біографія
Вероніка Мохірева - висхідна зірка театру і кіно, талановита співачка, яка не слід кліше і знаходить власні шляхи для розвитку. Багаторазова переможниця вокальних конкурсів встигла «засвітитися» і на телебаченні, хоча путівку в проект «Голос» проміняла на повне занурення в освітній процес.Дитинство і юність
Майбутня Ассоль в мюзиклі «Червоні вітрила» народилася 19 грудня 1998 року в Єкатеринбурзі. З ранніх років дівчинка закохалася в музику, тому батьки віддали її в музичну школу. Паралельно вона відвідувала мовні курси.
У звичайній школі, за особистим визнанням артистки, вона вчилася непогано, але мала славу хуліганкою. Втім, це не завадило їй закінчити загальноосвітню установу із золотою медаллю.
Таланти учениці дозволили їй зайняти місце в джазовому хорі Свердловської державної дитячої філармонії. Солістка в складі колективу неодноразово їздила на міжнародні конкурси, а в Швейцарії навіть посіла перше місце.
Крім музичної школи і хору дівчинка паралельно ходила до викладача вокалу. Втім, така зайнятість не заважала школярці малювати, вишивати і гуляти з друзями. Також Вероніка сама писала пісні, а ще заснувала рок-групу Replay, в якій відповідала за вокал, грала на барабанах і синтезаторі.
Знаменною подією в ранній біографії Мохіревой стало потрапляння в трупу мюзиклу «Червоні вітрила». А сталося це так - викладач Свердловського хору дізналася, що Театру музичної комедії потрібно артистка на роль Ассоль. Вона зв'язалася з хормейстером Ганною Ємельянової і запропонувала на цю кандидатуру талановиту вихованку.
Вероніку прослухали, після чого вирішили взяти її в основний склад. Виконавиця ролі поділилася, що до постановки вже читала цей твір. У дитинстві головна героїня представлялася їй витає в хмарах, ніжною і романтичною натурою. Коли ж Мохірева приступила до репетицій, думка змінилася.
Перша театральна роль послужила початком безмежної любові до сцени. Звичайно, не все у юної актриси вийшло. Але колеги доброзичливо ставилися до дебютантці, на кожну репетицію вона поспішала з передчуттям, а йшла з відчуттям свята.
Уже тоді школярка вирішила стати співачкою і працювати в мюзиклах. Тому ще з більшим завзяттям стала розвивати природні таланти. Перемоги не змусили себе чекати - на обласному етапі конкурсу «Пісня не знає кордонів» наймолодша учасниця обійшла багатьох професіоналів і посіла перше місце.
Майбутнє було визначено. Після школи вона поїхала підкорювати столицю, подавши документи в рути-ГИТИС. Очікування рішення комісії по прийому абітурієнтів юна співачка вирішила провести з користю, заповнивши заявку на участь у проекті «Голос». Позитивні відповіді від інституту і шоу прийшли одночасно. Вероніка вирішила зупинитися на навчанні, відмовившись від шансу перемогти в телевізійній передачі.
Музика та фільми
Кар'єра актриси стартувала ще в студентські роки. У Центрі драматургії та режисури вихованка Володимира Панкова зіграла в спектаклях «Однорукий з Спокан» і «Фабрична дівчина».У 2019 уродженка Єкатеринбурга спробувала щастя на телевізійному проекті «Один в один!». Для свого номера дівчина приміряла образ Леді Гаги і виконала композицію Born this way, захопивши суддів феноменальним перевтіленням.
Журі залишилися в захваті - Тимур Родрігез відзначив професіоналізм учасниці, а Марина Федунків похвалила конкурсантку за «драйв і скажену енергію». За результатами голосування виявилося, що для подальшої долі в проекті Мохіревой не вистачає балів. Однак судді вирішили дати їй шанс. У фіналі Вероніка виступила в образі Аїди Ведіщева з композицією «Лісовий олень».
Хоч артистці не вдалося посісти перше місце, шоу забезпечило їй популярність. Крім того, в 2019 році студентка рути-ГИТИС виконала роль епізодичного персонажа в телесеріалі «Колишні».
Участь в зйомках і телевізійних передачах йшло паралельно з виступом в складі колективу Spokane's Girls. Сама група, а також її назву сформувалося з вистави «Однорукий з Спокан» Володимира Панкова.
Незабаром дівчата виступили на конкурсі «Московська весна ACapella», де виграли перше місце. Після цього вирушили на фестиваль «Садиба Jazz» в Сочі, звідки також повернулися з перемогою. Spokane's Girls стали з'являтися на столичних майданчиках з сольними концертами, гастролювали по країні, транслюючи аудиторії музику самих різних жанрів.
Унікальність групи полягає в цікавій легенді їх виникнення - про свою батьківщину Спокане дівчата розповідають перед кожним виступом. Вокалістки часто співають а-капела або ж використовують для супроводу Боурал, трикутники, ложки і тази.
Особисте життя
Сьогодні Вероніка жертвує особистим життям, бажаючи реалізуватися на сцені і в кіно. Юний вік, бездоганна фігура (зріст 165 см, вага 52 кг), приваблива зовнішність і природний талант - ці якості дозволяють уродженці Єкатеринбурга претендувати на звання висхідної зірки.
Свої сторінки в соціальних мережах Мохірева використовує як майданчик для розвитку творчості, а також інформування передплатників про ті чи інші прем'єрах. Більшість фото в «Інстаграме», «Фейсбуці» і «ВКонтакте» свідчать про те, що життя випускниці рути-ГІТІСу розписана по хвилинах.
Вероніка Мохірева зараз
В 2021-м фільмографія актриси поповнилася одразу декількома проектами. Перш за все це серіал Андрія Канивченко «Проба», де вокалістці з Spokane's Girls дісталася епізодична роль.А 28 січня відбулася одна з найочікуваніших прем'єр року - серіалу «Топі» за сценарієм Дмитра Глухівського. За сюжетом п'ятеро москвичів вирушили в монастир, що знаходиться у віддаленому селі, щоб заглянути всередину себе. Вероніку запросили зіграти одну з головних героїнь фільму - Аріну.
Що стосується сцени, Вероніка і зараз виступає в складі Spokane's Girls, при цьому розвиває новий проект ERONIKA. Прем'єра акустичної версії дебютного треку BONJOUR, MTHRFCKR відбулася 31 грудня 2020 року, а 31 січня 2021 шанувальники вже побачили кліп на цю композицію.
У планах співачки - розвивати проект, продовжувати зніматися в кіно і досягати нових вершин творчості.
фільмографія
2019 - «Колишні-2»
2021 - «Топі»
2021 - «Проба»
2021 - «Ж в Д»