біографія
Володимир Черняков - співак, музикант і автор композицій, чий репертуар складається з пісень в жанрі шансона. Артист самостійно складає тексти, а також є сценаристом і режисером кліпів. Черняков займає пост генерального директора продюсерського центру «Російська хата». У його творчій скарбничці сотні авторських треків.Дитинство і юність
Володимир з'явився на світло в Москві 8 квітня 1964 року. Хлопчик з дитинства захоплювався музикою, а другим хобі був футбол. Займаючи на поле позицію воротаря, він неодноразово демонстрував спортивний потенціал і отримав запрошення до співпраці з професійним клубом.
Юнак виявився володарем абсолютного слуху. Він здобув музичну освіту по класу скрипки, а також умів грати на гітарі, але побоявся зробити ставку на творчу сферу. Черняков вірив, що повинен зв'язати біографію з іншою справою, і вступив до Актюбінське вище льотне училище. Будучи студентом, молода людина познайомився з акторами і режисерами Актюбінської драматичного театру і дуже швидко зрозумів, що льотчиком йому не бути. Правда, відразу стати артистом хлопцеві не вдалося.
Володимир виявився в армії і служив в ППО. Після демобілізації деякий час працював шофером, а потім вступив до інституту харчової промисловості, де здобув економічну освіту. Чернякову все ж пощастило виконати мрію супроводжувати літаки в рейсі. Правда, тільки в якості бортпровідника міжнародних авіаліній.
Особисте життя
Чоловік був одружений двічі. Незважаючи на те, що йому приписували роман зі співачкою Катею Вогник, він побудував сім'ю з жінкою на ім'я Наталя. У цьому шлюбі з'явився син, якого назвали на честь батька.Особисте життя пари не склалося, і після розлучення Михайло знайшов щастя з другою дружиною Мариною Федосеевой. Дружина народила дочку Єсенія. Дівчинка вже зробила перші кроки в творчому напрямку, кілька разів з'явившись на професійній сцені в якості виконавиці пісні «З днем народження, татко».
Зараз Черняков разом з сім'єю живе в Таїланді, в Паттаї. Вперше Михайло побував тут, ще працюючи стюардом. З тих пір ні в одній країні він не відчував себе так спокійно. Єдиною складністю в життя в теплих краях виявилася висока вартість освіти для дітей.
Володимир не шанувальник соцмереж. У нього є профіль у «ВКонтакте» і сторінка в «Фейсбуці». Другу музикант веде активніше. Аккаунта для публікації фото в «Інстаграме» він не має.
музика
Перші пісні Володимира Чернякова побачили світ в 1985-му. Через рік матеріалу виявилося досить для запису дебютного альбому, але презентувати диск тоді не вийшло, записи робили на касету. Майстер-копію платівки вкрали з автомобіля артиста. Зловмисники випустили диск в США і заробили на ньому гроші.
З 1992 року Володимир керує продюсерською компанією «Російська хата». До 1998-го вона перебувала під управлінням студії «Союз», а згодом функціонувала як самостійна організація. До числа підопічних Чернякова ставилися Марина Александрова, Михайло Шелег, Слава Медяник і інші. У співтворчості з Оксаною Орлової він записав пісню «Співаючі в тернику». Для своїх партнерів склав понад 100 пісень, які мали успіх у публіки.
У 1993-му музикант випустив диск під назвою «Відкрий мені двері». Треки, що знайшли місце на платівці, більше ставилися до поп-жанру і були скоріше експериментом. Незабаром артист повернувся до звичного напрямку шансону. Через 3 роки дискографія співака поповнилася альбомом «За друзів».
Крім участі в творчих долях різних артистів, Черняков виступав особистим продюсером Каті Огоньок. Періодично музиканти безоплатно давали концерти в місцях позбавлення волі. Одним з хітів в спільному виконанні співаків стала композиція «Скажи, що ти любиш мене».
1998 рік приніс виконавцю перший гонорар. Через рік світ побачив диск «Доля моя лиха». У 2001-му разом з «Братами перлові» музикант випустив концертний диск «Кайдани», а потім щорічно радував шанувальників виходом нових платівок. З 2001 по 2008 рік вийшли ще 6 альбомів автора.
Володимир регулярно давав концерти, виконуючи програму під назвою «За друзів». У неї входила і пісня «Ця божевільна любов». Композиції Чернякова користувалися неймовірною затребуваністю у аудиторії в Росії і за кордоном.
Згодом шляху продюсера і Каті Вогник розійшлися. Артисти з успішного тандему почали самостійний творчий шлях. Музикант брав участь в декількох творчих програмах і в ролі наставника був задіяний у проекті «МУЗ Завод».
Володимир Черняков зараз
Переїхавши в Таїланд, артист продовжує реалізацію як вокаліст, а також будує кар'єру продюсера. Зараз він організовує виступи російських зірок шансону в Паттайя і інших містах.Крім того, Володимир Черняков є співпродюсером двох каналів. У планах - створення пізнавальних передач про культуру Таїланду, новинних програм, а також ранкового шоу, в якому можна буде привітати близьких зі святами.
У 2020 році разом з Євою Амуровой Черняков входить до опікунської ради фонду «Творча ініціатива».
Дискографія
- 1992 - «Новий рік»
- 1993 - «Відкрий мені двері»
- Рік випуску 1996 - «За друзів»
- 1999 - «Доля моя лиха»
- 2001 - «Я банку»
- 2001 - «Кайдани»
- 2002 - «7 років тому»
- 2004 - «Доля моя лиха»
- 2004 - «Моя дорога»
- 2007 - «За людей!»
- 2008 - «Це ти, любов»
- 2014 року - «Співаючі в тернику»
- 2015 - «Божевільна любов»
- 2015 - «Пам'яті Каті Вогник»