біографія
Маргарита Марсо - колишня учасниця популярного реаліті-шоу «Дом-2». Сьогодні у дівчини є чоловік і двоє дітей. Ще Рита займається власним бізнесом.Дитинство і юність
Біографія Маргарити Марсо (Агібалова) почалася в Москві 22 серпня 1990 під знаком Діви. За освітою вона фінансист, отримала вищу освіту за спеціальністю «фінанси і кредит».
![Маргарита Агібалова з мамою і сестрою Маргарита Агібалова з мамою і сестрою](/userfiles/126/17840_1.webp)
Дівчина має привабливі риси обличчя, зріст - 168 см, вага 50 кг. Разом зі своєю старшою сестрою і мамою Маргарита брала участь в реаліті-шоу «Дом-2», де намагалася створити сім'ю і налагодити особисте життя. Жінки з родини Агібалових стали зірками на каналі ТНТ.
"Дім 2"
Любовна історія Маргарити і початок участі в «Домі-2» стартували з відносин з Андрієм Черкасовим. Познайомилися вони за межами телевізійної зйомки. До цього молодий хлопець Андрій зустрічався з Ольгою Агібалова - старшою сестрою Ріти. Тоді молодша Агібалова володіла складним характером, слухала важку музику і вела себе недвозначно відверто. Це стало перевагою дівчата перед родичкою.
![Маргарита Марсо і Андрій Черкасов на проекті Маргарита Марсо і Андрій Черкасов на проекті](/userfiles/126/17840_2.webp)
Щоб заявити про свої стосунки, парі довелося пройти випробування довжиною в рік. Коли Андрій зустрів Маргариту, їй виповнилося 17 років. За правилами проекту брати участь в ньому можуть тільки особи, які досягли повноліття. Незважаючи на те, що Рита зав'язала відносини з екс-хлопцем рідної сестри, між родичками не було скандалів з цього приводу.
Роман з обранцем, який привів Риту на проект, тривав досить довго. Однак з боку Андрія не було рішучих чоловічих вчинків. Одноманітність дало тріщину, після чого союз розпався.
Маргарита - дівчина кмітлива і приваблива, тому довго на проекті одна не залишалася. Другим публічним хлопцем став Женя Кузин.
![Маргарита Марсо і Женя Кузин Маргарита Марсо і Женя Кузин](/userfiles/126/17840_3.webp)
З Євгеном у Маргарити відносини складалися стрімко: вже через кілька місяців пара заявила про вагітність учасниці. Кузин не розгубився і зробив коханій пропозицію на проект. У 2009 році народилася нова сім'я і син, якого назвали Дмитром.
![Маргарита з сином і колишнім чоловіком Маргарита з сином і колишнім чоловіком](/userfiles/126/17840_4.webp)
Народження дитини стало важким періодом для пари, після чого відносини тільки погіршувалися. Ініціатором розлучення, на думку учасників, став прихід мами Маргарити на проект. Ірина Агібалова постійно втручалася в життя молодої пари, що не подобалося Євгену, а Рита неодноразово ставала на захист матері. Шлюб тривав два роки, після розриву син Митя залишився з Маргаритою. Завершення відносин активно обговорювали в ЗМІ.
Після гучного розлучення з Євгеном Кузіним, який через деякий час відмовився допомагати дитині, Маргарита довго не могла прийти в себе і хотіла покинути «Дом-2». Завдяки підтримці матері і старшої сестри дівчині вдалося подолати депресію. У цей період вона поміняла кілька хлопців, романи з якими вийшли дуже швидкоплинними.
![Маргарита Агібалова і Павло Марсо Маргарита Агібалова і Павло Марсо](/userfiles/126/17840_5.webp)
Серед молодих людей Ріти навіть значився Віктор Хорик - друг сім'ї і хресний сина дівчата.
З проекту вона все ж пішла в середині березня 2012 року. Новим обранцем став Павло Марсо, який прийшов на проект до однієї дівчини, а зусиллями майбутньої тещі повів із проекту Риту.
Особисте життя
Про весілля Марсо і Агібалова практично ніхто не знав. На момент одруження в квітні 2014 року Рита вже була вагітна другою дитиною. У молодят народилася дочка Белла. Про це Маргарита практично відразу ж повідомила шанувальникам в «Інстаграме».
