Дмитро Козловський - біографія, новини, особисте життя, фігурист, фото, Олександра Бойкова 2021

біографія

Дмитро Козловський - представник санкт-петербурзької школи парного фігурного катання, який вже заявив про себе призовими місцями на всеукраїнських та міжнародних турнірах. У парі з Олександрою Бойкової він став чемпіоном Росії, а також двічі піднімався на п'єдестал пошани чемпіонату Європи.

Дитинство і юність

Дмитро Нехвядовіч (в 2016 році спортсмен змінив прізвище на Козловський) народився в кінці грудня 1999 року в Північній столиці. Батьки рано віддали хлопчика в фігурне катання, але планів на спортивну кар'єру сина спочатку не будували.

Мама і бабуся хотіли бачити Дмитра різнобічно-розвиненою дитиною. Першим тренером майбутнього чемпіона стала Зінаїда Рябініна. Пізніше хлопчик перейшов до групи Олексія Мішина, який тренував Євгена Плющенка.

Сусідство на льоду з прославленим чемпіоном надихало молодого спортсмена. Але результатів в одиночному катанні Дмитро не досяг, тому з другої половини 2015 року його наставником стала Тамара Москвіна, що вплинуло на розвиток спортивної біографії Козловського.

Хлопець ріс відповідальним і самостійним, що проявлялося в його вчинках. За словами мами чемпіона, одного разу сім'я виїхала на відпочинок до Франції, де оселилася в замку. На сніданок Дмитро виходив виключно в костюмі, але ніяк не в літньому одязі.

Навчання також захоплювала Діму. Він відвідував гімназію № 24 імені І. А. Крилова. Юнак завжди був на доброму рахунку серед вчителів, а в старших класах, коли навантаження на ковзанці збільшилася, хлопець перейшов на екстернат в школу «Ювента». Тут він готувався до випускних іспитів, особливо багато часу приділяючи математики. В результаті Козловський закінчив школу із золотою медаллю.

У прагненні до знань Козловського завжди підтримували тренери. Зінаїда Рябініна відзначала, що до досягнень необхідно йти через працю. Навантаження ніколи не лякали Дмитра, який навчився цінувати час. Обідати дуже часто доводилося в автомобілі, а шкільні підручники хлопець брав з собою на змагання, щоб не відставати за програмою.

У 2017 році Козловський став студентом престижного вузу - Російської академії народного господарства і державної служби при президенті РФ, куди вступив на факультет державного і муніципального управління.

Особисте життя

Про особисте життя фігуриста говорити не доводиться, Дмитро настільки занурений в спорт і навчання, що часу не залишається навіть на спілкування з друзями. У зв'язку з цим прихильники заговорили про його роман з партнеркою Олександрою Бойкової.

Молоді люди в силу ряду причин перебувають постійно поруч, а «Інстаграм» Дмитра рясніє фото з Олександрою, причому представлені знімки не тільки на льоду, а й під час прогулянок. Самі фігуристи ніяк інформацію про свій роман не коментують.

Фігурне катання

Перейшовши під крило Москвіною, Козловський незабаром став у пару з Олександрою Бойкової. Спортсмени одразу яскраво заявили про себе. У вересні 2016 року у юніорському етапі Гран-прі фігуристи посіли 2-е місце на п'єдесталі. Фінал юніорського Гран-прі - 2016 завершився для них бронзою, а перший чемпіонат Росії - 6-м місцем.

Крім Тамари Москвіної, розвитком пари займається тренер Артур Мінчук. Його завдання - підвищити технічні можливості пари, Москвіна ж більше займається художньою складовою кожного номера і чистотою виконання елементів фігуристами. Пара зберігає ідеальне співвідношення фізичних параметрів: при зрості 184 см Дмитро практично на 20 см вище партнерки.

Пара з перших виступів тримала високу планку. У 2017 році їм вдалося взяти 1-е місце на першості Росії серед юніорів і друге на чемпіонаті світу серед юніорів. Восени того ж року Козловському та Бойкової підкорився лід CS Minsk-Arena Ice Star. Це був перший дорослий міжнародний турнір, який для фігуристів завершився перемогою. Але чемпіонат Росії показав, що дуету ще є куди рости: в турнірній таблиці хлопці виявилися п'ятими.

На початку сезону 2018/2019 спортсмени заявили про себе призовими місцями на Lombardia Trophy і Finlandia Trophy. Четверте місце їм дісталося на Skate Canada. Володарями бронзи Бойкова і Козловський стали на Internationaux de France, відкотивши краще всіх коротку програму, але допустивши помилки в довільній. В середині сезону пара піднялася на 3-е місце п'єдесталу чемпіонату Росії.

Козловському та Бойкової необхідно було чисто і красиво відкатати програму, щоб потрапити в заявку на чемпіонат Європи. Вже через пару місяців в Мінську росіяни демонстрували свою майстерність.

Основними конкурентами за бронзу у росіян були італійці Ніколь Делла Моніці і Маттео Гуарізе. І якщо в короткій програмі Олександра і Дмитро поступилися іноземцям, то виконуючи довільну програму, російські фігуристи були на півголови вище конкурентів.

У жовтні 2019 року пара завоювала золото на турнірі етапу Гран-прі Канада. Російські фігуристи не залишили своїм суперникам шансу. Прямих конкурентів на змаганні - канадську пару Кірстен Мур-Тауерс і Майкл марінара - росіяни обійшли на 8,22 бала. У момент нагородження Дмитру Козловському вдалося розсмішити публіку. Він жартома забрав у Олександри букет, після чого його партнерка повернула квіти назад.

Через 2 місяці, не знижуючи градуса тренувань, дует виборов золото на чемпіонаті Росії в Красноярську.

Ще одна золота медаль з'явилася в колекції спортсмена після виступу дуету на чемпіонаті Європи - 2020 року, який проходив в Граці. Хлопці показали себе блискуче, ставши світовими рекордсменами в короткій програмі (82,34 бала).

Дмитро Козловський зараз

Зараз Дмитро Козловський з партнеркою продовжують удосконалювати свої результати на міжнародній арені. Серйозні надії покладали вболівальники на чемпіонат світу, який був намічений на середину березня 2020 го. Там Дмитро і Олександра знову збиралися представити Російську Федерацію. Змагання повинні були пройти в Канаді. На жаль, їх довелося скасувати через пандемію коронавирусной інфекції.

У грудні в Челябінську пройшов чемпіонат Росії. Паре Козловського і Бойкової дісталося срібло змагань. Спортсмени поступилися Євгенії Тарасової та Володимиру Морозову. Також пара взяла участь в Кубку Першого каналу, який відбувся в лютому 2021-го.

У березні фігуристи вирушили на чемпіонат світу, що проходить в Стокгольмі. У турнірі спортивних пар вони завоювали бронзу.