Марк Кондратюк - біографія, новини, фото, особисте життя, фігурист, «Інстаграм», фігурне катання 2021

біографія

Художник, поет і фігурист - наскільки ці іпостасі з'єднуються в одній людині, на особистому прикладі показує юний Марк Кондратюк. У своїх прагненнях хлопець використовує всілякі ресурсів з метою досягнення продукти творчості в маси. При цьому встигає займатися спортом і заявляє про себе на загальноросійських і міжнародних змаганнях.

Дитинство і юність

Марк народився 3 вересня 2003 року. Про ранню біографії фігуриста відомо мало, незважаючи на те, що той активно користується соціальними мережами.

Завдяки інформації з його аккаунта у «ВКонтакте» шанувальники юного таланту дізналися: одиночним катанням на ковзанах він почав займатися ще у віці 2,5 року. А його першим тренером стала Сапронова Людмила Олексіївна, яка викладала в СШОР «Москвич».

Фігурне катання

У 2013 році Кондратюк перейшов в спортивну школу олімпійського резерву з фігурного катання на ковзанах імені Станіслава Олексійовича Жука. Армієць потрапив до тренера Світлані Олексіївні Соколовської.

Вихованець СДЮШОР ЦСКА відразу ж став брати участь у всіляких змаганнях. Цікаво, що Марк демонстрував непередбачувані результати. Протягом одного сезону спортсмен міг увійти до першої п'ятірки конкурсантів, а через кілька місяців на черговому турнірі залишитися в списку аутсайдерів.

Через рік тренувань у Соколовської фігурист вже відправився на першість Москви, де заробив бронзову медаль і путівку на першість Росії. Там, до речі, Кондратюк зайняв 5-е місце.

Сезон 2016/17 відзначився в кар'єрі юного армійця декількома змаганнями, на яких він як проявив себе з кращого боку, так і продемонстрував досить посередні результати. На чемпіонаті Росії, який проводився в Санкт-Петербурзі, Марк не зміг впоратися з емоціями і зайняв тільки 16-е місце.

Довгоочікуване визнання талантів молодий армієць отримав в рамках міжнародного турніру Bosphorus Cup 2018, де залишив позаду себе Михайла Шайдорова (Республіка Казахстан) і Сергія Соколова (Україна). А ось фінал Кубка Росії - 2019 приніс спортсмену тільки 9-е місце.

У наступному році вихованець СДЮШОР ЦСКА почав з невдалих виступів. На відкритій першості Москви отримав 13-е місце, на 1-му етапі Кубка Росії - 9-е. Зате на змаганні Ice Star в Мінську серед юніорів судді віддали перемогу москвичеві. Фортуна знову посміхнулася фігуристові і в Стамбулі - той привіз додому золоту медаль з престижного турніру Bosphorus Istanbul Cup.

Особисте життя

Спортсмен поки не замислюється про серйозні стосунки. Як мінімум, відомості про особисте життя молода людина залишає в таємниці. І справа не стільки в віці, скільки в тому, що питання самореалізації поки стоять у Марка на першому місці.

Свої акаунти в соціальних мережах - в «Інстаграме» і у «ВКонтакте» - фігурист перетворив в площадки для розвитку творчості. Мало хто з шанувальників молодого художника знав, що той займається катанням на ковзанах - до 2020 року Кондратюк навіть не виставляв в постах таку інформацію для передплатників.

Контент армійця є фото його картин, виконаних в стилі абстракціонізму. Причому починав блогер заявляти про себе в художньому плані з «концептуального вандалізму» - робив написи на стінах і парканах.

Мало хто спостерігачі за діяльністю NinetyNinth / 99 (під таким ніком Кондратюк став відомий в Мережі) оцінили хобі Марка з позитивного боку. Проте, не дивлячись на критику, хлопець зумів домогтися визнання. Наприклад, в 2019 році він зробив обкладинку для альбому репера St. Leroy II.

Крім цього, молодий художник брав участь у створенні двох перфомансів, був задіяний в колабораціях з іншими творчими особистостями. Знаменною подією в професійній біографії стала персональна виставка під назвою «ПІЗНО (¿)», яка проводилася в серпні 2020 року.

Абсурдна проза - ще одне захоплення фігуриста. Причому він вже встиг опублікувати один збірник віршів. До слова, під це хобі Марк також створив акаунт у «ВКонтакте» під ніком Вселенський.

Марк Кондратюк зараз

Фігурист заявив про себе на всю країну в рамках чемпіонату Росії - 2021, який в грудні 2020 року розпочався в Челябінську. До слова, до цього вихованець Світлани Соколовської проявив себе з хорошого боку і на першості Москви, де зайняв 2-е місце. А після - на дебютному в кар'єрі Кубку Росії залишився далеко від лідерів, не набравши навіть 80 балів.

У короткій програмі конкурсант вийшов на лід під музику Summertime і здивував глядачів ідеальним виконанням танцювальних елементів. Судді оцінили техніку і підготовленість спортсмена, завдяки чому у Кондратюка з'явився шанс зайняти престижне місце в змаганні.

Довільна програма, поставлена ​​талановитим хореографом Микитою Михайловим на варіацію композиції «Чорний лебідь» з «Лебединого озера», стала справжньою сенсацією чемпіонату. Марк безпомилково виконав складні прийоми - каскад з потрійного Лутца і кожуха, четверний сальхов. Спортсмен, який протягом всієї кар'єри відрізнявся крайньою нестабільністю, то вибився вперед, то замикаючи список аутсайдерів, зробив неймовірний прорив.

Фігурист отримав бронзу, пропустивши вперед Михайла Коляду і Макара Ігнатова. В інтерв'ю бронзовий призер повідомив про те, що навіть не сподівався опинитися в трійці кращих. У показових виступах фіналіст продемонстрував прекрасний танець під пісню групи «Браво» - «Як шкода». Під оплески до нього виїхала Євгенія Медведєва - дворазова чемпіонка світу, пропустивши турнір через хворобу.

У лютому 2021-го Марк взяв участь в Кубку Першого каналу, підготувавши видовищне виступ.

Зараз Кондратюк, який став сенсацією в світі спорту, не збирається зупинятися. Адже попереду у нього - чемпіонат світу в Швеції та нові перемоги.