Данило серохвостих - біографія, новини, фото, особисте життя, біатлон, біатлоніст, «Інстаграм», вік 2021

біографія

Данилу Серохвостову судилося стати зіркою, адже він виховувався в спортивній сім'ї і рано встав на лижі. Російський біатлоніст зумів завоювати увагу уболівальників, відзначившись яскравими перемогами на російських і міжнародних стартах.

Дитинство і юність

Данило Русланович серохвостих з'явився на світ 4 квітня 1999 року в російському місті Барнаулі. Він був наймолодшою ​​дитиною в сім'ї тренерів Заринск ДЮСШ. Уже в 3 роки хлопчик вперше став на лижі, а в підлітковому віці почав займатися біатлоном. Але робота з гвинтівкою швидко набридла спортсмену, доводилося витрачати більше часу і сил, а ще йому не подобалося стріляти.

Наступні півроку Даня займався лижами, але його попросили ненадовго повернутися в біатлон, щоб допомогти збірній Алтайського краю вдало виступити на першості Сибіру. Знаменитості вдалося впоратися з поставленим завданням, після чого він разом з командою вирушив на першість Росії, де зайняв 2-е місце і потрапив до складу юнацької збірної. З тих пір серохвостих продовжив кар'єру в якості біатлоніста.

Біатлон

На юніорському етапі Данило зумів звернути на себе увагу, демонструючи високу швидкість під час змагань. Експерти навіть порівняли його з Максимом Чудовим, який завоював прізвисько Російська Ракета. Але при цьому у спортсмена виявилися проблеми зі стрільбою, він часто допускав промахи, що часом заважало завойовувати призові місця.

Уже в 2016-м серохвостих відзначився перемогою в персьюті на Всеросійських змаганнях з біатлону. У наступні роки він неодноразово ставав призером цього змагання, завоював золоті медалі в гладкою гонці і в спринті.

Не менш яскравими стали виступи біатлоніста на юніорських першостях Росії. У 2018-му він виграв золото в таких дисциплінах, як спринт і гонка переслідування. За визнанням Данила, він відчуває сильне хвилювання тільки перед першим стартом сезону, а потім виробляється звикання, а хвилювання йде на другий план. Знаменитість завжди намагається обмірковувати кожна дія, щоб не допустити помилок.

У сезоні 2019/2020 спортсмен успішно пройшов відбір до юніорської збірної Росії. Він проявив себе в Чайковського, де став 1-м у спринті і 2-м в індивідуальній гонці, а в Іжевську серохвостих переміг в спринтерському забігу. Це дозволило Данилу взяти участь у великих міжнародних змаганнях.

За словами знаменитості, він злегка перенервував під час Кубка IBU серед юніорів, але зумів впоратися з емоціями і в результаті прийшов 2-м за результатами індивідуальної гонки. Після цього біатлоніст відправився на чемпіонат світу, який проводився в швейцарському Ленцерхайді.

Хоча спортсмену не вдалося поповнити скарбничку особистих досягнень, він проявив себе під час естафети, де його партнерами стали Кирило Бажин, Карім Халілі і Вадим Істамгулов. Серохвостова знову підвела стрільба, але він зумів відіграти згаяне час за рахунок ходу, що допомогло команді виграти золоті медалі.

У той же рік Данило вирушив на чемпіонат Європи серед юніорів, але зумів відзначитися лише 6-м місцем в спринті. Останній старт турніру скасували через пандемію коронавирусной інфекції, і біатлоніст був змушений вирушити додому. Не зміг спортсмен взяти участь і в міжнародних змаганнях, що дуже його засмутило.

Відновити тренування на снігу серохвостих зумів тільки восени, а вже в кінці грудня він став учасником юніорського Кубка Росії. Знаменитості знову вдалося виграти золото в естафеті, де його партнерами були Володимир Іванов, Павло Кудряшов і Микита Слиш. Після цього стало відомо, що Данило дебютує на дорослому рівні.

Особисте життя

Спортсмен вважає за краще не розголошувати інформацію про особисте життя, зробивши основний акцент на спортивні досягнення. Зараз він публікує на сторінці в «Інстаграме» фото, на яких позує один або в компанії друзів.

Данило серохвостих зараз

2021 рік почався для знаменитості з участі в етапах Кубка IBU в Німеччині. Данило зумів проявити себе під час змішаної естафети, в якій брав участь разом з Карімом Халілі, Анастасією Гореевой і Валерією Васнецова. Російські біатлоністи фінішували першими з відривом у 40 секунд і завоювали золоті медалі.

Пізніше серохвостих відправився на чемпіонат Європи. Він замінив Євгена Гранічева в спринтерській гонці, яка відбулася 29 січня, але не зміг показати високі результати. Спортсмен продовжив старанно тренуватися, щоб радувати шанувальників перемогами.