біографія
Для глядачів Юлія Майборода - ідеал аристократичності, краси і ніжності. Як пише преса, актрису відрізняє від колег серйозне ставлення до героїням, проникнення в їх душі, внутрішня чистота, яка відчувається і через екран. Так, вона зірка серіалів, але «якщо їх знімають, значить, це комусь потрібно. Це затребуваний жанр. Є люди, яким цікаво день за днем простежувати долю людини, вчитися філософськи ставитися до свого життя, стежачи за чужий.Дитинство і юність
Юля народилася в 1980 році в творчій родині. Мама - художниця, в молодості знялася у фільмі «Табір іде в небо». Батько закінчив факультет філософії, захоплюється винахідництвом. Вітчим теж пише картини. Бабуся була журналістом, а дід викладав в МАДИ.
Про національність актриси судити складно. Прізвище, за її словами, українська - прадід по батьківській лінії з Полтави. Прабабуся по материнській лінії - гречанка, а другий прадід - російський.
Після закінчення школи Майборода надійшла в Щукінське училище, з першої спроби пройшовши конкурс в 360 чоловік на місце. Іскру таланту в дівчині тендітної статури і середнього зросту (165 см) розгледіла Марина Пантлеева, у якій навчалися Наталія Антонова, Антон Макарський, Максим Аверін, а Ольга Погодіна і зараз згадує наставницю зі здриганням. Славу жорсткого педагога Марина Олександрівна виправдала: з 38 надійшли диплом отримали 25 студентів, в тому числі і Юлія.
театр
У 2002 році Майборода почала сходження по кар'єрних сходах. У пошуках «власної» сцени за 10 років дівчина змінила кілька театрів. Першим виявився «Трагіфарс». Незабаром актриса перевелася в Театр Марка Розовського, а потім до Костянтина Райкіна.У «Сатириконе» eй запропонували маленьку роль в одному спектаклі, але вже після початку репетицій Юлія пішла в драмтеатр Рубена Симонова. Крім цього, вона грала в центрі «Акта Сакраменталіс» і в театрі «Біля Нікітських воріт».
Фільми
Кінематографічна біографія Майбороди бере початок в 2005-му з мелодрами «Чорна богиня», відразу з головної ролі. Одночасно почалися зйомки історичного проекту «Ад'ютанти любові». Тут Юлії дісталася роль дочки Жозефіни Богарне. В цей же час виходить кримінальна стрічка Петра Штейна «Зона», заснована на реальних подіях. Дівчина постала в образі адвоката.
Слідом були комедії «Пристрасті по кіно» і «Хто в домі господар?». Актрису затвердили на головну роль у фільмі «За законом тяжіння», містичному бойовику «Убити змія». Вона засвітилася також і в серіалі «Слуга государів», де перевтілилася в придворну даму. Потім в фільмографії Юлії з'явилися картини «Два кольори пристрасті», «Крем», «Далі любов».
У 2009 році Майборода зіграла зоряну роль в багатосерійному детективі «Танго з ангелом». Заради ролі художниці, яка перемогла рак, їй довелося розпрощатися з волоссям. Але жертва виявилася виправданою - коротка стрижка згодилася для військової драми «Подробиці тижня». Тут Юля, переконала режисера, який збирався дати дівчині епізод, що краще неї з центральним персонажем не впорається ніхто, перевтілилася в голови колгоспу.
У перших рядах героїні Майбороди в серіалах «Морпіхи» і «Непутевая невістка». На рахунку актриси роботи в мелодрамі «Серйозні стосунки», медичному ситкомі «Інтерни», шпигунському фільмі «Батьківщина».
Нова хвиля популярності навколо імені Юлії Майбороди піднялася після виходу на екрани кримінального проекту «Карпов». У 2015 році вона потрапила в каст детектива «Останній мент» з Гошею Куценко в головній ролі.
За участю Майбороди в 2017 році пройшов показ телесеріалу «Алмази Цирцеи» про зниклого раритет, після крадіжки якого потягнулася низка вбивств. Юлія з'явилася в одному епізоді фільму. У детективній мелодрамі «Панночка і хуліган» артистка з'явилася в образі Елли, подружжя власника клубу (Максим Мітяшін).
