біографія
Журналістка Ганна Шафран отримала широку популярність завдяки спільним проектам з Володимиром Соловйовим. Зараз жінка воліє працювати самостійно і веде авторські програми на радіо і телебаченні, блоги в соціальних мережах, а також пише книги.Дитинство і юність
Незважаючи на активність в соціальних мережах, Анна вибірково надає інформацію про свою біографію. Наприклад, не приховує, що святкує день народження 31 грудня, а ось рік появи на світло вважає за краще не афішувати. Відома і справжнє прізвище журналістки, яку до вибору гучного псевдоніма знали як Анну Палюх.
Народилася і виросла Аня в Твері в утвореній інтелігентній родині, де батьки займалися наукою і викладанням. Дівчинка з дитинства обожнювала читати, вивчала іноземні мови і воліла гуманітарні предмети. До того ж відрізнялася товариськістю, організаторськими здібностями і любов'ю до творчості. Артистичні таланти вона реалізовувала в театральному гуртку і навіть мріяла у свій час про кар'єру актриси, правда, не в меншій мірі хотіла стати філософом.
Щоб реалізувати цей план, Анна переїхала в Москву, де стала студенткою Російського університету дружби народів. Тут Шафран займалася історією і філософією і отримала диплом про закінчення в 2009 році. До того моменту за плечима жінки був досвід роботи діджеєм в тверском відділенні «Нашого радіо». Подальшу кар'єру вона вирішила зв'язати з журналістикою.
Особисте життя
Анна відома, розумна і гарна на вроду, а тому її особисте життя привертає пильну увагу. Однак Шафран не прагне робити її надбанням громадськості, а тому про чоловіка вважає за краще не говорити. А ось улюбленого сина Льва її материнська гордість приховати не змогла. Фото хлопчика час від часу з'являються в «Інстаграме» телеведучої.У лютому 2020 року під час відпочинку в Сочі вони разом зробили заїзд по олімпійській санно-бобслейній трасі при супроводі професійного пілота. Відчуття від 1,5-кілометрового швидкісного спуску жінка порівняла з польотом в літаку-винищувачі. Анна обожнює гострі відчуття, а тому в якості хобі вибрала гірські лижі.
Журналістика
Шафран починала кар'єру в якості радіоведучій. Вона працювала на станції «Срібний дощ», займалася програмою «Східний експрес», а також брала участь в спільних проектах з Леонідом Володарським ( «Одного разу на" Дощі "») і Алексом Дубасова ( «Сніданок для чемпіонів»). Популярність дівчина знайшла після вступу в тандем з Володимиром Соловйовим, на пару з яким стала випускати «Солов'їні трелі».
З 2010-го на радіо «Вести FM» стало виходити шоу «Повний контакт», побудоване на діалозі відомого журналіста і його талановитої співрозмовниці. У мирі та злагоді провідні пропрацювали 10 років, поки в червні 2020 роки не вступили в конфлікт прямо в ефірі програми.
Під час обговорення законопроекту про цифровізації Шафран висловила відкриту незгоду з думкою іменитого колеги і навіть назвала його демагогом, в результаті чого Соловйов запропонував їй покинути місце, і співробітниця пішла.
Після звільнення журналістка без роботи не залишилася. На станції «Вести FM» вона займається авторськими проектами «Стратегія» і «Принцип дії». Тут же Анна і Сергій Судаков ведуть передачу «Теорія імперій». Крім цього, у журналістки вистачає турбот і на телебаченні. На її рахунку участь в шоу Олександра Мясникова «Про найголовніше», а також вона щотижня з'являється в ефірі телеканалу «Спас» з підсумкової недільної програмою «Головне з Ганною Шафран».
Анна Шафран зараз
Анна продовжує створювати радіо- і телепередачі, а також веде телеграм-канал і акаунти в «Фейсбуці», «Твіттері» і «Інстаграме», де транслює свої цивільні, політичні та професійні погляди.Зокрема, називає вирок, винесений Єгору Жукову, занадто м'яким. Журналістка впевнена, що революційні заклики, які загрожують привести до кровопролиття, не повинні залишатися безкарними.
проекти
радіо:
- «Одного разу на" Дощі "»
- «Сніданок для чемпіонів»
- «Солов'їні трелі»
- «Повний контакт»
- «Стратегія»
- "Принцип дії"
- «Теорія імперій»
телебачення:
- «Головне з Ганною Шафран»
- "Про саме головне"