біографія
Проект «Дом-2» зараз привертає все нових хлопців та дівчат, що не соромляться виставляти напоказ пошуки других половинок. Серед мешканців тропічного острова з'явилася колоритна зірка зі східною прізвищем Кристина Хамраева.Дитинство і юність
Хамраева народилася в 1989 році в столиці радянського Узбекистану. Точна дата народження красуні і, відповідно, знак зодіаку, під яким вона народилася, невідомі. Батька Христини звали Нігматулла.
У дівчини є три старші сестри. Деталями ранньої біографії Крістіна вважає за краще не ділитися. У 2013 році сім'я Хамраева переїхала в Калінінград. Тут дівчина працювала фітнес-тренером. Влітку 2019 го Христина отримала в Уфі сертифікат про навчання за програмою «Інструктор тренажерного залу», фото якого виклала на сторінці в «Інстаграме».
Особисте життя
Шанувальники темноволосої власниці стрункої фігури (точні значення зросту і ваги красуня не афішує) можуть лише здогадуватися, які пристрасті кипіли в особистому житті Христини до її появи на телеекрані. В інтерв'ю Хамраева згадує тільки одного бойфренда, заради якого вона 4 роки їздила по Росії.У плани хлопця не входили сім'я і діти, і в 2019 році Крістіна повернулася в Калінінград. Влітку дівчина частенько бувала на пляжі в Зеленоградске і публікувала спекотні знімки в купальнику.
Хамраева вперше закурила у віці 30 років на проекті «Дом-2», борючись зі стресом. Дівчина любить собак, викладає з ними фото і Сторіс в «Інстаграме» Зареєстрована вона і у «ВКонтакте».
"Дім 2"
За словами Христини, вже через годину після подачі заявки на сайт «Дому-2» з дівчиною зв'язалася менеджер проекту. Залагодити відносини з роботодавцем в Калінінграді було нелегко, але Хамраева все кинула і приїхала в столицю Росії.
![Христина Хамраева і Федір Стрільців Христина Хамраева і Федір Стрільців](/userfiles/126/9181_1.webp)
У грудні 2019 року Крістіна стала учасницею проекту, заявивши, що приїхала, щоб завоювати серце боксера Влада Іванова. Раніше з тієї ж метою в «Дом-2» прибула Валентина Преснякова. Хлопець, який молодший за Крістіни на 5 років, заявив Хамраева, що їй сподіватися нема на що, але брюнетка самовпевнено посміхнулася. Пізніше телекамери зафіксували, як Крістіна і Влад усамітнювалися в санвузлі. Однак до роману Іванова і Хамраева порив пристрасті не привів.
Христина Хамраева зараз
Після Владислава уродженка Ташкента намагалася побудувати любов з Микитою Баришевим, але в лютому 2020 року телеглядачі стали свідками постільних ласк Христини та Федора Стрєлкова. Частина прихильників проекту звинуватила Хамраева в безсоромності. Однак за дівчину несподівано вступилася ведуча Ксенія Бородіна, заявивши, що винен у трагедії Федір, який давно заслуговує вигнання з «Дому-2».