біографія
Юлія Кадушкевич - білоруська актриса театру і кіно, знімається найчастіше в телесеріалах. Популярність наздогнала актрису після участі в картинах «Смугасте щастя», «Хочу заміж» і «Розірвані нитки». Крім того, Кадушкевич - популярна телеведуча на білоруському каналі.
Юлія народилася 15 лютого 1985 року в Вітебську, де і пройшли дитинство і юність дівчинки. Мама працювала режисером на місцевому телебаченні, тому дівчинка рано дізналася цю сторону життя. А бабуся Кадушкевич була палкою прихильницею театру і вистав. Можливо, від родички майбутня актриса успадкувала любов до сцени.
![Актриса Юлія Кадушкевич Актриса Юлія Кадушкевич](/userfiles/126/19371_1.webp)
У середній школі Юля встигала з усіх предметів, тому вчилася на відмінно. Батьки наполягали, щоб дівчинка старанно займалася іноземними мовами, так як бачили дочка в професії перекладача. Сама дівчина пройшла через різноманітні мрії: від стандартних дитячих «хочу бути вчителькою або доктором» до «буду танцювати в балеті, а потім стану письменницею».
Але одного разу на Кадушкевич зійшло осяяння: є професія, в якій можна бути ким завгодно. І за місяць до випускного балу Юлія почала готуватися до вступних іспитів. Абітурієнтка вирушила до столиці Білорусі і з першої спроби вступила в Державну академію мистецтв. Дівчину прийняли на факультет акторської майстерності, де в той рік робив набір заслужений артист Фома Сильвестрович Воронецький.
![Юлія Кадушкевич в театрі Юлія Кадушкевич в театрі](/userfiles/126/19371_2.webp)
У 2006 році, відразу після отримання диплома починаючу актрису запросили в трупу Національного академічного драматичного театру імені Максима Горького, в якому на сьогоднішній день актриса зіграла понад три десятки ролей. Також Юлія одного разу виступала в спектаклях приватного театру «Ч». Серед робіт актриси - участь в постановках «Тригрошова опера», «Прибуткове місце», «Приборкання норовливої» «Уявний хворий», «Мачуха».
Білоруські телеглядачі знайомі з Юлією Кадушкевич як з телеведучою. Актриса деякий час була обличчям рубрики «Леді чистота», що виходить в ранковому ефірі, а потім разом з Дмитром Пустільник стала спілкуватися з глядачами в студії місцевої варіації популярної програми «Жди меня».
Фільми
У кіно Юлія Кадушкевич дебютувала, ще навчаючись в театральній академії. У студентські роки дівчина встигла взяти участь у чималій кількості проектів. Спочатку з'явилася соціальна картина «Маленькі втікачі» про допомогу трьох підлітків бабусі, яку родичі збираються здати в будинок для людей похилого віку.
![Юлія Кадушкевич у фільмі «Важкий пісок» Юлія Кадушкевич у фільмі «Важкий пісок»](/userfiles/126/19371_3.webp)
У військовому фільмі 2004 року «Піти й не повернутися» актриса втілила в життя образ дівчини Зосі, яка разом з партизаном Антоном Голубине (Кирило Захаров) потрапляє до фашистів, але не здається. Через рік фільмографія юної артистки поповнюється ролями в ексцентричної комедії «Колір кохання», драмі «Ніжна зима» і військовому фільмі «Людина війни».
Увагу до себе актриса привернула за допомогою історичної стрічки «Я пам'ятаю», яка принесла Юлії ряд престижних білоруських премій - «Золотий Витязь», «Надія Бригантини» і «Кришталевий Лелека». У фільмі мова пішла про людей, які пережили чорнобильську аварію, смерть близьких. Крім Юлії Кадушкевич, у фільмі головних героїв зіграли Анатолій Кот, Ольга Фадєєва, Володимир Гостюхін.
Через два роки пішли пригодницька комедія «Королі гри», бойовик «Пантера», філософська драма «Третє небо». У 2008 році артистка знялася в військово-біографічному киноромане «Важкий пісок». У телефільмі розповідалося про сімейну пару Рахілі і Якова Іванівських (Ірина Лачина, Олександр Арсентьев), життя яких протікала на тлі політичних змін в Росії на початку ХХ століття. На рахунку Юлії - епізодичні ролі в серіалах «Суд», «Капітан Гордєєв». У 2010 році артистка отримала роль дочки головного героя Ані в бойовику «Псевдонім« Албанець »-3».
![Юлія Кадушкевич у фільмі «Знахарка» Юлія Кадушкевич у фільмі «Знахарка»](/userfiles/126/19371_4.webp)
Набравшись досвіду, Кадушкевич, яка в першу чергу вважає себе театральною актрисою, стала погоджуватися тільки на головні ролі.
