біографія
2019 й виявився насиченим на події для Володимира Зеленського та його сім'ї. По-перше, 20 травня він вступив на посаду президента України. По-друге, його дочки Олександра виповнилося 15 років. По-третє, молодший син Кирило пішов у 1-й клас приватної Новопечерський школи Києва. Багато ЗМІ, блискавично зреагувавши на останню новину, кинулися підраховувати вартість його перебування в навчальному закладі.дитинство
Єдиний син президента України з'явився на світ 21 січня 2013 року, через 9 років після народження старшої дочки Олександри. Дівчинка прийшла в цей світ на наступний рік після весільного торжества батьків - 15 липень 2004-го.
Прадід по батьковій лінії Семен Іванович в роки Великої Вітчизняної війни командував спочатку мінометним взводом, а потім стрілецькою ротою, за що і був відзначений двома орденами Червоної Зірки. Дідусь Олександр Семенович 20 років віддав Монголії, де будував СП гот «Ерденет», і, як і другий дідусь Володимир Кияшко, мав вчений ступінь і стаж викладання у вищому навчальному закладі. Бабуся Римма Володимирівна все життя працювала інженером.
Завдяки особистому аккаунту матері стало відомо, що 2 вересня 2019 го хлопчик пішов у 1-й «Б» клас тієї ж приватної Новопечерський школи, де навчалася і його старша сестра. Жінка в цей день опублікувала зворушливий пост в «Інстаграме»:
«Наш син Кирило тепер першокласник. Сьогодні він вперше сяде за парту, побачить свою першу вчительку і однокласників. У наступні 12 років він дізнається, що таке дружба і, мабуть, розчарування. Кирило засвоювати шкільну програму і вчитися жити в країні змін ».Втім, святкова лінійка пройшла для сім'ї не зовсім гладко. Подружжя обурилися тим, що незнайомий чоловік намагався зняти на аматорську камеру їхньої дитини. Олені Зеленської довелося закрити об'єктив рукою, а її чоловікові - звернутися до відеооператора із суворим питанням і проханням припинити. В принципі, подружжя можна зрозуміти: вона і сама не так часто балує своїх передплатників в соціальних мережах фотографіями дітей.
Всезнаючим журналістам вдалося з'ясувати не тільки вартість навчання для першокласників, а й те, що спадкоємець Володимира Зеленського відвідував уроки в другу зміну з 12:30, а форму учням шила відомий дизайнер Лілія Пустовіт.
Через юного віку біографія Кирила не рясніла насиченими подіями, за винятком того, що його хрестили в травні 2013 року в Свято-Іллінської церкви на Подолі. До слова, політик не приховував від громадськості і такі інтимні факти, як поведінка малюка на першому в житті православному таїнстві:
«Під час таїнства Кирило вів себе спокійно. Він не примхливий, хоча веселий і рухливий - в мене пішов. Багато що залежить від батюшки. З сином він розмовляв ласкаво, і той слухав його з цікавістю. Заплакав, тільки коли його діставали з купелі - може, хотів ще поплавати. Але швидко заспокоївся ».Кирило Зеленський зараз
21 січня 2020 го синові Володимира Зеленського виповнилося 7 років. Напередодні святкового торжества президент України заглянув в магазин іграшок Planet Toys, де придбав для іменинника конструктор із серії Lego Mindstorms. Ця інформація виявилася доступною для публіки завдяки викладеним знімкам продавця-консультанта Дар'ї, якій вдалося сфотографуватися на пам'ять з політиком.
Роком раніше Кирило разом з родиною відвідав концерт «Ліги сміху. Кубок чемпіонів », який пройшов в літньому театрі Морського вокзалу Одеси.
Хлопчик зараз дуже дружний зі своєю старшою сестрою Сашею. Наприклад, разом з нею він охоче знімав кумедні відео для популярної платформи TikTok.