біографія
Третій сезон шоу «Танці» на ТНТ Дмитро Щебет вважає дуже важливою сторінкою свого життя. Метою хлопця було не просто «засвітитися» на екрані, а перемогти. І це зрозуміло, адже танці - це те заняття, якому він присвятив більшу частину свого часу в дитинстві і юності. Сьогодні він не просто обдарований танцюрист і переможець шоу «Танці», але і талановитий хореограф.Дитинство і юність
Діма народився в квітні 1992 року (знак зодіаку Тілець) в маленькому казахстанському місті Ріддер. У шкільному віці енергії у хлопця було стільки, що вона «зашкалювала». Щебет з посмішкою згадує, що відвідував відразу кілька секцій. Він ходив на плавання, вивчав англійську, займався біатлоном, волейболом і баскетболом. І навіть входив до гуртку юного орнітолога. Але його найулюбленішою секцією все-таки була танцювальна.
У школі Дмитро організував баттл-команду, яку хлопці назвали Devil's Crew. Функціонує вона і в наші дні. Незабаром він так поринув у танцювальну індустрію, що разом закинув всі додаткові заняття.
Батькам це зовсім не подобалося. Його батько, шанована в місті людина, начальник міського управління МНС, навіть соромився такого захоплення сина. Мати теж вважала, що «танцюльки» - це несерйозно. Але коли рідні побачили, як докладно Діма відноситься до справи, і помітили, що для нього це по-справжньому важливо, взяли і зрозуміли сина.
У рідному Казахстані Діма отримав атестат зрілості в школі-гімназії. Потім він вступив в Східно-Казахстанський коледж мистецтв імені братів Абдуллін. Отримана спеціальність - соціально-культурний діяч. Але подальша біографія Дмитра щебет виявилася пов'язаною ні з чиновницької роботою, а з хореографією.
танці
Переломний момент в житті танцюриста трапився, коли хлопця покликали знятися в епізоді фільму «Заборонені танці». Там Діму зауважив відомий хореограф Костянтин Діхнов. Він запросив талановитого юнака до свого театру танцю.Незабаром Щебет потрапив на екрани вдруге. Він став учасником 6 сезону українського проекту «Танцюють всі». Яскравим спогадом для шанувальників шоу став його виступ з Алісою Доценко. Діма зумів дійти до суперфіналу і навіть зайняв 3 місце. На фінальний танець він запросив батьків і сестру, він хотів, щоб вони на власні очі побачили, чим займається їхній син і брат. Адже на шоу він зміг проявити себе справжнім артистом і непересічною особистістю. Правда, в рідному місті його участь в «Танцюють всі» чомусь пройшла непоміченою. В інтерв'ю він припустив, що, можливо, людям потрібна була перемога, а не 3 місце. В результаті танцюрист вирішив залишитися в Україні.
З 2013 року хлопець виступає з танцювальним колективом Apache CREW ( «Апачі Крю»). Дмитро не перший представник цього об'єднання на проекті «Танці». У першому сезоні шоу його представляв Віталій Савченко, у другому - Микита Орлов. У складі Apache CREW Щебет знявся в кліпах таких музикантів, як Джамала, Монатік, групи «Bahroma».
У березні 2014 року Apache CREW зайняли перше місце на престижному фестивалі ЛКС «Краща команда країни» і виграли головний приз - 50 000 гривень (на той момент близько $ 5 тисяч). Це було першим виходом Діми за команду.
Стиль, в якому Діма відчуває себе органічно, - breaking. Він стверджує, що цей стиль динамічно розвивається, хоча і є найскладнішим. Хореограф сам ставить деякі номери, привносячи в них власну родзинку. За його словами, у нього немає кумира в танцювальному світі, але надихається він творчістю Михайла Баришнікова.
«Танці» на ТНТ
На 3 сезон проекту «Танці» на ТНТ Дмитро Щебет прийшов уже сформованим і досвідченим танцюристом. Кастинг він пройшов легко, тому два наставника - Мігель і Єгор Дружинін - змагалися за юнака, бажаючи взяти його в свою команду. Потрапив Діма до Мігелю. Цікаво, що під час вибору молода людина випадково обмовився, сказавши, що він радий тому, що його «виграв» Мігель. Так з посмішкою і пішов Щебет за проектом.
Дмитро Щебет каже, що брати участь в цьому шоу не було головною метою його життя. Він з цікавістю спостерігав за конкурсантами, особливо тоді, коли приходили його близькі знайомі і друзі. Але коли він зважився прийти, то не пошкодував про це. Адже це зовсім не зайва можливість - потрапити на екрани і стати популярним. А ще Діма стверджує, що «Танці» дарують мрії і перспективи.