Актриса перетворювалася в основних персонажів в сімейній сазі «Поки ми живі» і ряді мелодрам: «Найщасливіша», «В очікуванні кохання», «Один єдиний і назавжди», «Знахарка». Причому ці фільми, в тому числі і «Голубка», і «А сніг кружляє ...», були в основному російського, а не білоруського виробництва. У детективі «Поцілунок Сократа» Юлія Кадушкевич з'явилася в незвичайному для себе образі - популярної топ-моделі. У фільмі дівчині пощастило попрацювати разом з російськими зірками Оленою Кориковой і Андрієм Соколовим, які постали перед глядачами в ролі детективів-аматорів.
Цікавим проектом для білоруської артистки став комедійний серіал «Зворотний бік Місяця» про подорож в часі російського поліцейського Михайла Соловйова (Павло Дерев'янко).
![Юлія Кадушкевич на зйомках серіалу Юлія Кадушкевич на зйомках серіалу](/userfiles/126/19371_5.webp)
У той же час Юлія пройшла кастинг в комедійний серіал «Смугасте щастя» про дружбу підлітка Петі (Ілля капанец), що знаходиться під пильним наглядом бабусі Аврори (Евеліна Сакуро), і його чотириногого друга - кота Васьки. Юлія зіграла Петін маму, якої не часто доводиться проводити вільний час з власним сином.
Добрі відгуки від глядачів отримала романтична історія «Хочу заміж», в якій актриса співпрацювала з зірками Мариною Денисової, Тетяною Лютаєвою і Андрієм Фроловим. У 2013 році Юлія знялася в кримінальному фільмі «Клянемося захищати» про молодих оперативників районного відділу поліції, недавніх випускників вузу.
![Юлія Кадушкевич у фільмі «Клянемося захищати» Юлія Кадушкевич у фільмі «Клянемося захищати»](/userfiles/126/19371_6.webp)
Останніми роботами актриси стали ролі в мелодрамі «Розірвані нитки» з Євгенією Осипової, любовної історії «Провінціалка» з Антоніною Коміссарова і військово-пригодницької драми «Снайпер: Герой опору» з Гошею Куценко.
Особисте життя
У 2008 році Юлія Кадушкевич попрощалася з самотнім життям. Дівчина вийшла заміж за колегу, актора Романа Подоляко, з яким зустрічалася деякий час до цього. Подружжя іноді разом працюють на знімальному майданчику. Наприклад, обидва брали участь в мелодрамі «Знахарка».
Кадушкевич і Подоляко проживають в Мінську, так як обидва виступають на сцені столичних театрів, правда, різних. Якщо Юлія полягає в театрі імені Максима Горького, то Роман входить в трупу Національного академічного театру імені Янки Купали.
![Юлія Кадушкевич і Роман Подоляко Юлія Кадушкевич і Роман Подоляко](/userfiles/126/19371_7.webp)
Чоловік і дружина впевнені, що професія об'єднує подружжя, і завдяки їй Юлія і Роман краще розуміють один одного. Особливо коли один сильно втомлюється або приїжджає додому занадто пізно. Адже обидва бували в такій ситуації. Незважаючи на гармонію в особистому житті, подружжя поки не поспішають заводити дітей.
У актриси немає власних сторінок в соціальних мережах, в тому числі і «Інстаграме». Офіційний акаунт у «ВКонтакте», де розміщувалися фото від імені Юлії, визнаний неофіційним, тому заморожений з 2013 року.
Юлія Кадушкевич зараз
У творчій біографії Юлії Кадушкевич намітилося затишшя. Зараз актриса тимчасово не знімається в теле- і кінопроектах. Але фільми за участю актриси і раніше транслюються на провідних телеканалах Росії. Так, в 2016 році відбувся повторний показ мелодрами «Вийти заміж за генерала», де акторка з'явилася в ролі Наді Івлєва, в яку закохується одружений генерал Федір Сєров (Юрій Цурило).фільмографія
- 2004 - «Піти й не повернутися»
- 2007 - «Пантера»
- 2008 - «Важкий пісок»
- 2009 - «Суд»
- 2010 - «Псевдонім« Албанець »- 3»
- 2010 - «Найщасливіша»
- 2011 - «В очікуванні кохання»
- 2011 - «Вийти заміж за генерала»
- 2012 - «Зворотний бік Місяця»
- 2012 - «Смугасте щастя»
- 2012 - «Знахарка»
- 2013 - «А сніг кружляє»
- 2014 року - «Клянемося захищати»
- 2015 - «Снайпер: Останній постріл»