Ландо Норріс - біографія, особисте життя, фото, новини, гонщик, «Інстаграм», дівчина, «Формула-1» 2021

біографія

Пілот «Формули-1» Ландо Норріс вважається одним з найбільш титулованих гонщиків молодіжних серій. Британець вигравав на чемпіонатах F4 і F3, отримував кубки Північної Європи і Рено 2.0. Потрапивши за кермо легендарного боліда команди McLaren Racing Limited, син заможного англійця швидко влився в ряди еліти, зараз його обгрунтовано вважають претендентом на найвищі місця.

Дитинство і юність

Ландо Норрісу пощастило народитися в сім'ї одного з найбагатших людей Брістоля в листопаді 1999 року. Хлопчик виховувався в оточенні представників бельгійської і британської національності - предки однаково добре говорили англійською і французькою мовою.

Батько Адам Норріс і мати Сайского Вудман дбали про майбутнє гонщика і його сестер і братів. Дітям надавали можливість самим вибирати життєвий шлях. Ландо, не схильний до екстриму, несподівано пішов за прикладом старшого брата Олівера і захопився картингом, старше покоління сподівалося, що з дитини вийде чемпіон.

Норріс відвідував школу першого ступеня до тих пір, поки вчителі закривали очі на те, що підопічний був відсутній на заняттях через тренування і змагань. Репетитори з основних предметів не допомогли синові заможного британця своєчасно закінчити Мілфілдское приватна установа і отримати підсумковий диплом.

З раннього віку кар'єра стояла на першому місці. Ландо з дитинства мріяв досягти успіху в змаганнях картингістів та стати бойовим пілотом команди класу «Формули-1». На щастя, в момент надходження в гоночну програму McLaren батьки вирішили переїхати в Гластонбері, щоб син мав шанс ходити на заняття в місцевій гімназії та відвідувати тренувальний трек.

У 2013 році про Норріса заговорили як про чемпіона ряду престижних картингових турнірів. У 14 років британець став найуспішнішим дебютантом Ginetta Junior Championship, Суперкубка CIK-FIA і першості CIK-FIA KF. Найбільшу популярність уродженцю Брістоля принесли більш престижні гонки - італійські етапи Ф4, де молоде дарування представляло команду Mücke Motorsport.

Надалі юніора використовував концерн Carlin, що жадав слави, - в машині, сконструйованої англійськими інженерами, пілота чекав незмінний успіх. Після віце-чемпіонства в серії FIA Formula 2-2018 Норріса, який поступився титул земляку Джорджу Расселу, запросили в команду «Формули-1».

гонки

У 2018 році англієць з'явився в боксах команди McLaren Racing Limited в якості резервіста і тест-пілота. Перший офіційний виїзд на трасу відбувся на вільній практиці бельгійського Гран-прі.

По ходу тренування Ландо випередив Стоффела Вандорна, в штатному режимі водив болід. Цей факт змусив керівництво в особі Зака ​​Брауна запропонувати новачкові повноцінний контракт на новий сезон.

У дебютній гонці в Австралії Норріс, який став напарником Карлоса Сайнса - молодшого, пройшов в третій сегмент кваліфікації і завоював місце на 4-му ряду стартової решітки. На етапі в Бахрейні уродженець Брістоля зміг фінішувати в очках.

Надалі, незважаючи на зіткнення з Ленсом Стролла і численні поломки автомобіля, віце-чемпіон «Формули-2» вийшов на 11-е місце в особистому заліку. Команда, високо оцінила досягнення молодого пілота, підписала його на наступний сезон.

У 2020-му через пандемію коронавирусной інфекції чемпіонат почався в Австрії в липні. Відпочив і готовий до боротьби британець продемонстрував приголомшливий результат. Показавши блискучий час на тренуваннях, Ландо став 3-м на старті. Він випередив Шарля Леклера з Ferrari, Серхіо Переса з Racing Point, Олександра Албона з Red Bull Racing і Даніеля Ріккардо з Renault.

