біографія
Колишня учасниця скандального шоу «Дом-2» Тетяна Кирилюк сьогодні відома шанувальникам не тільки як довгожителька проекту, але і як телеведуча і письменниця. Ще до приїзду на периметр телевізійної будівництва романтичних відносин дівчина працювала на українських телеканалах, а недавно вийшли в світ книги Тетяни Кирилюк.
Таня народилася в місті Рівне, який розташований в Західній Україні. Після закінчення середньої школи в біографії Тетяни Кирилюк з'являється вуз в столиці України: вона вчилася на факультеті економіки і управління в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Паралельно з навчанням дівчина підробляла фотомоделлю. Відверті фото Тетяни Кирилюк з'являлися навіть у популярних чоловічих журналах.
![Телеведуча і письменниця Тетяна Кирилюк Телеведуча і письменниця Тетяна Кирилюк](/userfiles/126/18362_1.webp)
Крім того, дівчина розвивалася в різних напрямках і пройшла безліч курсів і майстер-класів, від стиліста-візажиста до вищих курсів телеведучих. Саме отриману професію на останніх з них Кирилюк вирішила вибрати своєї шляхів.
телебачення
Тоді ж вона з успіхом подолала кастинг українського каналу «М1» та стала вести розважальні передачі «Чіпси. Чікси. Лавандос »,« Guten Morgen »,« Billboard Chart Show »і« Безсоромні ». У своїх шоу Тетяна Кирилюк без цензури говорила про секс, музиці і шоу-бізнесі.
Як медіа-персона Тетяна була епатажної і розкутою, без сорому обговорювала з глядачами пікантні теми. Крім того, дівчина знімалася в відеокліпі поп-співака і телеведучого програми подорожей «Орел і Решка. На краю світу »Колі Серги. Кирилюк з'явилася в його відеоролику на пісню «жаднюга-яловичини». Вона блискуче проявила себе в ролі ведучої корпоративів, приватних вечірок та урочистих заходів.
У знаменитому реаліті-шоу «Дом-2» Тетяна з'явилася на початку 2013 року і пробула там майже 700 днів. Рудоволоса, з яскраво-коричневим кольором очей красуня відразу ж звернула на себе увагу глядачів. І майже відразу дівчина увійшла в список найбільш скандальних учасниць за всю історію шоу.
![Тетяна Кирилюк і Джозеф Мунголле Тетяна Кирилюк і Джозеф Мунголле](/userfiles/126/18362_2.webp)
Спочатку вона прийшла до Андрія Соколовського, який був самотній, але вже на наступний день оголосила, що його темперамент їй не підходить. Деякий час дівчина безуспішно намагалася побудувати стосунки з багатьма хлопцями, в тому числі з незвичайним хлопцем Венцеславом Венгржановскім.
![Тетяна Кирилюк та Богдан Ленчук Тетяна Кирилюк та Богдан Ленчук](/userfiles/126/18362_3.webp)
Пізніше їй вдалося скласти пару, і не одну. За два роки на проекті Тетяна зустрічалася з Олександром Бовшик, Миколою Должанський, Джозефом Мунголле, Богданом ЛЕНЧУК, Іллею Григоренко. Але, мабуть, найсерйозніший її роман на майданчику був з Євгеном Ярмо. У жовтні 2014 року вони оголосили про те, що планують узаконити свої стосунки в кінці року.
![Тетяна Кирилюк та Ілля Григоренко Тетяна Кирилюк та Ілля Григоренко](/userfiles/126/18362_4.webp)
Шанувальники Тетяни чекали весілля. Однак перед самим святкуванням Нового 2015 го року дівчина офіційно оголосила, що залишає проект, щоб реалізовуватися за периметром.
Глядачі шкодували про те, що Тетяна пішла з проекту, а ось учасники, напевно, зітхнули з полегшенням: епатажна красуня постійно з усіма сварилася, «виносила мозок» і навіть билася.
![Євген Ярмо і Тетяна Кирилюк Євген Ярмо і Тетяна Кирилюк](/userfiles/126/18362_5.webp)
Скандали навколо особистості Тетяни з'являлися ніби з нізвідки. Так, журнал «Флірт» використовував фото Кирилюк для реклами інтим-послуг. Дізнавшись про це, щоб розвіяти всі домисли на її рахунок, вона зателефонувала за вказаним номером, де їй повідомили, що «вона» зараз зайнята з клієнтом. Тетяна подала на видання до суду.
