біографія
Маленькі діти і підлітки можуть бути настільки талановитими, що від їх виступів і творчих робіт захоплює дух. Єва Уварова - одна з таких феноменів, дитина-індиго. Вона виграла 1-й сезон проекту «Dance Революція» в 15 років, а в жовтні 2020 року прийшла підкорювати телешоу «Танці» на ТНТ. Її виступ був настільки технічним і зачаровує, що наставники одноголосно відповіли юному даруванню: «Ти в" Танцях "!»Дитинство і юність
Єва Уварова з'явилася на світ 23 вересня 2004 року в Калінінграді, найзахіднішому місті Росії. Дівчинка росла артистичною і активної, особливо любила танці. Але в 4 роки з волі батьків вона стала займатися художньою гімнастикою, хоча завжди мріяла про вільну від обмежень хореографії.
Через 8 років Єва Уварова отримала 1-й спортивний розряд з художньої гімнастики. Незважаючи на колосальну фізичне навантаження, дівчинка удосконалювалася в хореографічному майстерності. Перший час - без помічників і наставників. Вона повторювала побачені в музичних кліпах руху і так привернула до себе увагу.
Зараз Єву можна назвати досвідченою танцівницею. Вона навіть брала майстер-класи у багатьох хореографів проекту «Танці» на ТНТ: Олександра Могильова, Миколи Марунова, Дмитра Черкозьянова і Ільшата Шабаева.
Накопиченого роками таланту вистачило на те, щоб увійти в Red Haze Crew. Уварова виявилася наймолодшою в команді, але вже точно не непомітною. Її завжди ставили в перший ряд, але не через низького зросту, а тому що вона буквально «розривала» танцпол своєю енергетикою. Разом з Red Haze Crew танцівниця брала участь у фестивалі Project 818 і в телевізійних шоу.
Куди більш насичена сольна телевізійна кар'єра Єви Уварової. Вона засвітилася на проектах «Танцюють всі!», «Краще за всіх». Новою сторінкою в біографії юної танцівниці стало телешоу «Танці» на ТНТ.
Особисте життя
Незважаючи на юний вік, у Єви Уварової досить насичене особисте життя. Так, ще в бутність телепроекту «Танцюють всі!» у неї був роман з партнером по танцях Міхаєм Унгуряну. Безумовно, цілком дитячий і жартівливий.
![Єва Уварова і Міхай Унгуряну (кадр з шоу «Танцюють всі!») Єва Уварова і Міхай Унгуряну (кадр з шоу «Танцюють всі!»)](/userfiles/126/3857_1.webp)
Танцівниці в принципі не подобалася ідея «серйозних» стосунків, тому що обранець був на місяць молодше, а їй хотілося зрілості.
«Мені подобається з ним спілкуватися, але прям обніматися - немає, - іронізувала Єва в інтерв'ю. - Це мами хочуть. Вони вважають, що ми з ним добре виглядаємо ».Зараз дівчина на 100% занурена в танці, і часу на закоханість не залишається. З раннього ранку вона йде на заняття, потім тренування з художньої гімнастики і до глибокої ночі репетиції з Red Haze Crew. Куди вже тут вмістити відносини.
«Танці» на ТНТ
Вперше на сцені телепроекту «Танці» на ТНТ Єва Уварова з'явилася в 3-му сезоні. Вона стала запрошеним гостем і танцювала запальний vogue з Даян Ахмедгаліевим. Хореографом став Микола Марун. Ще тоді Єгор Дружинін зауважив юне обдарування. Після номера наставник сказав:«Єва, ви мені дуже подобаєтесь. Ви мене зачарували і за лаштунками теж, а тепер на сцені. Я закоханий. Я змушував себе дивитися на Даяна, тому що всю дорогу я дивився тільки на вас. Ви справжнє диво і істинний талант. Я сподіваюся, що цей талант буде сяяти завжди на радість нам ».І ось 4 сезони через Уварова знову з'явилася в телешоу «Танці» на ТНТ. Вона літала по сцені, наче метелик, дивувала пластичним тілом і харизмою. Її номер - це експериментальний контемпорарі з елементами vogue.
Унікальне виступ Єви зачарувало всіх наставників. Вони згадали, що дівчинка поставала перед ними і раніше.
Згідно з умовами 7-го сезону телепроекту «Танці» на ТНТ, ті, хто бере участь в кастингу більше одного разу, повинні отримати дозвіл пройти в наступний відбірковий етап відразу від двох наставників. І хоча формально Уварова не намагалася стати учасницею в 3-му сезоні, вона дотримала це правило. «Так, ти в" Танцях "!» - сказали Мігель, Єгор Дружинін і Тетяна Денисова.
Єва Уварова зараз
Для Єви Уварової реалізуватися в телешоу «Танці» на ТНТ важливо, тому що її танцювальний світ почався саме з перегляду одного з випусків в 2014 році.
«Завдяки цьому проекту я закохалася в танці! Дякую моїм батькам за те, що вони не шкодували часу і сил і водили мене на заняття. Я, звичайно, завжди мріяла опинитися на цій сцені в якості учасника. Вірте в те, що любите найбільше, і йдіть до своєї мети », - написала танцівниця під своєю фотографією в« Інстаграме ».