![Весілля Ріти і Павла Марсо Весілля Ріти і Павла Марсо](/userfiles/126/17840_6.webp)
Павло Марсо, новий чоловік Рити, за освітою фінансист, забезпечена молода людина, яка на той момент вже міг дозволити собі подорожувати по світу. У своїй професійній діяльності Павло домігся успіхів, в результаті чого він заробляв дистанційно. Це дозволяє йому перебувати в будь-якому куточку світу, маючи під рукою гаджет і доступ до Інтернету. Судячи з фото з соцмереж, пара багато подорожувала до народження дочки і продовжує радувати своїх передплатників Селфі, зробленими в нових місцях.
Союз, який вийшов за рамки традиційної для дівчини публічності, здається міцнішим. Маргарита Агібалова і Павло Марсо в 2016 році переїхали на Кіпр. Це була ініціатива дівчини, яка, за її словами, давно хотіла змінити обстановку і поліпшити умови життя для своїх дітей - Миті і Белли. За словами учасниці скандального шоу, життя на Кіпрі дешевше, ніж в столиці Росії.
![Маргарита Марсо з дітьми Маргарита Марсо з дітьми](/userfiles/126/17840_7.webp)
На сьогоднішній день Маргарита налагодила відносини з колишнім чоловіком, який проявив бажання спілкуватися з сином і почав допомагати матеріально.
Крім участі в телепроекті «Дом-2», дівчина володіє бізнесом. Маргарита Марсо офіційно є власником модного бутика. З 2017 року соцмережах вона постить трендові речі, цікавиться модою і красивими місцями для відпочинку.
Риті вдалося домогтися сімейного щастя, яке далося їй непросто, і реалізуватися як особистість, займаючись власною справою.
![Бізнесвумен Маргарита Марсо Бізнесвумен Маргарита Марсо](/userfiles/126/17840_8.webp)
У 2016 році користувачі Мережі обговорювали п'яну витівку Маргарити Марсо. В Інтернеті з'явилося відео, на якому дівчина ображає колишнього учасника "Дому-2» Сергія Пинзаря, називаючи чоловіка «лохом». Відомо, що в минулому Сергій намагався побудувати відносини на проекті зі старшою сестрою Ріти - Ольгою.
Маргарита Марсо зараз
Навесні 2018 року відбулося конфлікт між Ксенією Бородіної і Катею Жужею. Після сварки багато спільні знайомі дівчат перейшли на сторону беззмінною ведучої «Дому-2». Каті ж залишилася вірна Маргарита Марсо. Але через деякий час стало відомо, що і ці подруги посварилися. Однак сварка Ріти і Каті тривала недовго - незабаром Маргарита виклала спільне фото з Жужею в «Інстаграм», після чого стало зрозуміло, що дівчата помирилися.
![Катя Жужа і Рита Марсо посварилися і помирилися Катя Жужа і Рита Марсо посварилися і помирилися](/userfiles/126/17840_9.webp)
Сім'я Марсо після подорожі по Кіпру повернулася в Москву, де купила квартиру. Тривалий час там робився ремонт, про що Рита докладно розповідала фанатам на каналі YouTube. На початку літа дівчина повідомила, що роботи в будинку закінчені і сімейство в'їхало в нову житлоплощу.
Однак через місяць шанувальники колишньої учасниці реаліті-шоу дізналися, що квартира молодої пари виставлена на продаж. Уже навіть встановлена ціна - 15 млн рублів. Ще виявилося оголошення про продаж іншої квартири Маргарити, яку оцінили в 7 млн рублів.
![Маргарита Марсо на Кіпрі Маргарита Марсо на Кіпрі](/userfiles/126/17840_10.webp)
Фанати дівчата вважають, що пара все ж таки зважилася перебратися жити на Кіпр, тому тепер збирає гроші на покупку житла в улюбленому місці.
На початку липня Маргарита виклала незвичне для себе фото в «Інстаграм». Рита постала перед передплатниками зі спини в одних плавках. Фоловерів тут же накинулися на дівчину. Одні писали, що їй давно слід було розкріпачитися, другі - навпаки. Знайшлися й ті, хто вважав, що у Марсо не та фігура, щоб демонструвати її з такого ракурсу: сідниці дівчини назвали "пухкими і обвислими".
![Маргарита Марсо на Кіпрі Маргарита Марсо на Кіпрі](/userfiles/126/17840_11.webp)
Через деякий час Маргарита Марсо розкритикувала маму Ірину Агибалову за негативний пост про онука. Жінка виклала на загальний огляд пост, де одна передплатниця поставила під сумнів психічне здоров'я сина Ріти - Миті. Передплатниці тут же почали обговорювати хлопчика і ту нахабу, що посміла образити дитини. Не залишилася осторонь і Маргарита. Але дівчині не сподобалося те, що мама зважилася викласти в такій пост про онука. Ірина видалила запис, але багато хто встиг побачити публікацію.