біографія
Дмитро Карпачов - український психолог і телеведучий. Дмитро веде популярні шоу з соціальним ухилом: «Кохана, ми вбиваємо дітей», «Детектор брехні», «Вагітна у 16», «дочки-матері», реаліті-шоу «Врятуйте нашу сім'ю». Частина цих передач, спрямованих на те, щоб показати життя реальних середньостатистичних людей, самобутні, придумані на українському ТБ формати, які тим не менш завоювали любов телеглядачів і за межами країни.
Через таку популярності передач особа Дмитра Карпачова знайоме і російським, і білоруським глядачам. Психолог веде більшість шоу, які стали відомі і вийшли за межі країни, тому в російськомовному інтернет-співтоваристві існує жарт про те, що Дмитро Карпачов - єдиний телеведучий на українському ТБ.
![Психолог і телеведучий Дмитро Карпачов Психолог і телеведучий Дмитро Карпачов](/userfiles/126/18957_1.webp)
Дмитра Карпачова називають одним з найбільш «засекречених» телеведучих України. Про психолога відомо тільки те, що лежить на поверхні. Подробиці роботи Карпачова на телебаченні невідомі.
Навіть дата народження Карпачова невідома. Є тільки рік - 1978 ой - і місяць грудень. Народився Дмитро в Кіровограді. Про дитинство і юність не розповідає нічого. Хто за професією батьки Карпачова, які заняття і хобі мав телеведучий в ранні роки, історія теж мовчить.
![Дмитро Карпачов Дмитро Карпачов](/userfiles/126/18957_2.webp)
Після закінчення школи Карпачов залишився в рідному місті, де вступив до університету. Вибрав для себе факультет маркетингу. Після отримання диплома Дмитро вирішив не ставити крапку в освіті. Карпачов поступив у Вищу школу соціології, яка заснована при українській Академії наук. У ці роки у Карпачова остаточно сформувалося бачення майбутньої професії. Дмитро зрозумів, що найбільше йому цікава психологія.
Тому молода людина знову сідає на студентську лаву. На цей раз - інституту управління та економіки. Вибирає вузьку спеціалізацію - психологія і коучинг.
Психологія і телебачення
Телевізійна кар'єра і творча біографія Дмитра Карпачова стартували в 2009 році. До цього Дмитро працював психологом-консультантом в рідному місті і вів тренінги. По всій видимості, ці заняття не приносили високих і стабільних заробітків. Тому, коли в 2009 році Карпачову надійшла пропозиція від керівництва проекту «Шустер Live студія», молодий психолог відразу ж погодився. Дмитра запросили працювати психологом-модератором.
![Психолог і телеведучий Дмитро Карпачов Психолог і телеведучий Дмитро Карпачов](/userfiles/126/18957_3.webp)
Як отримання першого досвіду роботи на телебаченні ця посада для Дмитра Карпачова виявилася корисною. Ця робота проклала стежку до тих висот, які незабаром молодий чоловік почав брати одну за одною.
З «Першого національного каналу» Дмитро перекочував на більш динамічний «СТБ». Це виявився правильний крок, тому що на «СТБ» Карпачов придбав популярність і популярність у глядачів. Дмитро і сьогодні залишається на цьому каналі.
Дебютним проектом на «СТБ» виявилася передача «Правила життя». Тут психолог перетворився в телеведучого. Відсутність спеціальної освіти Герасимчука перешкодою для кар'єрного зростання. Привабливий, інтелігентний, злегка іронічний телеведучий відразу ж сподобався глядачам. Керівництво каналу, бачачи зростаючі рейтинги популярності Карпачова, запропонувало Дмитру новий проект - соціальне реаліті-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей».
![Дмитро Карпачов в шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей» Дмитро Карпачов в шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей»](/userfiles/126/18957_4.webp)
За таким зухвалим і навіть лякаючою назвою ховається проект про важких дітей і підлітків, чия поведінка вводить батьків в ступор. Героїв передачі часто можна назвати маленькими монстрами: ці діти розпещені, грубі, примхливі, не утворені і надмірно самовпевнені. Але мета шоу - показати, що це всього лише діти, причому страждають від батьківської неуважності або нерозуміння, часто з соціально неблагополучних сімей.
Телеведучий наочно показує, що станеться, якщо батьки не перестануть звертатися з дітьми так, як це робили раніше. Крім того, психолог залучає родину в експерименти, які змушують батьків переглянути думку про виховання дітей.
![Дмитро Карпачов в шоу «Детектор брехні» Дмитро Карпачов в шоу «Детектор брехні»](/userfiles/126/18957_5.webp)
Це шоу виступило адаптацією популярної британської передачі «Honey, we're killing the kids».
