біографія
Наталія Чернявська з ранніх років хотіла радувати глядачів своєю творчістю. Завдяки працьовитості та цілеспрямованості вона змогла отримати акторську освіту і стати зіркою кіно.Дитинство і юність
Наталія Анатоліївна Чернявська народилася 13 червня 1967 року. Маленька Наташа з дитинства мріяла займатися творчістю, любов до якого у неї з'явилася після перегляду балету «Жизель». Дівчинка загорілася бажанням стати балериною і навіть вмовила маму відвести її в студію танців, але незабаром інтерес згас, і Чернявська переключилася на малювання.
![Наталія Чернявська в молодості Наталія Чернявська в молодості](/userfiles/126/9037_1.webp)
У школі майбутня зірка заслужила репутацію старанної учениці, була в числі золотих медалістів. Незабаром після випуску дівчина відправилася в Москву, де вступила до інституту легкої промисловості і почала освоювати професію художника-дизайнера. Однак її вабила сцена, хотілося виступати перед публікою. Тому Наталя зважилася на відчайдушний крок і кинула вуз через 2 місяці після початку навчання.
Наступний рік Чернявська займалася в театральних студіях і готувалася до прослуховуванням на акторський факультет. Щоб отримати місце в гуртожитку, вона поступила в училище при «Трехгорной мануфактурі», де паралельно підробляла. Пізніше вона перейшла в фонд дизайну, де трудилася кур'єром, а потім зайняла посаду секретаря.
Старання дівчата окупилися, і вона змогла вступити в Центральний дитячий театр, де її викладачем став Олексій Бородін. Талановита студентка зуміла завоювати симпатію майстра, і він допоміг їй перевестися в Російську академію театрального мистецтва (ГИТИС), де Чернявська продовжила навчання під його керівництвом.
Після закінчення вузу Наталю взяли в Російський академічний молодіжний театр (РАМТ). Вона брала участь в постановках «Білі ночі» за Федором Достоєвським, «Зоряний хлопчик» Оскара Уайльда, «Капітанська дочка» Олександра Пушкіна і «Незнайко-мандрівник» Миколи Носова. Під час виступу на сцені молода артистка привернула увагу генерального директора «Метео ТВ» Олександра Мітрошенкова, який був зачарований красою і чарівністю дівчата. Так Чернявська отримала роботу на телебаченні, де була ведучою прогнозу погоди.
Особисте життя
Знаменитість не любить говорити про особисте життя, але шанувальникам відомо, що вона незаміжня. В молодості актриса народила сина Петра, ім'я його батька не розголошується. У дитинстві Петя знімався в кіно разом з мамою, але, коли став дорослішим, вибрав для себе іншу професію.Фільми
Акторський дебют Наташі відбувся в 1991 році у фільмі-виставі «Сон з продовженням», де вона зіграла епізодичного персонажа. Шанувальників так зачарували краса, крихкість і невисокий зріст (165 см) дівчата, що вже незабаром їй запропонували головну роль у драмі «Дуже вірна дружина», що оповідає про молоду жінку, яка змушена одна виховувати дитину, після того як її чоловік сів у в'язницю.
Потім Чернявська приєдналася до акторського складу серіалу «Прості істини», де їй випало грати секретаря Тамару Іванівну. Творці молодіжної драми прагнули показати життя звичайних школярів з реальними проблемами, емоціями і переживаннями. Сюжет був тепло прийнятий глядачами, які стежили за пригодами героїв протягом 350 серій.
Після цього фільмографія Наталі поповнилася зйомками в таких проектах, як «Жіночі історії», «Жінка без минулого» і «Циганки». З роками за актрисою закріпився образ мудрої жінки чи матері центральних персонажів, який вона талановито втілювала на екранах. У 2011-му вона приєдналася до касту серіалу «Москва. Три вокзалу », де зіграла дружину актора Віктора Супруна.
Наступною картиною, в якій жінці випало грати головну роль, став «Людський фактор». Вона постала в образі матері персонажа, втіленого Романом Полянським. Сюжет мелодрами розгортається навколо сімейної пари, в якій дружина страждає від нападок з боку свекрухи, а чоловік під тиском їде в Москву і кидає обраницю наодинці з переживаннями. Не менш ефектним стала поява актриси в фільмах «Красиве життя» і «Злий жарт».
Наталія Чернявська зараз
У 2020 році Наталя продовжує займатися творчістю. Зараз актриса рідко з'являється на публіці, але ділиться новинами і фотографіями творчого процесу в «Інстаграме» і «Фейсбуці». Про події з біографії знаменитості шанувальники також дізнаються на тематичних сайтах про кіно.фільмографія
- 1991 - «Сон з продовженням»
- 1992 - «Дуже вірна дружина»
- 1999-2000 - «Прості істини»
- 2006 - «Жіночі історії»
- 2008 - «Циганки»
- 2011 - «Ластівчине гніздо»
- 2011-2014 - «Москва. Три вокзалу »
- 2013 - «Людський фактор»
- 2014 року - «Красиве життя»
- 2017 - «Секретарка»
- 2019 - «Завтра буде новий день»