біографія
Drummatix - псевдонім, під яким працює актриса і хіп-хоп-виконавиця Катерина Павлівна Бардиш. Артистка пробує сили в різних творчих напрямках і за останні кілька років встигла реалізуватися як битмейкер, продюсер і етно-вокалістка.Дитинство і юність
Катерина Бардиш народилася в Кемеровській області, в місті Миськів, 14 травня 1993 року. Дитинство вона провела в Омську. У 5 років дівчинка почала захоплюватися музикою, і батьки влаштували її в Лузінскую музичну школу, де юна учениця приступила до освоєння фортепіано.
Музика не залишала Катю байдужою, але її інтерес приваблювало і акторська майстерність, тому дівчина поступила в ОмГУ ім. Ф. М. Достоєвського на факультет культури і мистецтва. Здобувши вищу освіту і ставши дипломованою актрисою, вона 2 роки складалася в трупі омського державного драмтеатру «П'ятий театр».
Особисте життя
Про те, як проходять будні Катерини, можна дізнатися з її аккаунта в «Інстаграме». У профілі періодично з'являються фото, що розповідають про професійному та особистому житті виконавиці. Бардиш часто записує Сторіс і запускає творчі Челлендж серед передплатників. Артистка також із задоволенням дає інтерв'ю журналістам.Вона вважає за краще лаконічний стиль в одязі. Предмети гардеробу, які використовуються для виступів, рідко відрізняються від тих, в яких дівчина зустрічається з представниками ЗМІ під час закулісних розмов. Катерина віддає перевагу зручним речам: кросівки, широкі штани, кофти. Її голову традиційно прикрашають дреди.
Співачка захоплюється етнічною культурою, індійською філософією і кінематографом. Бардиш коментує, що її цікавить все, у чому є місце почуттів, волі і польоту.
музика
Будучи актрисою П'ятого театру, в 2015 році Катерина Бардиш була зайнята в постановці «Коли падають гори». Робота над виставою збіглася зі знайомством артистки з етнічною музикою, шаманством і народними традиціями. Фолк-напрямок надихнуло виконавицю.
У театрі Катерина застудилася - захворіла пневмотораксом та кілька місяців лікувалася. Зате після реабілітації почала співати і писати музику. У цей період народився її сценічний псевдонім Drummatix. Він розшифровується як неологізм, який об'єднує два напрямки, в яких артистка знайшла себе - театр і музику. Drum в цьому випадку поєднує в собі два пояснення - слова «барабани, ударні», а також відсилання до драми.
У 2016 році Бардиш створила свій дебютний трек у співпраці з саунд-продюсерами з команди Diamond Style Productions. За ним послідували декілька інструментальних творів, виставлених на продаж в Інтернеті. Одна з композицій була викуплена групами «Грот» і «25/17» для створення пісні «В одному човні», яка пізніше з'явилася в альбомі «Сонцю назустріч».
Бардиш виступила продюсером платівки «Грот» під назвою «Діти-Мауглі», а в червні 2017 го група офіційно заявила, що Катерина стала повноправним членом колективу. В її функції увійшли вокал і деякі музичні партії. Уже восени команда випустила диск «Криголам" Вега "», а потім світло побачив міньйон «Клавіші». Навесні 2018 го відбулася прем'єра кліпу «Мешканці раю», в кадрі якого фігурувала Drummatix.
Влітку того ж року Катерина вирішила реалізуватися як самостійний виконавець і покинула групу. У 2019 вона стала учасницею проекту «Пісні» на каналі ТНТ. Стиль і манера Бардиш сподобалися Басте, але дівчина не зуміла пройти далі 2-го туру відбіркових випробувань. Навесні вона співпрацювала з «25/17», працюючи над випуском альбому «Згадати все - 2» в якості бек-вокалістки.
2019 рік став для Drummatix роком експериментів. В цей час вона вперше спробувала виступати в жанрі репу. В інтерв'ю Катя пояснювала, що не хоче обмежуватися одним музичним напрямком і привчати аудиторію до виступів в рамках конкретного стилю. У червні вона випустила кліп на композицію «Намисто», створений у співтворчості з блогером і телеведучим Іллею Добровольським. Через 2 місяці відбулася презентація першого міні-альбому виконавиці, що містить 6 композицій. Він отримав назву «тайлаган».
31 серпня 2019 року відбувся дебютний концерт Катерини Бардиш на сцені клубу VNVNC в Санкт-Петербурзі. Публіка прийняла артистку тепло, і вже в жовтні вона повторила виступ в Північній столиці, а також дала концерт в Москві. В цей же період вийшов сингл «Священний Мошпіт».
Восени Drummatix брала участь в 17-му «Незалежному Баттл Hip-Hop.ru», виконавши композицію «В довгий шлях». Вона отримала високу оцінку суддів, а також супротивників, в числі яких був популярний виконавець Оксімірон. Дівчина дійшла до третього парного раунду і поступилася на майданчику МЦ лучників.
Взимку Бардиш співпрацювала з групою «25/17», беручи участь в записі платівки «ПРИГАДАТИ ВСЕ. Частина 4 (1). Килими (2019) ». Її запросили виконати кавер пісні «Горький туман».
Катерина володіє унікальною виконавською манерою, а критики називають авторські треки універсальними. Композиції артистки нерідко використовують для озвучування відео про екстремальні види спорту, надихаючих кліпів, трейлерів і роликів на YouTube. Її музика поєднує глибокі атмосферні звуки, естетичну гармонію і складні барабанні партії. У числі найбільш популярних композицій Drummatix - «Тотем», «Нескорений дух», «Повітря», «Плем'я».
Drummatix зараз
У 2020 році виконавиця стала учасницею проекту 17 Spin-Off: Video Battle. У 1-му раунді вона з легкістю обійшла суперника - виконавця Графа. Взимку вийшов її кліп на пісню «тайлаган». Зйомки відбулися завдяки краудфандінгом і підтримці прихильників, які зробили благодійні внески через сервіс Planeta.ru.У березні дискографію артистки поповнив альбом «На горизонті», який включив в себе 8 композицій, створених за участю інших музикантів. Платівка вийшла незвичайною, адже на ній треки, в яких Катерина виконує реп, поєднуються з піснями зі звичайним вокалом.
Зараз Drummatix продовжує творчу діяльність. Як і більшість артистів, вона виявилася в скрутному становищі через обмеження, пов'язаних з пандемією коронавирусной інфекції. Але дівчина не витрачала час даремно і продовжувала роботу в умовах самоізоляції.
Виконавиця співпрацює з колегами по цеху. За її плечима робота з такими артистами, як Рем Дигга, Нейромонах Феофан, Big Russian Boss, Papalam Recordings і іншими.
Дискографія
- 2019 - «тайлаган»
- 2020 року - «На горизонті»