У 2019 м Юлія порадувала шанувальників грою у військовій драмі «Неопалима купина» за однойменним оповіданням Бориса Васильєва. У фільмі про колишню фронтовичкам, звикають до мирного життя, знялися Данило Страхов, Єлизавета Арзамасова, Олексій Кравченко.
Мелодрама «Вчителі» розкрила ту сторону взаємин дітей і педагогів, про яку говорити не прийнято. У картині Майборода постала в образі викладача алгебри і геометрії. У числі її екранних колег - дочка заступника міністра освіти, яка не захотіла скористатися привілейованим становищем.
Особисте життя
Юлія не любить розкривати таємниці особистого життя. «Інстаграм» тут шанувальникам не помічник - в акаунті можна відшукати фотографії актриси в купальнику або пікантному білизна, але поки ні натяку на романтичні відносини. До слова, зніматися в оголених сценах oна відмовляється, вважаючи, що так втрачається якась таємниця, притаманна кожній жінці.Чутки про заміжжя, що з'явилися в 2018-м, Майборода сама спростувала. Майбутній чоловік, розповіла вона в інтерв'ю, не обов'язково повинен бути колегою. Головне - щоб знаходив час для дружини і дітей, володів сильним характером.
У свій час у Юлі був домашній вихованець - собака породи далматинець, потім з'явилася кішка. Що стосується читання, то на тумбочці лежать в основному сценарії. Але трапляється звертатися і до класики, і до фантастичних романів.
«Я ходжу іноді в театр, хоча і на шкоду собі, тому що треба ще й роль підучити, і півночі потім не спати після спектаклю, а назавтра бігти на репетицію. Люди, які хочуть досягти успіху в своїй професії, повинні хапатися за все і жити на повну котушку. Я намагаюся це робити. Зупинишся - і все завалиться, нічого не встигнеш ».У дитинстві Майборода займалася верховою їздою, танцями і малюванням. На останнє захоплення актриса як і раніше знаходить час. Це спосіб зняти напругу і переключитися. Ще один спосіб отримати релакс - подивитися мультфільми.
Юлія Майборода зараз
У компанії Андрія Чадова і Олександра Нікітіна артистка попрацювала над серіалом «Пристави», що розповідає про будні стягувачів боргів. Сюжет стрічки частково був заснований на подіях, що мали місце в житті.
Ще одна прем'єра, яка була запланована на 2021 рік, - серіал Микити Грамматикова «Феміда бачить», в якому задіяна Юлія Майборода, а також Олександр Половцев і Дмитро Мазуров. Фільм розповів про поліцейського, який мріє грати в кіно. Режисер, до речі, представник третього покоління творчої родини: син Єгора Грамматикова і онук Володимира Грамматикова.
Навесні на телеканалі ТНТ стартувала прем'єра «Міліціонера з Рубльовки». У проекті режисера Поліни Ануфрієва Юлія не тільки продемонструвала свій акторський дар, але і вельми непогані вокальні дані, заспівавши пісню American Boy.
Режисерський талант Майборода використовувала при виробництві веб-серіалу «Школа гейш». Виконавцями головних ролей в роботі випускниці Щукінського училища виступили Марія Баєва, Виниченко Ольга, Юлія Акімова, Юлія Серіна і інші висхідні зірки вітчизняного кінематографа.
фільмографія
- 2005 - «Чорна богиня»
- 2005 - «Ад'ютанти любові»
- 2006 - «Хто в домі господар?»
- 2007 - «Слуга Государевий»
- 2010 - «Подробиці тижня»
- 2011 - «Морпіхи»
- 2012 - «Непутевая невістка»
- 2012-2014 - «Карпов»
- 2015 - «Заради любові я все зможу»
- 2015 - «Останній мент»
- 2017 - «Алмази Цирцеи»
- 2019 - «Неопалима купина»
- 2019 - «Вчителі»
- 2021 - «Пристави»
- 2021 - «Феміда бачить»
- 2021 - «Міліціонер з Рубльовки»