біографія
Розвиток технологій обов'язково призводить до серйозних змін в житті людей. Те, про що ще вчора ніхто і подумати не міг, вже сьогодні стало буденністю. Найбільш яскраво ця теза ілюструє поява Інтернету, а також його розвиток. Сьогодні будь-хто може прославитися на весь світ за лічені секунди, варто тільки написати пост або зняти відповідне відео і викласти у відкритий доступ в улюбленій соціальній мережі або на відеохостингу на кшталт YouTube. Так в 2011 році вступила і Вікторія Юшкевич.Дитинство і юність
Про дитинство Вікторії відомо вкрай мало. Народилася дівчина 27 січня 1988 року. Відбулася ця подія в Білоруської РСР. Сім'я Юшкевич ставилася до прихильників здорового способу життя: здоровий сон, здорове харчування - мінімум десертів і ніяких газованих напоїв, і, звичайно ж, фізичні вправи.
![Вікторія Юшкевич Вікторія Юшкевич](/userfiles/126/16744_1.webp)
В інтерв'ю Віка згадувала, що за свої зовнішні дані дякує маму, яка стежила за дотриманням дочкою ЗСЖ. У 2010 році дівчина закінчила Білоруський державний університет, розташований в Мінську. Юшкевич стала дипломованою журналісткою.
Журналістика та телебачення
Після випускного Вікторія працювала з вітчизняними ЗМІ. Найбільшим проектом Юшкевич на телебаченні стало співробітництво з телеканалом «Росія 2». Уже тоді дівчина почала усвідомлювати, що звичайна журналістика і телебачення стагнують, молоді люди без профільної освіти за допомогою Інтернету здатні майже на рівних конкурувати з мастодонтами ЗМІ старого зразка. Це підштовхнуло Вікторію до створення власного каналу на набирає популярність майданчику YouTube.
![Телеведуча Вікторія Юшкевич Телеведуча Вікторія Юшкевич](/userfiles/126/16744_2.webp)
29 березня 2011 року Юшкевич реєструє свій канал HotPsychologies. Пізніше Вікторія зізналася, що над назвою не морочитися, адже її головна мета - виробляти цікавий і корисний контент для глядачів. Саме тому основними темами відео, пізніше сформувалися в рубрики, були психологія стосунків чоловіка і жінки, розвиток особистості, сексологія і психологія стрункості.
![Автор каналу HotPsychologies Вікторія Юшкевич Автор каналу HotPsychologies Вікторія Юшкевич](/userfiles/126/16744_3.webp)
Проект вистрілив, тому довелося задуматися про дальший розвиток і підвищення якості. Для цього Вікторія зробила два важливі кроки: по-перше, пішла вчитися в Московський державний університет імені Михайла Васильовича Ломоносова на факультет психології, а по-друге, почала співпрацювати з творчим об'єднанням «Карамба TV», під егідою якого вже тоді працювали Макс +100500 , Научпок і Женя BadComedian.
![Вікторія Юшкевич на каналі «Карамба TV» Вікторія Юшкевич на каналі «Карамба TV»](/userfiles/126/16744_4.webp)
У тому ж році відбулося знайомство Юшкевич з блогером і телеведучим Денисом Володимировичем Семеніхін, популяризатором ЗСЖ і автором книг «Фітнес - це легко» і «Фітнес. Гід по життю ». Крім спільних проектів, у Віки і Дениса зав'язався роман, який пізніше переріс у серйозні стосунки.
![Вікторія Юшкевич і Денис Семеніхін Вікторія Юшкевич і Денис Семеніхін](/userfiles/126/16744_5.webp)
Опортунізм позитивно відбився на кар'єрі дівчини - Вікторія стала регулярно з'являтися на інших YouTube- каналах, взяти у неї інтерв'ю намагалися журналісти серйозних спортивних видань та ентузіасти проектів локального масштабу. Тоді ж посипалися і пропозиції від брендів, які хотіли бачити Юшкевич особою компанії. Так почалася модельна кар'єра Вікторії.
Особисте життя
З 2012 по 2014 Вікторія була одружена з Денисом Семеніхін. Через те, що розлучення пройшов тихо і мирно, шанувальники дівчини і сьогодні не знають про це, вважаючи, що Семеніхін все ще чоловік Юшкевич.
![Вікторія Юшкевич з чоловіком Вікторія Юшкевич з чоловіком](/userfiles/126/16744_6.webp)
У 2015 році життя дівчини осяяло відразу дві важливі події: друге весілля і народження дитини. Новим обранцем дівчини став російський тенісист Єгор, від якого Вікторія і народила синочка Женю. Фото своїх улюблених чоловіків Юшкевич регулярно викладає в профілі в «Інстаграме».
Вікторія Юшкевич зараз
Вікторія веде насичене життя, поєднуючи приємне з корисним. Поїздки на спортивні заходи на кшталт чергового чемпіонату світу з футболу дівчина чергує за участю в проектах на кшталт «Прокинься», який запустила компанія «Axe».
![Вікторія Юшкевич в 2017 році Вікторія Юшкевич в 2017 році](/userfiles/126/16744_7.webp)
У 2015 році Юшкевич посіла друге місце в Топ-10 популярних російських дівчат - спортивних ведучих, поступившись першим місцем лише тезці Вікторії Лопирьова. Незважаючи на це, багато дівчат намагаються походити саме на Юшкевич, вважаючи її пропорції ідеальними (зріст 175 см, вага - 53-56 кг).
Вікторія і сьогодні продовжує працювати на своєму порталі HotPsychologies, який виріс з каналу на YouTube, а вільний час присвячує сім'ї та подорожей.
проекти
- 2011 рік - робота на телеканалі «Росія 2»
- 2011 рік - серіал «Сексуальна психологія»
- З березня 2011 року - канал HotPsychologies на YouTube