява дівчини в відео групи Brunettes Shoot Blondes до пісні I Do not Know, де вона зіграла попутницю соліста.
Досягти висот у великому кіно артистці вдалося далеко не відразу. У 2013 році вона отримала невелику роль в кримінальному фільмі «Шулер», що розповідає про спритного картяра, який мріє виїхати з рідної країни. Пізніше дівчина знялася в українському серіалі «Сашка», сюжет мелодрами розгортається навколо випускниці дитячого будинку Олександри, якій доводиться долати труднощі на шляху до мрії.
Паралельно Дарія продовжувала регулярно з'являтися в рекламі і відеокліпах. Вона займалася просуванням взуттєвого бренду Kari, оператора стільникового зв'язку Kcell і пива «Старе місто». Дівчина блиснула акторським талантом, втіливши гумористичного персонажа в ролику MMDANCE до треку «Друзі».
Тим часом фільмографія Гомес поповнювалася участю в таких короткометражках, як «Мрійник», «Бумщік», «Пропущений дзвінок». Вона втілила епізодичних героїнь в серіалах «Слід», «Ворожка» та «Жіноча консультація». У 2016 році знаменитість знялася в детективній мелодрамі «Райський куточок», де виконала роль покоївки. Це історія дівчини на ім'я Віра, яка влаштовується домробітницею в котеджне селище, щоб дізнатися таємницю зникнення подруги.
Наступним проектом, в якому вдалося взяти участь дівчині, став серіал «Свідки», де вона зіграла епізодичного персонажа. У центрі сюжету - слідчо-аналітичний відділ, цілями якого є розшук злочинців і криміналістична експертиза. Особливістю САУ є офіс, обладнаний останніми зразками техніки.
Після цього Дарія приєдналася до касту 3-го сезону серіалу «Мажор». Головного героя кримінальної драми втілив Павло Прилучний. Його персонаж - в минулому типовий представник золотої молоді, який стає професійним поліцейським, готовим піти на все, щоб помститися за смерть батьків.
![Дарія Гомес і Борис Дергачов (кадр із серіалу «Коротше») Дарія Гомес і Борис Дергачов (кадр із серіалу «Коротше»)](/userfiles/126/9927_1.webp)
У 2019 м Гомес знялася в російській версії ситкому «Дві дівиці на мілині», в якому розповідається про простушке Оле і розорилася багачці Марго. Дарія зіграла роль Агати. У той же рік вона взяла участь в зйомках комедії «Коротше», де висвітлюються теми, про які чоловіки зазвичай воліють мовчати. Її колегами стали актори Борис Дергачов, Костянтин Шелягіна і Микола Сороканов.
Восени артистка повідомила шанувальникам про роботу над власним проектом - короткометражним веб-серіалом «Любов з приводу і без», який був показаний в онлайн-кінотеатрі «Окко».
Дарія Гомес зараз
У 2020 році на екрани вийшов фільм «Рожеве або дзвіночок», в якому актриса з'явилася в образі дівчини-бачення. Події картини знайомлять глядачів з віолончелісткою Анжелою, сенсом життя якої є музика.Зараз знаменитість продовжує займатися творчістю. Шанувальники стежать за її успіхами на сторінках «Інстаграма» і «Фейсбук», де публікуються новини та фото. Гомес часто ділиться з передплатниками знімками в купальнику, на яких видно всі переваги її стрункої фігури - при зрості 161 см вона важить близько 50 кг.
фільмографія
- 2011 - «Осінній блюз»
- 2013 - «Шулер»
- 2013-2014 - «Сашка»
- 2015 - «Жіноча консультація»
- 2016 - «Райський куточок»
- 2017 - «Свідки»
- 2018 - «Мажор-3»
- 2019 - «Коротше»
- 2019 - «Дві дівиці на мілині»
- 2020 року - «Рожеве або дзвіночок»