В рамках проекту танцюристи відвідали зйомки програми «Битва екстрасенсів», де стала відома головна мета перебування Дмитра в шоу. Він сказав, що мріє виграти ці 3 млн рублів, щоб подарувати мамі будинок: «Я відчував, що в мене вистачить сил перемогти, але щоб все вийшло точно, ми з мамою вирішили укласти парі. Родинне гніздо у нас є, але мама мріяла про свій будинок ».
Вболівальники з фан-групи Дмитра, та й усі, хто любить телепроект, із захопленням подивилися танцювальний номер, який виконали Дмитро Щебет і Варвара Шіленіна. Хлопці танцювали дуже продумано і відчуте, як справжні артисти.
На один ефір він потрапив в команду Єгора Дружина. Діму поставили в дует з Дашею Ролик. Їм зробили номер під пісню Макса Коржа «Ендорфін». І, як і раніше, Щебет проявив себе блискуче.
За його словами, переломним для нього став концерт, в якому учасники танцювали з дітьми. Щебет виконав брейк-данс з Русланом Громовим. Юний учасник нагадав Дмитрові про його шкільні роки. Саме цей виступ допомогло йому розкритися і відчути себе вільним.
У фінальній четвірці проекту залишилися Баін, Даша Ролик, Стас Литвинов і Дмитро Щебет. В результаті глядачі, які перейнялися щирістю і неймовірним талантом Діми, віддали найбільше голосів йому. До того ж танцюриста підтримували зірки естради. Серед них співак ALEKSEEV, під пісню якого «океанами стали» Дмитро станцював.
У 2017 році танцюрист в складі колективу Apache CREW з'явився в півфіналі «Євробачення», команда презентувала зачаровує номер The Children's Courtyard. Діма постійно проводить майстер-класи в PROТАНЦИ - проект авторів і творців шоу «Танці» на ТНТ, креативним продюсером і ідейним натхненником школи є Мігель.
Влітку 2018 року Щебет погодився попрацювати педагогом танцювального табору «РЕВОЛЮЦІЯ» в місті Туапсе. Нерідко молода людина бере участь в танцювальних фестивалях, правда, тепер в ролі журі. Навесні 2018 року він увійшов до суддівського складу премії ARTIS.
Особисте життя
«Натуральний блондин», як сам себе називає Діма, чарівний і харизматичний хлопець. А ще у нього прекрасне спортивне тіло. Не дивно, що армія його фанатів на дві третини складається з дівчат. Тому особисте життя Дмитра щебет представляє небувалий інтерес для його шанувальників.Відомо, що деякий час хореограф зустрічався з Оленою Головань. Дівчина брала участь в трьох популярних телешоу - «Танцюють всі», «Танці» на ТНТ і «Холостяк». Пара познайомилася на першому проекті. Казахстанський танцюрист підкорив серце красуні з Лубен не відразу. Але потім романтичне почуття захопило пару. За розвитком їхніх стосунків з інтересом спостерігали фанати. Після проекту Дмитро Щебет і Олена Головань розлучилися. Їх роман закінчився, а почуття охололи. Так пояснив розрив танцюрист.
У 2019 стало відомо, що танцюрист влаштував своє особисте життя. Його новою дівчиною стала зірка «Танців» Юліана Бухольц. У серпні цього ж року пара стала батьками. У них народився син Ітан. Новоспечені батьки завели малюкові окремий «Інстаграм», в якому викладають його фотографії.
Трохи пізніше Дмитро розповів, що вони з Юліаною зіграли весілля. Молоді люди щасливі в шлюбі. Дружина вирішила розкрити секрет міцних стосунків у сім'ї: «Нам з Дмитром дуже пощастило: як ми самі, так і люди навколо бачать в нас двох окремих особистостей. А коли в стосунках обидві людини розвиваються - це запорука розвитку і самих відносин. Ми вчимося на помилках інших, дивимося на інші пари і бачимо, як ми не хочемо. А ще ми розмовляємо один з одним і спокійно розбираємося з питаннями. До чого всіх і закликаю. Чи не мовчати. Чи не терпіти. Чи не додумувати того, чого немає ».
Подіями з життя танцюрист ділиться в «Інстаграме» і у «ВКонтакте». Нові фото в його акаунтах з'являються регулярно.
Дмитро Щебет зараз
Зараз Дмитро продовжує розвиватися в обраному напрямку. Він виступає і дає майстер-класи. Крім Apache Crew, він є членом спільнот Fizika Moscow і Тане Час, а також художнім керівником арт-союзу FIZIKA.
Разом з іншими учасниками шоу «Танців», серед яких Даша Ролик, в 2020 році Дмитро організував «Танцювальний тур на Мальдівах». Тих, хто купив квиток, очікував відпочинок на острові, поєднаний з тренуваннями.