біографія
Микола Камка - телеведучий, шоумен і актор. Екс-резидент білоруського Comedy Club, колишній ведучий гумористичного шоу «Кухня», а також телепередач Top Girl і «Звалище історій», учасник гумористичного шоу «Убойная лига». Запам'ятався глядачам в якості ведучого телепередачі «Їжа, я люблю тебе!».Дитинство і юність
Микола Костянтинович Камка народився в столиці Білорусі 13 листопада 1981 року. Після закінчення середньої школи вирішив вступати в Брестський технічний державний університет на спеціальність інженера-технолога.
7 фактів про Луї де Фюнес, яких ви не знали
Після 5 років навчання Камка зрозумів, що не вистачає ще одного освіти. Молода людина надходить в Білоруську академію мистецтв на факультет режисури.
Кар'єру Микола Костянтинович, як і більшість телеведучих і гумористів, починав в КВН. Згодом почав писати власні стендап-монологи і сольно виступати з ними. На думку телеведучого і гумориста, стендап - набагато краще, ніж відвідування сеансів психоаналізу.
телебачення
Після переїзду в Москву шоумен взяв участь у програмі «Центральний мікрофон», яка виходить на російському телеканалі СТС. З цього і почалася творча біографія Камки як гумориста.
Павлу Волі - 40. Невідомі факти про "гламурному покидька"
Артиста запрошують в гумористичне шоу «Убойная лига», яке вперше з'явилося на каналі ТНТ в кінці серпня 2007 року. Першими провідними розважальної програми стали Павло Воля і Володимир Турчинський (Динаміт).
Микола Камка взяв участь в шоу кілька разів. У цій передачі він часто виступав у дуеті з В'ячеславом Комісаренко (Слава Комісаренко, або ВК). Шанувальники вважають, що «Убойная лига» стала головним проектом шоумена в його творчій біографії на початковому етапі розвитку.
Після "забійної ліги» до Камке прийшла перша популярність, артиста почали впізнавати на вулиці. У 2007 році програма вийшла на 1-е місце за рейтингами в сегменті трансляції з 23:30 до 00:30 ночі, випередивши топові нічні телепередачі. Це вплинуло на зростання популярності молодого гумориста. Крім того, Микола брав участь у розважальних передачах «Забійний вечір» і «Забійній ночі».
Як змінилися зірки "Кривого дзеркала": фото тоді і зараз
Камка також був резидентом білоруського Comedy Club і виступав зі стендап-номерами під псевдонімом Minsk Style. Разом з Едуардом Мацаберідзе, Ігорем Коваленко і Денисом Косяковим шоумен вів гумористичні телепрограми Top Girl і «Звалище історій». У 2010 році Микола Камка став провідним гумористичного шоу «Кухня». Разом з ним передачу вели Євген Булка і Георгій Колдун.
У травні 2015 го гумориста запрошують в нову кулінарну передачу «Їжа, я люблю тебе!», Яку, крім Миколи, ведуть Ед Мацаберідзе і Володимир Дантес. Камка погодився на участь в проекті через свою любов до середземноморської кухні, в якій він знає толк.
Команда провідних і формат телепередачі зробили проект популярним, а новий сезон першого кулінарного тревел-шоу отримав високі рейтинги. За задумом програма схожа з передачами «Орел і Решка» і «Їмо вдома».
У кожній країні учасники тягнуть жереб, який визначає, хто буде знайомити глядачів з делікатесами місцевості, хто - з фастфудом, а хто побуває в закладі домашньої кухні. Під час зйомок телеведучі не тільки діляться нюансами приготування нових для себе страв, але і супроводжують розповідь жартами і гумористичними розповідями.
6 самих "брудних" розборок зірок з обслуговуючим персоналом
У травні 2017 го телеведучий поділився з глядачами враженнями від національної кухні Таджикистану. Микола Камка, Володимир Дантес і Ед Мацаберідзе разом відвідали цю країну. Вони скуштували таджицький плов, а також познайомилися з історією та культурою республіки. Розповів Микола і про природу Таджикистану, відзначаючи, що дивовижні місця просто заворожують. У «Інстаграме» він опублікував фото, зацікавивши подорожжю по Середній Азії своїх шанувальників.
Камка взяв участь в шести сезонах програми. У наступних випусках, починаючи з 2018 року, його замінив віджей Артем Корольов. Разом з Миколою проект покинув і Ед Мацаберідзе, у якого була виявлена лімфома.
Особисте життя
Про особисте життя гумориста відомо мало. Микола Камка щасливий у шлюбі. Молоді задумалися про дітей не відразу після весілля. Сьогодні подружжя виховує сина Степана.
Як ділиться артист в інтерв'ю, одного разу він з дружиною Діаною вибирав великогабаритний сімейний автомобіль.
10 найяскравіших дружин резидентів Comedy Club
Пара зупинилася на «Тойоті Ярус» чорного кольору, хоча в планах була сімейна спортивна машина, але через кризу закохані передумали і купили більш функціональний автомобіль.
Як пожартував сам телеведучий, згадавши цей випадок, задумався і про мрію - купити білоруський автомобіль БелАЗ.
Микола Камка зараз
Зараз Микола займається проведенням корпоративів, банкетів та інших розважальних заходів. Шоумен не забуває подорожувати.
7 трагічних доль зірок КВН
Влітку 2019 го подружня пара побувала в Іспанії. Свій фотозвіт в «Інстаграме» гуморист супроводжував іронічними коментарями.
Разом з колегами по проекту каналу «П'ятниця!» Микола запустив власний «Ютуб»-канал, який отримав назву «Канал маминої подруги». Тут друзі продовжують розміщувати гумористичні відео, в яких коментують насущні проблеми.
Артисти взяли участь в шоу «Ліга борщу», ролики якого також були опубліковані на YouTube. Тріо з'явилося в декількох випусках цієї передачі.
проекти
- «Центральний мікрофон»
- «Забійний вечір»
- «Сміх без правил»
- "Забійної ночі»
- «Убойная лига»
- «Їжа, я люблю тебе!»