Кароліна Возняцкі - фото, біографія, особисте життя, новини, тенісистка 2021

біографія

Датська спортсменка Кароліна Возняцкі є колишньою першою ракеткою світу, яка вигравала Відкритий чемпіонат Австралії і перемагала в фіналі туру WTA. Зараз тенісистка знаходиться в середині жіночого професійного рейтингу після програшу на US Open і на кортах «Ролан Гаррос» і Уїмблдону.

Дитинство і юність

Кароліна Возняцкі народилася в Оденсе 11 липня 1990 року і разом зі старшим братом Патріком росла і виховувалася в спортивній сім'ї. Її батько, уродженець Польщі, в молодості був непоганим футболістом, а мати, яка мала високим ростом, була зіркою в волейбольної команді.

З ранніх років дівчинка займалася фізкультурою і регулярно ходила на тенісний корт, а потім під наглядом досвідчених тренерів налагодила швидкість і техніку удару і, полюбивши жорсткі грунтові покриття, почала подорож у професійний спорт.

У шкільні роки Кароліна нарівні боролася з однолітками і в 2003 році потрапила на перший в житті юніорський турнір. Завдяки стабільності результатів, що зростала з кожним місяцем, датчанка здобула перемогу в ряді статусних ігор.

Її першим серйозним досягненням стала перемога на змаганнях в Осаці, де були присутні серйозні суперниці Домініка Цибулкова і Аюмі Моріта. А після перемоги на молодіжному етапі Вімблдону вона майже досягла верхнього рядка рейтингу, але була дискваліфікована на чемпіонаті США.

Особисте життя

Кароліна Возняцкі володіє привабливою слов'янською зовнішністю, а також зростанням 179 см при вазі близько 63 кг. В її особистому житті завжди було багато шанувальників, фото іноді викладалися на новинні сайти і в «Інстаграм». Одним з чоловіків, які підкорили серце тенісистки, був північноірландець Рорі Макілрой, але напередодні весілля пара розпалася, і спортсменка заповнила порожнечу грою.

Через деякий час після розриву на горизонті Кароліни з'явився інший хлопець - баскетбольний форвард і центровий, і в червні 2019 року Девід Лі став її чоловіком, який отримав в подарунок на заручини фотосесію для журналу «Плейбой».

теніс

Закріпившись в еліті юніорів, Возняцкі увійшла в доросле лігу і зіграла в Кубку Федерації, де здобула ряд особистих перемог. В цей час менеджери подає надії тенісистки домовлялися про запрошення на турніри, які могли дати практику і підняти статус і авторитет.

Підсумком такого підходу стали виступи в WTA-змаганнях, а також прохід в фінал 25-тисячника і кваліфікаційний відбір на Вімблдон. А всього через пару місяців Кароліна вийшла в плей-офф в Стокгольмі і після цього вперше в кар'єрі провела матч з топовим гравцем.

На початку 2008 року дівчина знову зіткнулася з лідерами і в серії безпрограшних боїв здобула перемогу над Маріон Бартолі. Інший її суперницею стала росіянка Світлана Кузнєцова, подолавши яку, датчанка змогла виграти на серйозному Міжнародному турнірі в Істборні.

Виклалися на 100%, Возняцкі провалила ряд змагань і поклала надії на наступний професійний сезон. І дійсно, вона добре виступила в Індіан-Уеллсі, Майамі і Мемфісі і дійшла до фіналу Mutua Madrid Open і змагань в місті Чарльстон.

У підсумкових матчах Прем'єр-серії спортсменка впоралася з багатьма конкурентками і, обійшовши Вікторію Азаренко, вийшла в півфінал WTA. Зіткнувшись з Сереною Вільямс, дівчина не закінчила поєдинок, але завдяки попереднім успіхам стала четвертою ракеткою світу.

В середині осені 2010 року Возняцкі очолила світовий рейтинг, вражаючий прогрес і успіхи дозволили в цьому статусі закінчити сезон. А на старті наступного року вона виграла чемпіонат Дубая, але їй так і не підкорилися ні турнір в Парижі, ні Вімблдон.

Відсутність переконливих перемог і зміна фізіотерапевта і тренера привели до того, що Кароліна вилетіла за межі топ. Щоб відволіктися від поразок, дівчина зробила фотосесію в купальнику, який був намальований на її тілі дизайнерами фірми St Tropez.

Надалі в професійній біографії колишньої першої ракетки світу було реалізовано кілька результативних турнірів із серії Великого шолома і WTA. У сезоні 2017/2018 вона регулярно була у фінальній стадії змагань, де кілька разів їй в суперниці траплялися Сімона Халеп і Дарина Касаткіна.

Кароліна Возняцкі зараз

2019 рік виявився невдалим для тенісистки, так як починаючи з чемпіонату Австралії вона рідко потрапляла в раунди плей-офф. На паризькому етапі Великого шолома вона програла Вероніці Кудерметовой, а на турнірі US Open поступилася Бьянка Андрееску в двох перших сетах.

У надії на осінні етапи змагань Возняцкі заявилася на турнір в Пекіні і після перемоги над Дарією Касаткиной змогла пройти в півфінал. Але на її важкому шляху до титулу зустрілася учасниця топ-10, і датчанка поступилася в матчі з Наомі Осакою, призеру багатьох турнірів WTA.