У 2017 році Тетяна вирішила взяти участь в новому реаліті на телеканалі «П'ятниця» під назвою «Школа Ревізорро». Кирилюк була впевнена, що їй вдасться пройти всі етапи і замінити Олену Летючу на посту ведучої, але, на її жаль, надовго в цьому шоу вона не затрималася. Вже на другому тижні проекту Летюча сказала, що у ведучої програми «Ревізорро» повинна бути ідеальна репутація, а під час проекту одна з суперниць Тетяни пригадала і її участь в «Домі-2», і відверті фото.
Особисте життя
Поза телевізійних камер особисте життя Тетяни Кирилюк не менш цікава, хоча імен своїх шанувальників дівчина не оприлюднює. Відомо, що ще до появи в «Домі-2» у неї було чотири довгострокових роману, переважно багаторічних.
Після проекту дівчина отримала російське громадянство, про що повідомила в соціальних мережах. Також сказала, що планує перевезти в Москву і маму.
![Тетяна Кирилюк з хресною Людмилою Мілевською Тетяна Кирилюк з хресною Людмилою Мілевською](/userfiles/126/18362_6.webp)
Тоді ж в Мережі з'явилися чутки, що у Тані є дитина - син Гоша, якого вона залишила в Україні з матір'ю, а сама відправилася в Москву на заробітки. Ця інформація довго обговорювалася в Інтернеті, але так ніким і нічим не була підтверджена, залишившись слухом.
Чимале значення в житті Тетяни грає її хрещена, письменниця Людмила Мілевська, яка припадає старшою сестрою її матері. Ця жінка публічно обговорювала хлопців улюбленої хрещениці і давала їй доречні поради. Після «Дому-2» обговорювати околопроектние теми вони стали разом. Багато коментарів Тетяна залишає на адресу Ольги Бузової. Кирилюк негативно висловлювалася з приводу виданої книги Ольги «Ціна щастя», хоча, за її ж зізнанням, книгу не читала і не планує цього робити.
![Тетяна Кирилюк в студії програми «Прямий ефір» Тетяна Кирилюк в студії програми «Прямий ефір»](/userfiles/126/18362_7.webp)
А після гучного розладу між футболістом Дмитром Тарасовим і Ольгою Бузової Кирилюк в «Прямому ефірі» розповіла телеведучому Борису Корчевніковим свою думку про розлучення Бузової. Вона вважає, що Ольга вийшла заміж за Тарасова виключно з матеріальної вигоди. А ще Бузова не хотіла дітей, в той час як футболіст її просив про це. Також Кирилюк припустила, що вітряна в спілкуванні з чоловіками Бузова зраджувала своєму чоловікові. Але ніхто її слова всерйоз не сприйняв.
книги
Вплив хресної Людмили Мілевською на колишню учасницю телепроекту проявляється ще в тому, що вона мотивувала Кирилюк взятися за письменницьку працю.
В результаті Кирилюк видала вже три книги в жанрі жіночої іронічного детективу. У 2016 році світ побачило її твір «Синдром маркізи Помпадур». Незабаром вийшла друга книга - «Синдром Червоної шапочки». У 2017 році вона представила свою нову книгу «Злочин без покарання».
![Тетяна Кирилюк та її книга «Синдром маркізи Помпадур» Тетяна Кирилюк та її книга «Синдром маркізи Помпадур»](/userfiles/126/18362_8.webp)
Найчастіше вільний час Тетяна проводить за ноутбуком, пише оповідання та придумує нові сюжет для книг. Також захоплюється йогою, вивчає психологію і багато подорожує. Так як дівчина вільно володіє англійською мовою, то ніяких труднощів в закордонних поїздках вона не відчуває.
Тетяна Кирилюк зараз
Сьогодні Тетяна - частий гість ток-шоу. Як зоряного експерта вона з'являлася в ефірі «Говоримо і показуємо», «Чоловіче / Жіноче».
Влітку 2017 роки Тетяна в «Інстаграме» поділилася з передплатниками приємною новиною - вона купила двокімнатну квартиру в Москві.
![Тетяна Кирилюк Тетяна Кирилюк](/userfiles/126/18362_9.webp)
Кирилюк позиціонує себе як письменниця, журналіст і телеведуча телеканалу «Поїхали!». Дівчина веде програму «стажерки», де знаходить вакансію і відправляється за пригодами на нове місце роботи. Вона вже побувала в «шкурі» співробітника поліції, зоопарку та пожежної частини.
Також канал в 2018 році запустив новий проект «Поїхали за покупками», де Тетяна Кирилюк ділиться порадами, що ж купити такого незвичайного в подорожах по Росії і СНД, щоб сувенір не припадав пилом на полиці.
Бібліографія
- 2016 - «Синдром маркізи Помпадур»
- 2016 - «Синдром Червоної Шапочки»
- 2017 - «Злочин без покарання»