Успіх передачі на українському телебаченні продемонстрував, що кадрова політика «СТБ» щодо Дмитра правильна. Карпачову постійно пропонують нові і нові проекти, які телеведучому з легкістю вдається перетворювати в рейтингові та улюблені тисячами глядачів.
«Детектор брехні», «Вагітна у 16», «дочки-матері», реаліті-шоу «Врятуйте нашу сім'ю» - ці передачі українські телеглядачі дивляться з величезним інтересом. Дмитру Карпачову вдається майстерно керувати знімальним процесом, утримувати публіку в напрузі і віртуозно «вирулювати» на потрібну тему. При цьому ведучий не читає заздалегідь заготовлені тексти і легко імпровізує.
![Дмитро Карпачов в шоу «Дочки-матері» Дмитро Карпачов в шоу «Дочки-матері»](/userfiles/126/18957_6.webp)
Ці телешоу часто називають справжнім феноменом. Скандальні шоу, в яких головними героями в основному стають неблагополучні сім'ї, стали оглушливо популярні як серед українських телеглядачів, так і у глядачів інших країн пострадянського простору. Критики схиляються до думки, що проекти, які веде Карпачов, виграшно виглядають на контрасті з численними телеконкурсу, де беруть участь тільки зірки шоу-бізнесу, які ніколи не стануть близькі телеглядачам. На тлі цих шоу передачі з головними героями, в яких глядачі дізнаються якщо не себе, то своїх сусідів, приковують погляди.
Раптово передачі Карпачова стали популярні у молодого покоління, яке в принципі вважає за краще Інтернет телебаченню. У соціальних мережах існують цілі групи, де викладаються скріншоти з цих передач. Завсідники цих груп часто діляться найбільш парадоксальними і фантасмагоричні моментами випусків, які викликають шок і сміх, але все з цікавістю і уважністю переглядають шоу в пошуках таких моментів.
![Дмитро Карпачов в шоу «Врятуйте нашу сім'ю» Дмитро Карпачов в шоу «Врятуйте нашу сім'ю»](/userfiles/126/18957_7.webp)
Дмитро Карпачов і сам просуває власну персону і шоу зі своєю участю в Інтернеті. Телеведучий і психолог веде офіційний сайт, присвячений питанням виховання дітей, стосунків і особистого розвитку. Також на сайті зібрано найяскравіші цитати телеведучого, викладена біографія Дмитра Карпачова і регулярно оновлюються новини на найближчі майстер-класи та тренінги психолога.
Особисте життя
Про сім'ю телеведучого зовсім небагато відомостей. Відомо, що особисте життя Дмитра Карпачова, на відміну від героїв його телепередач, склалася чудово. У рідному місті він зустрів дівчину, яку покохав. Дружина телеведучого Ірина кілька молодше свого чоловіка. Хто вона за професією, невідомо. Сам Дмитро в одному з інтерв'ю повідомив, що Іра - тренер з йоги.
![Дмитро Карпачов з сином Дмитро Карпачов з сином](/userfiles/126/18957_8.webp)
У 2009 році Дмитро з Іриною переїхали в столицю України. У цьому ж році відбулася їх весілля. У самому фіналі цього щасливого року - в грудні - у пари народився син Святогор. Поки що це єдина дитина Карпачова. Про другий, як одного разу проговорився телеведучий, вони задумаються, коли син підросте і стане більш самостійною людиною.
Дмитро Карпачов зараз
У 2016 році скандально відоме шоу Дмитра Карпачова «Кохана, ми вбиваємо дітей» офіційно вийшло на російському телебаченні. В трансляцію передачу пустив телеканал «Ю». Також в цьому році на телеканалі пройшли російські прем'єри інших шоу Карпачова - «Врятуйте нашу сім'ю» і «Детектор брехні».
![Дмитро Карпачов Дмитро Карпачов](/userfiles/126/18957_9.webp)
Сам же телеведучий в 2016 був зайнятий запуском нового проекту «Дочки-матері». Це пост-проект, заснований на шоу «Вагітна у 16» і показує, як склалася доля колишніх учасниць передачі. Вже знайомі телеглядачам дівчата знову приходять в студію Дмитра Карпачова, щоб розповісти, з якими проблемами і труднощами зіткнулися через ранньої вагітності і як склалися їхні стосунки з близькими після народження дитини.
проекти
- 2009 - «Вагітна у 16»
- 2011 - «Кохана, ми вбиваємо дітей»
- 2012 - «Врятуйте нашу сім'ю»
- 2012 - «Детектор брехні»
- 2016 - «Дочки-матері»