На перших колах в бойовому режимі англієць втримав позицію в топ-10, поява машини безпеки в середині гонки допомогло провести безкоштовний піт-стоп. У фінальній частині драматичною гонки з вильотами за межі траси Норріс залишився в числі 11 пілотів, які претендували на окуляри.

За кілька кіл до картатого прапора англієць накрутив темп і показав найкращий час. На адреналіні обійшов чемпіона Льюїса Хемілтона і отримав можливість піднятися на п'єдестал. Як бронзового призера він на початку сезону став 3-м в підсумковому протоколі з результатом 16 очок.

На Гран-прі Штирії Норріс кваліфікувався в десятці, але на старті відкотився назад на 3-е місце в покарання за тренувальний інцидент у вільній практиці (проігнорувавши режим жовтих прапорів, він зробив заборонений маневр). Штраф не завадив британцеві прийти до фінішу 5-м і зберегти позицію в турнірній таблиці чемпіонату пілотів Ф-1.

Гонку в Італії Ландо закінчив за крок від подіуму, приїхавши 4-м. Напарник Карлос Сайнс при цьому разом з П'єром Гасли і Ленсом Столлом піднявся на п'єдестал. На Гран-прі Росії і Ейфеля пілот не потрапив в очкову зону, це стало великим розчаруванням для друзів і членів сім'ї.

У Португалії зіткнення з канадцем Ленсом Стролла завадило заїхати в десятку. Після цього в акаунтах в «Інстаграме» і «Твіттері» з'явився запис радіопереговорів з нецензурною лайкою на адресу пілота команди Racing Point. Паралельно розлючений на світ британець зачепив Льюїса Хемілтона, сказавши, що його перемоги нічого не значать. У підсумку довелося публічно вибачатися перед ображеними людьми.

Справитися з емоціями і відродити надію на подіум вийшло на Гран-прі Емілії-Романьї. На трасі з невеликою кількістю можливостей для обгону однофамілець актора Чака Норріса фінішував 8-м. Потім на автодромі в Стамбулі Ландо став автором кращого кола, але не доїхав до призів, а в Бахрейні повторив результат Монци, програвши тільки трійці володарів високих місць.

На Гран-прі Сахір, де чемпіона Льюїса Хемілтона замінив Джордж Рассел, а Ромена Грожана - П'єтро Фіттіпальді, англієць, який стартував 19-м, прорвався на 10-е місце, а в заключній гонці в Абу-Дабі замкнув п'ятірку кращих і разом з напарником заробив необхідні для команди окуляри.

Особисте життя

Особисте життя Ландо Норріс ретельно приховує від сторонніх. На прес-конференціях він говорить, що любить поводити час вдома в компанії рідних та друзів.

Про дівчину автогонщика з ростом 170 см і вагою близько 70 кг шанувальникам автоспорту і передплатникам соціальних мереж нічого не відомо. Головним для британця з хорошим заробітком є ​​професійна біографія в «Формулі-1».

На початку 2020 пілот McLaren F1 Team заявив, що йому сподобалося перебувати в режимі самоізоляції, тому що у нього виникають проблеми в спілкуванні з малознайомими людьми. Він цілими днями готовий сидіти в своїй кімнаті, працюючи над дизайном шоломів, слухаючи музику, займаючись на симуляторі або завантажуючи фотографії в акаунти соцмереж.

Ландо Норріс зараз

Ландо Норріс, продовживши контракт з McLaren, думав про сезон 2021 року. Він був радий, що новим напарником став Даніель Ріккардо - австралієць, який залишив Renault.

View this post on Instagram

A post shared by Lando Norris (@landonorris)

Після того як команда завоювала 3-е місце в Кубку конструкторів, а пілот став 9-м в особистому заліку, Зак Браун та інші члени керівництва чекали нових подіумів і перемог.