біографія
Наталя Бузько - радянська і українська актриса, Заслужена артистка України, учасниця комік-групи «Маски».
Народилася майбутня актриса 27 листопада 1963 року в Севастополі. У студентські роки переїхала до Одеси, де в 1985 році закінчила інститут інженерів морського флоту. Під час навчання у вузі захопилася пантомімою. На початку 80-х років при Одеській філармонії була заснована група пантоміми і клоунади, в яку набирали талановитих молодих людей.
"Маски шоу"
Наталія увійшла до першого складу трупи і стала єдиною жінкою-клоуном шоу-групи «Маски». Разом з Наталією з самого відкриття працювали Борис Барський, Володимир Комаров, Юрій сковороднем. Під керівництвом Георгія Делієва група комедіантів отримала Диплом Всесвітнього фестивалю молоді та студентів у Москві, Першу премію Всесоюзного конкурсу артистів естради, Премію «Золотий ніс» (Габрово), Першу премію Фестивалю артистів цирку (Пхеньян).
Наталя Бузько, крім скетчів, грала в постановках ансамблю, в основі яких використовувалися твори Шекспіра ( «Отелло», «Ромео і Джульєтта»), а також власні інсценування Георгія Делієва «Нічна симфонія» і «Одеський підкидьок».
На телебаченні «Маски-шоу» з'явилися в 1991 році на каналі РТР. Спочатку транслювалися короткі серії, фрагменти театральних виступів. У 1992 році з'явився цикл програм в стилі німого кіно. Трансляції по РТР тривали аж до 1998 року, після чого програма йшла ще рік на ОРТ і 6 років на ТНТ.
Фільми
Наталя Бузько дебютувала в кінематографі на початку 80-х, знявшись в епізодах фільмів «Бережіть жінок» і «Диск-жокей». У 1989 році актриса вперше отримала значущу роль у фільмі режисера Кіри Муратової «Астенічний синдром». Двухсерийная стрічка не пройшла радянську цензуру і була випущена тільки в обмежений прокат. Але на Фестивалі в Берліні драма отримала спеціальний приз «Срібний Ведмідь». У 1991 році артистка вперше зіграла головного персонажа в кінокомедії Георгія Делієва «Сім днів з російською красунею». У фільмі-пародії на часи перебудови Бузько з'явилася в знайомому для себе амплуа комедійної актриси.
В середині 90-х Наталії пропонують грати в основному другорядних персонажів. Актриса засвітилася в фільмах «Що-небудь одне», «Я люблю», «Без нашийника». В кіноальманаху Кіри Муратової «Три історії» Бузько зіграла жінку-отказніц. У акторський склад трагифарса увійшли зірки радянського та російського кіно Олег Табаков, Сергій Маковецький, Леонід Кушнір, Рената Литвинова, Іван Охлобистін.
У 2001 році Наталя працює в новій драмі Кіри Муратової «Другорядні люди». Головна героїня Віра, яку відіграє Бузько, потрапляє в трагікомічну ситуацію, випадково вбивши власного співмешканця. Через рік актриса знову з'являється в роботі майстра «Чеховські мотиви» в головній ролі нареченої. Чорно-біла картина з перебільшеним, гротескним зображенням героїв чеховських творів була сприйнята публікою неоднозначно, але зібрала в російському прокаті $ 9 тисяч.
На початку 2000-х років фільмографія характерною актриси поповнюється роботами в серіалах «Дружна сімейка», «Особисте життя офіційних людей». У 2004 році актрису запрошує німецький режисер Ульріке Оттінгер в проект «12 стільців». Наталя грає Еллочку Людожерку в компанії колег по «Маски-шоу».
У тому ж році в черговий стрічці Муратової «Настроювач» Наталії Бузько дістається епізодична роль співробітниці міського туалету. Сама картина, в якій зіграли Георгій Делієв, Алла Демидова, Рената Литвинова, Ніна Русланова, Сергій Бехтерєв, завоювала три статуетки премії «Ніка», головні нагороди міжнародного кінофестивалю «Євразія».
Найбільш значна робота в творчій біографії Наталії Бузько з'являється в 2006 році. У другій новелі двосерійного фільму Кіри Муратової «Два в одному» актриса зіграла Машу, дорослу дочку багатого ловеласа, якого дівчина знайомить з подругою, яка мріє познайомитися із заможним чоловіком. Партнерами української актриси по робочому майданчику стали Богдан Ступка і Рената Литвинова. За роботу в цьому фільмі Наталія Бузько отримала премію фестивалю «Бригантина» в номінації «Краща роль другого плану».
У 2007 році Єва Нейман, учениця і асистент Кіри Муратової, запрошує Наталю в драму «Біля річки», що розповідає про один день з життя двох немолодих жінок. Мати і дочка зіграли актриси Марина Поліцеймако і Ніна Русланова. У другій половині 2000-х Наталя взяла участь в роботі над фільмами «Стріляй, негайно!», «Посмішка Бога, або суто Одеська історія», «Одружити Казанову», а потім знову з'явилася в епізодичній ролі кінодрами Кіри Муратової «Мелодія для шарманки» .
2011 подарував актрисі головну роль в комедійній короткометражці про любовні пригоди банкіра «Шаббат», а 2012 рік - головну роль в комедії Муратової «Вічне повернення». Після чого йдуть роботи в російських серіалах: «Особисте життя слідчого Савельєва», «До побачення, хлопчики», Пляж »,« Анка з Молдаванці ».
Особисте життя
Ще навчаючись на інженерному факультеті, Наталя познайомилася з майбутнім чоловіком Олександром Постоленка. В середині 80-х молоді одружилися, а в 1986 році в сім'ї народилася дочка Ганя. Друга дитина, син Антон, з'явився на світ в 1999 році.
Але вже через два роки шлюбний союз дав тріщину і Наталя з Олександром розлучилися. Кілька разів після розставання подружжя намагалося налагодити відносини, але безуспішно. На даний момент серце актриси вільно. Особисте життя Наталія повністю присвятила вихованню власних дітей.
Наталя Бузько зараз
Зараз Наталя, крім роботи над новими постановками театру «Маски-шоу», займається педагогічною діяльністю.
Актриса викладає акторську майстерність в продюсерському центрі Star time і кіношколі RemarkaFilm в Одесі. Наталя вражає шанувальників зовнішнім виглядом. Здається, що час не владний над актрисою і ніяк не відбивається на її красі, що видно по фото в пресі та інтернеті.
фільмографія
- «Астенічний синдром» - 1989
- «Сім днів з російською красунею» - одна тисяча дев'ятсот дев'яносто одна
- «Три історії» - 1997
- «Другорядні люди» - 2001
- «Чеховські мотиви» - 2002
- «Дванадцять стільців» - 2003
- «Настроювач» - 2004
- «Два в одному» - 2007
- «Мелодія для шарманки» - 2009
- «Вічне повернення» - 2012
- «Пляж» - 2014
- «До побачення, хлопчики» - 2014