біографія
Олександр Красовицький всерйоз захопився творчістю після 25 років, що не завадило йому стати популярним. Співак підкорив публіку умінням створювати якісну музику, а також щирим і проникливим виконанням.Дитинство і юність
Олександр Красовицький з'явився на світ 8 червня 1972 року в російському місті Магнітогорську. У дитинстві Саша був спокійною і слухняною дитиною, не доставляв батькам зайвого клопоту. Він старанно вчився, багато читав і займався греко-римською боротьбою.
Уже в ранні роки біографії у майбутньої знаменитості почав проявлятися талант до творчості, і дорослі наполягли, щоб він відвідував музичну школу. Красовицький співав у хорі, але особливої тяги до музики не відчував і хотів пов'язати життя з наукою.
Тому після закінчення школи Саша відправився в Санкт-Петербург, де навчався на соціологічному факультеті. У період навчання в аспірантурі хлопець виявився на концерті відомої рок-групи, що змінило його погляди. Тоді Красовицький усвідомив, що його місце на сцені, а не в залі для глядачів.
музика
Перші кроки до популярності виконавець зробив в складі групи «Аква Віта», що виступала в жанрі софт-року, потім був учасником Vegetative. Але увагу шанувальників артисту вдалося залучити тільки після створення колективу «Animal ДжаZ», який заявив про себе в кінці 2000 року.Після цього співак став постійним учасником музичних фестивалів, включаючи «Крила», «Навала» і «Максидром», де збирав натовпи слухачів, підкоряючи їх запам'ятовується тембром голосу і яскравою манерою виступу. Паралельно він вів блог, присвячений маловідомим рок-груп.
Прорив «Animal ДжаZ» відбувся в 2006 році, коли їх пісні «Крок Вдих» і «Аравіка» використовувалися в якості саундтреків до російського фільму «Графіті». У цей період вокаліста активно запрошували на інтерв'ю і брали автографи. Не менш популярними стали композиції «Три смужки» і «На кухні», яка увійшла в трек-лист серіалу «Маргоша».
За час роботи з колективом Олександр випустив 10 номерних і 5 акустичних альбомів, виступив на розігріві у Linkin Park. Всі ці роки групі вдавалося не тільки створювати якісну музику, а й бути цікавою для публіки, влаштовувати акції та заходи. Наприклад, на презентації платівки «Хранитель весни» можна було зробити татуювання з її символом.
Не дивно, що учасники отримували потужну віддачу і незабаром задумалися про використання краудфандінга для збору коштів на випуск альбомів. Цю затію вони вперше втілили 2013-му і в наступні роки неодноразово користувалися підтримкою шанувальників при поповненні дискографії.
Незважаючи на успіх, Красовицького не покидала ідея про створення паралельного проекту, яку він успішно реалізував спільно з клавішником «Animal ДжаZ» Олександром Заранкіним. Дует отримав назву Zero People і став втіленням емоцій, яких не вистачало в основній групі. Пісні наповнені тугою, тривогою і більш похмурі за звучанням. Особливо шанувальникам сподобалися «Отпусти меня», «Стіна» і «Тиша», записана з Тосею Чайкіної.
Іншим паралельним проектом артиста став Lemurianz, створений спільно з Олександром Некрасовим. Він з'явився в 2016 році, відзначившись треком «Бути разом». У кліпі на композицію знялася актриса Поліна Толстун.
Навесні 2020 року частка виступів довелося перенести через пандемію коронавирусной інфекції. У квітні Красовицький дав інтерв'ю для «Нашого радіо», де розповів, що не збирається нудьгувати на карантині, а активно займається творчістю. Разом з «Animal ДжаZ» він провів онлайн-концерт, а також випустив треки «Космонавти» і «Про хлібі і воді», а з Zero People представив пісню «Храм».
Особисте життя
Про особисте життя музиканта відомо мало. В молодості він був одружений, у шлюбі народилася дочка. Але після того як Красовицький зважився на кардинальні зміни в житті, він пішов з сім'ї і щільно зайнявся творчістю. З колишньою дружиною чоловік зберіг теплі відносини і в міру можливості брав участь у вихованні спадкоємиці.
В інтерв'ю Олександр поділився, що зараз мало спілкується з дочкою, у нього не вийшло стати для неї хорошим батьком і прикладом для наслідування. Але себе в розлученні не звинувачує. Музикант висловив упевненість: якщо хтось із батьків не любить, треба розходитися. Зараз спадкоємиця працює біохіміком.
![Олександр Красовицький та Максим Олександр Красовицький та Максим](/userfiles/126/5565_1.webp)
У 2012 році у Олександра був короткий роман зі співачкою Максим. Артисти записали спільний трек «Живи», на який зняли видовищний і чуттєвий кліп, а також виступили на шоу «Вечірній Ургант». В результаті відносини не склалися, а пізніше чоловік присвятив дівчині цілий альбом з репертуару «Animal ДжаZ».
Цей період став одним з найважчих у житті артиста. Він сказав, що його просто розлюбили, а Олександр роздув з цього «проблему вселенського масштабу».
Зараз, за визнанням співака, в особистому житті у нього все добре - є справжня любов і навіть «кіт класний». Незважаючи на те, що в ЗМІ досі немає інформації про дату, коли Олександр одружився, на безіменному пальці той носить обручку, а обраницю називає дружиною.
На початку 2020 шанувальники вокаліста були серйозно стурбовані новиною про те, що їх кумир потрапив в аварію. Машину знаменитості занесло на засніженій трасі, але, на щастя, Олександр майже не постраждав. Він поспішив заспокоїти фанатів і написав, що така дрібниця не може стати на заваді для продовження гастрольного туру.
Своїми успіхами Олександр ділиться в «Інстаграме», де публікує фото і розповідає про новини.
Олександр Красовицький зараз
У травні 2021 року артист став героєм шоу «вДудь». В інтерв'ю музикант поділився тим, що до цих пір відчуває себе «недолюбленного», оскільки недоотримав увагу від батька і не встиг налагодити з ним довірчі відносини. У спілкуванні з Юрієм Дудем Красовицький поміркував про ситуацію в країні, про політичну обстановку в Білорусі і Україні.Залишилося час і для розмов про музичної стезі артиста. Зараз він розуміє, для чого йому потрібен був другий проект. Для нього Zero People став можливістю почати все з нуля. І хоч фінансово це була успішна історія, обидва учасники дуету бачили в цьому зовсім інше - шанс знову завоювати любов слухача.
В 2021 році Zero People відзначив перший круглий ювілей. В честь цього музиканти випустили новий диск «The Best: Очевидне». До слова, в трек-лист альбому не ввійшла жодна нова пісня. Всі композиції - це хіти колективу, виконані в новому звучанні.
Дискографія
З «Animal ДжаZ»
- 2002 - «Animalізм»
- 2004 - «Стереолюбовь»
- 2004 - «Як люди»
- 2007 - «Крок Вдих»
- 2009 - «Егоїст»
- 2011 - «Animal ДжаZ»
- 2013 - «Фаза швидкого сну»
- 2015 - «Хранитель весни»
- 2018 - «Щастя»
- 2019 - «Час любити»
З Zero People
- 2011 - «Ловець тиші»
- 2014 року - «Джедай»
- 2016 - «Прекрасне життя»
- 2018 - «Краса»
- 2021 - «The Best: Очевидне»