біографія
Аделіна Моїсеєва народилася в Луганську. Як вона сама зізналася, співати почала в 3 роки і не збирається припиняти ніколи. За «музичного життя» юну невсипущу веде мама, з чого випливає, що любов до цього виду мистецтва у Аделіни спадкова.
![Аделіна Моїсеєва Аделіна Моїсеєва](/userfiles/126/18478_1.webp)
Правда, крім музичних, у дівчинки виявилися ще і математичні здібності. Тому вчилася вона в школі з поглибленим вивченням точних наук. У якийсь момент Аделіна Моїсеєва ледь не «збилася зі шляху», занурившись з головою в захоплюючий світ цифр. Вона навіть надійшла в математичний ліцей. Але через два роки знову «вирулила» на музичну стежку. Українка кинула ліцей і стала студенткою коледжу при Академії культури і мистецтва.
Свої сили на різних конкурсах юна співачка намагалася не раз. Пробитися до успіху їй вдалося не відразу. Наприклад, дівчина брала участь в українському талант-шоу «Х-фактор», але зуміла дійти лише до тренувального табору.
![Аделіна Моїсеєва Аделіна Моїсеєва](/userfiles/126/18478_2.webp)
Вперше удача посміхнулася їй в сусідній країні. Аделіна Моїсеєва зуміла завоювати 2-е місце на конкурсі «Молоді співають джаз». Його фінал відбувся в Москві, на Таганці, в популярному клубі Ігоря Бутмана. Здається, саме тоді юна співачка по-справжньому повірила в свої сили і вирішила пробиватися до музичного Олімпу з більшою наполегливістю. З цією метою прибула в столицю знову і взяла участь в 5-му сезоні проекту «Голос».
«Голос-5»
Сьомий випуск Аделіна Моїсеєва зробила незабутнім: на етап «сліпих прослуховувань» вона підготувала складну композицію, яку важко виконати навіть маститим вокалістам. Дівчина виконала пісню легендарного Джо Кокера «You Are So Beautiful».
Пізніше вона розповіла, що не намагалася один в один повторити манеру виконання зірки: їй хотілося заспівати по-своєму, внісши частинку себе. Здається, їй це вдалося блискуче, тому що до юної виконавиці першим повернувся Григорій Лепс, а за ним і Леонід Агутін. Вони були щиро здивовані, побачивши перед собою тендітну дівчину, а не навченого життєвим досвідом дорослу жінку. Агутін не втримався і запитав, звідки в неї беруться такі звуки.
![Аделіна Моїсеєва Аделіна Моїсеєва](/userfiles/126/18478_3.webp)
Його і вибрала Аделіна Моїсеєва своїм наставником. Зізналася, що цей вибір «підказаний» ще дитячими спогадами. Адже чи не першою піснею, яку вона почала співати в ранньому дитинстві, виявився хіт Леоніда Агутіна «Февраль».
Наступний етап проекту - «Поєдинки» - виявився не менш захоплюючим і запам'ятався шанувальникам учасниці телешоу. Аделіна Моїсеєва і Вадим Капустін були об'єднані наставником в дует, який виконав знамениту композицію Вана Моррісона «Moondance». Цю пронизливу пісню про осінь Джордж Клуні виявив бажання взяти з собою на безлюдний острів.
Діма Білан висловив своє захоплення від виконання хіта вигуком: «Енергія, натягнута струна!». Здається, з такою оцінкою були згодні всі. Але наставнику Леоніду Агутіну довелося вибирати, і він віддав перевагу Вадиму Капустіна. На превелику радість шанувальників Аделіни Масовий, порятунок прийшов до неї від Поліни Гагаріної. Так дівчина опинилася в її команді і отримала шанс продовжити участь на проекті.
Особисте життя
Поки що особисте життя Аделіни Масовий - це її батьки і улюблені друзі. Але головне - це музика, без якої дівчина не уявляє свого існування. Українка співає в естрадно-джазовому ансамблі і мріє про дебютному авторське альбомі.
![Аделіна Моїсеєва Аделіна Моїсеєва](/userfiles/126/18478_4.webp)
У вільний час дівчина любить малювати, і це у неї теж виходить чудово. Здається, в ній приховано ще чимало талантів, про які належить дізнатися її шанувальникам.